Програма Video & TV SideView

Програма з функціями пульта дистанційного управління та телегіда для Вашого смартфона та планшета – доступна на Google Play та App Store.

Для BRAVIA®

Швидке керування через Wi-Fi®

Ваш смартфон або планшет стане пультом дистанційного керування для Вашого телевізора BRAVIA®. Можна не боятися втратити пульт або забути замінити батарейку.

Програма TV Guide – завжди з Вами

У кафе, на роботі або вдома – неважливо, де. Перевіряйте розклад ваших улюблених телепередач завдяки функції телегіда від Video & TV SideView. Ви також можете робити закладки для телепередач, які ви не хочете пропустити.

Найкращий вибір

Не пропускайте нічого

Перегляньте «Найкращий вибір», щоб дізнатися, що йде в ефірі, і які популярні програми можна переглядати онлайн.

Моя бібліотека

Дивіться власні відео

«Моя бібліотека» дозволяє шукати й програвати відео, що зберігаються на Вашому смартфоні або планшеті.

Сповіщення про початок на телевізорі

Під’єднавшись до телевізора BRAVIA®, програма на смартфоні відчуває, що вона під’єднується до Вашої мережі Wi-Fi®, коли Ви приходите додому, і сповіщає Вас про найпопулярніші з програм, що транслюються в цей момент.

Сповіщення про початок на телевізорі
Запис із дистанційним таймером

Дистанційний таймер REC

Якщо Ви маєте сумісний телевізор BRAVIA® (Android TV), Ви можете налаштувати запис за таймером на час, коли Ви самі будете відсутні.

Розумний пошук нових розваг

Ви можете шукати будь-який улюблений медіаконтент за допомогою лише одного інструмента. Video & TV SideView шукатиме не лише телевізійні програми, але й пов’язаний з ними відеоконтент з мережі Інтернет та з Вашого домашнього сервера.

Панель пошуку

Завантажте програму