Зображення Вертикальна рукоятка
Зображення Вертикальна рукоятка
Зображення Вертикальна рукоятка
Зображення Вертикальна рукоятка
Зображення Вертикальна рукоятка
Зображення Вертикальна рукоятка
Зображення Вертикальна рукоятка

Функції

Зручна зйомка у вертикальній орієнтації

Елементи керування на VG-C4EM майже такі самі, як на корпусі камер α9 II й α7R IV, і виготовлені з такого самого матеріалу. Їх розташування, форму й розмір оптимізовано. Завдяки цьому керування зйомкою з рукоятки майже не відрізняється від користування самою камерою у вертикальній орієнтації.

Міцна й надійна рукоятка

А завдяки новій формі рукоятка забезпечує ще надійнішу фіксацію. Вертикальна рукоятка дає змогу легко тримати камеру в горизонтальній або вертикальній орієнтації та приділяти більше уваги компонуванню кадру.

Удвічі триваліша робота від акумулятора

Рукоятка VG-C4EM вміщує два акумулятори NP-FZ100. Використовуючи рукоятку з двома акумуляторами, можна збільшити тривалість зйомки майже вдвічі. Поточний рівень заряду відображається на LCD-дисплеї з точністю до 1%. Якщо один акумулятор розряджено, автоматично починає використовуватись інший.

Робота від акумулятора або живлення через USB

Через USB-порт камери можна заряджати акумулятори у вертикальній рукоятці, не від’єднуючи її від камери. Щоб збільшити тривалість зйомки, можна підключити до USB-порту камери зовнішній акумулятор або адаптер змінного струму.

Корпус із легкого та міцного магнієвого сплаву

Корпус VG-C4EM виготовлено з того самого магнієвого сплаву, що використовується в α9 II й α7R IV. Тому рукоятка міцна й легка, як і самі камери.

Надійний захист від пилу й вологи

Завдяки ущільнювачам, таким самим, як у корпусі камери, рукоятку захищено від пилу й вологи. Це дає змогу використовувати їх у складних погодних умовах.

Сповіщення

Пристрій не призначено для одночасного використання з адаптером для кріплення об’єктива LA-EA2/EA4. Якщо їх установлено одночасно, через малу відстань між ними незручно тримати рукоятку. 

Відомості про сумісність

 

Перейти на сторінку підтримки

Характеристики

  • Розміри (Ш x В x Г): приблизно 128,8 x 108,9 x 67 мм

  • Вага: приблизно 290 г

  • Тип акумулятора NP-FZ100

Дізнайтеся про функції енергозбереження та нашу турботу про довкілля Відвідайте наш еко-сайт