VAIO Inspiration Stream™

Динамічне оформлення ідей

VAIO Inspiration Stream™ втілює Ваші творчі задуми в життя за допомогою пакета потужних програм і функцій, які дозволяють безперешкодно виконувати зйомку, редагування й обмін із безмежними можливостями.

Безперебійний робочий процес

Без паперу і без зусиль.

VAIO Inspiration Stream™ допомагає бізнесменам, студентам і людям, що мають творче мислення, працювати краще, швидше та більш узгоджено. Зробіть фотознімок, втіливши свою найсвіжішу творчу ідею, додайте до нього коментар, відретушуйте за власним смаком і покажіть його всім – і все це, не торкаючись жодного аркуша паперу.

Інструменти для професіоналів сучасності

Незалежно від умов робочого місця, Вам обов'язково підійде VAIO Inspiration Stream™ – він підвищує продуктивність праці, залишаючи більше часу для творчості.

Стань свідком більш ефективного робочого процесу в дії

Від сканування та редагування паперових документів до нарізання зображень для презентації – із VAIO Inspiration Stream™ усі щоденні завдання стають простішими.

Створюйте, змінюйте та розповсюджуйте ідеї

VAIO Inspiration Suite є набором із трьох ключових програм: VAIO Paper, VAIO Clip і Camscanner. Універсальний та інтуїтивний інтерфейс дозволяє реалізувати широкі можливості VAIO Inspiration Stream™.

VAIO® Paper
VAIO Paper

VAIO Paper дарує зручні можливості створення нотаток, перетворення рукописів на текст, запису голосових нагадувань і передачі всього цього вмісту на інші пристрої.

VAIO® Clip
VAIO Clip

Створюйте чудові презентації за допомогою VAIO Clip: використовуйте стилус, щоб швидко вибирати, копіювати та обрізати зображення, а потім переносити їх до нових документів.

CamScanner
VAIO Scan

Зробіть використання дошки кориснішим за допомогою програми VAIO Scan, яка дозволяє швидко редагувати вміст і ділитися відсканованими нотатками та документами.

Можливості Adobe® і зручність мобільного засобу

З компактністю ноутбука чи планшета можна творити де завгодно.

Стилус має вбудовану функцію чутливості до натискання від Adobe Illustrator® CC та Adobe Photoshop® CC. Змінюючи тиск, можна змінювати товщину ліній, що дозволяє додавати роботі більше нюансів. Або ж можна просто писати пальцем!
Більш того, попередньо встановлена програма Adobe Photoshop® Elements дозволяє миттєво розпочати впорядковування, редагування і створення прекрасних фотографій для друку та обміну.

Додаткові можливості з Adobe® Photoshop® Elements

Редагуйте і вдосконалюйте свої фотографії завдяки функціональному стилусу та зручному в користуванні програмному забезпеченню.

Media Object

Перегляньте навчальний відеоролик

Додаткові можливості Adobe® Photoshop® CC

Відкрийте для себе прогресивні можливості ретушування фотографій та більш інтуїтивно застосовуйте інструменти Photoshop®.

Media Object

Перегляньте навчальний відеоролик

Додаткові можливості Adobe® Illustrator® CC

Використовуйте стилус на повну, малюючи векторну графіку вільно та природно, як ніколи раніше.

Media Object

Перегляньте навчальний відеоролик

Закарбовування творчості

Просто, ніби ручкою на папері, але краще.

Замальовуйте свої ідеї або швидко занотовуйте свої думки за допомогою вишуканого стилуса, що забезпечує незрівнянну точність і чутливість. Або просто знімайте фото за допомогою 8-мегапіксельної задньої камери та переглядайте їх на екрані TRILUMINOS™ для мобільних пристроїв.