Життя у русі

Робіть знімки із вражаючою деталізацією, а потім обмінюйтеся ними з іншими. Від першого голу, забитого сином, до першої подоланої гірської вершини – Ви ніколи не забудете момент, знявши його на згадку.

Відмінна зйомка у будь-якому стилі

Для кожного любителя природи, сміливого шукача пригод, батька, кліпмейкера ми пропонуємо інноваційну відеокамеру, що дозволить отримувати саме такі прекрасні матеріали, які народжуються у Вашій уяві.

Відеокамера Sony Handycam®

Нова сімейна традиція

Знімайте важливі події у форматі 4K чи Full HD та відразу ж насолоджуйтеся переглядом на вбудованому проекторі. Записуйте відео без розмивань навіть на ходу завдяки збалансованому оптичному стабілізатору Balanced Optical Steadyshot.

Відеокамера Action Cam від Sony

Ті ж самі розміри. Краще відео.

Беріть із собою камеру Action Cam і приготуйтеся до пригод. Її компактний корпус із захистом від бризок готовий допомагати Вам будь-де, даруючи найвищу якість запису відео, усуваючи розмиття та записуючи стереозвук.

Професійна відеокамера від Sony

Знайдіть свого автора фільмів

Завдяки таким перевагам, як змінні об'єктиви, запис у 4K чи Full HD та елементи ручного керування, серйозні режисери вважають ці відеокамери чудовим вибором для зйомки відео на ходу.

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ