Музичні фестивалі восени 2016 р.

Найповніші практичні поради

Якщо ви плануєте побувати на будь-якому осінньому музичному фестивалі цього року, то починайте готуватися вже зараз! Музичні фестивалі – це найкращий спосіб побачити улюблені групи, знайти нових друзів, насолодитися цікавими стравами та отримати нові враження.

Ключовим фактором отримання незрівнянного задоволення від музичного фестивалю є підготовленість! На щастя для вас, ми підготували список важливих речей для музичних фестивалів, який допоможе вам зрозуміти що треба надіти, взяти із собою та як саме підготуватися до цієї грандіозної події.

Перед тим як провести найбільш дивовижні вихідні у своєму житті на фестивалі, ознайомтеся із практичними порадами.

Що надіти

На відміну від спекотних фестивалів Coachella, Lollapalooza та подібних їм, восени ви зіштовхнетеся з набагато прохолоднішою погодою.

Дами, можливо, ви й богемно виглядаєте в кімоно з візерунками або в широкополому капелюсі від сонця. Але якщо ви не хочете провести більшість часу мерзнучи та погано себе почуваючи, залиште короткі речі вдома.

Щоб було тепліше, намагайтеся надіти легкі фланельні речі чи шапку. Багатошаровість це добре. Таким чином, коли будете танцювати, ви зможете з легкістю скинути зайвий шар одягу та охолонути.

Перше правило, як для жінок, так і для чоловіків, це мати зручне взуття. Кеди із пласкою підошвою на кшталт Vans та Converse стануть вашими найкращими друзями після довгого дня, наповненого танцями та перебіжками від сцени до сцени.

Що взяти

Ми впевнені, що ви взяли все головне (квиток/браслет, телефон та гроші про запас), але ось ще декілька важливих речей, без яких ви не захочете опинитися на музичному фестивалі:

Сонцезахисний крем

Якщо ви будете танцювати весь день під сонцем, необхідно обов’язково взяти сонцезахисний крем із високим фактором захисту. Навіть не думайте пропустити цей пункт. Якщо ж ви цього не зробите, існує велика вірогідність того, що наступного дня вам доведеться йти на роботу чи на заняття з болючим сонячним опіком.

Дешеві сонцезахисні окуляри

Музичні фестивалі – це не те місце, в якому треба хизуватися своїми улюбленими дизайнерськими окулярами. Якщо ви плануєте пострибати зі сцени, або навіть якщо ви просто будете намагатися підійти ближче до неї, існує велика вірогідність, що вони зламаються або загубляться.

Вода у пляшці для багаторазового використання

Пам’ятайте, що зневоднювання – це дуже небезпечна річ. Якщо це буде дозволено правилами фестивалю, беріть із собою пляшку для води та заздалегідь з’ясуйте де знаходяться пункти набору води. ваше тіло буде вдячним.

Антисептик для рук/вологі серветки

Біотуалети... можна більш нічого не казати.

Портативний зарядний пристрій

Заливаючи в Instagram кожен незабутній момент та завантажуючи вподобане відео в Snapchat існує велика вірогідність того, що батарея телефону швидко розрядиться. Портативний зарядний пристрій завжди прийде на допомогу – особливо у випадку, якщо ви загубите своїх друзів.

Бездротові динаміки

Якщо ви плануєте заночувати на фестивалі, вам потрібні бездротові динаміки, які допоможуть продовжити вечірку на місці ночівлі. Для найкращої атмосфери прослуховування спробуйте високоякісний динамік високої точності з підтримкою Bluetooth® від SONY та насолоджуйтесь живим, чистим і високоточним звуком. ви будете здивовані, коли зрозумієте, наскільки близько до живого виступу може звучати музика з динаміків.

Як підготуватися

Плануйте свій день з урахуванням виконавців, яких хочете побачити.

За кілька днів до події створіть графік або завантажте додаток фестивалю на свій телефон. Скоріше за все плутанини не минути, і ви пропустите кілька виступів, але планування заздалегідь допоможе отримати повну насолоду від розваг.

Запишіть телефони своїх друзів на папірці або у блокноті.

Перед тим як їхати на фестиваль, запишіть на папірці телефони всіх своїх друзів та покладіть його у свій гаманець. Таким чином, якщо ваш телефон розрядиться та доведеться брати чийсь інший, ви завжди зможете зв’язатися зі своєю компанією.

Домовтеся про точку зустрічі.

Під час фестивалю ви безсумнівно відділитесь від своєї групи. Тому як покриття мобільної мережі може бути нерівномірним та відсутнім у деяких місцях, домовтеся про відповідне місце, де ви зустрінетеся із друзями після завершення виступу.

Заздалегідь приготуйте список відтворення.

Це найкращий спосіб ознайомитися з виконавцями, що виступатимуть на фестивалі. Не забудьте також про менш відомих виконавців у заявленому списку виступаючих! Музичні фестивалі надають прекрасну можливість відкрити для себе щось нове.