Перейти до вмісту

Енергія Вашої подорожі

Відтепер Вам більше ніколи не бракуватиме заряду. Портативні зарядні пристрої від Sony стануть у нагоді будь-де та за будь-яких пригод під час подорожі.

Характеристики зарядних пристроїв та акумуляторів

Джерело живлення із силою струму 1,5 A для швидкого заряджання. Усі моделі оснащені світлодіодними індикаторами, а деякі з них мають 4-рівневий індикатор для перевірки залишку заряду. Висока вихідна потужність окремих моделей дозволяє паралельно заряджати кілька USB-пристроїв або за допомогою функції передачі сигналу одночасно заряджати портативний зарядний пристрій та Ваш смартфон чи планшет.

Два USB-порти для під’єднання та світлодіодний індикатор

Одночасно заряджайте Ваш смартфон і планшет

1000 заряджань

Портативні зарядні пристрої оснащено технологією Hybrid GEL, що робить їх безпечними для транспортування. Пристрій зберігатиме 80% своєї потужності після 1 року використання і здатний забезпечити 1000 заряджань протягом усього циклу експлуатації.

Літій-полімерні акумулятори Sony для тривалого використання

Портативні зарядні пристрої оснащено акумуляторами з технологією Hybrid Gel

Літій-полімерні акумулятори

Функції безпеки

Надійні функції безпеки гарантують цілковитий захист ваших пристроїв.

Піктограма таймера

Запобіжний таймер

Після повного заряджання смартфона або будь-якого іншого пристрою запобіжний таймер припиняє процес заряджання, запобігаючи перегріванню.

Піктограма термометра

Система контролю температури

Якщо температура батареї перевищує максимальний рівень, подача електричного струму припиняється для захисту як портативного зарядного пристрою, так і Вашого смартфона чи планшета.

Стильне заряджання

Вибирайте колір акумулятора так само вибагливо, як і колір смартфона, оскільки тепер вони нерозлучні. Надзвичайно тонкий і компактний зарядний пристрій не займе багато місця в сумці, і його без проблем можна носити із собою всюди. З різноманіття кольорів і варіантів оформлення виберіть ті, що відповідатимуть саме вашому стилю.

Знайдіть найкращій варіант

Сумісний із більшістю смартфонів і планшетів, у тому числі з Xperia™. Також можна будь-де та будь-коли заряджати Ваш Cyber-shot™, Handycam® і Walkman®. Виберіть модель, що відповідає саме Вашим потребам.