LINKBUDS

Повні технічні характеристики та функції

WF-L900

Розмір і вага

Вага
Приблизно 4,1 г (кожен навушник)

Загальні функції

Тип навушників
Відкриті з динамічними характеристиками
Магніт
Високопотужні неодимові магніти
Частотна характеристика (з’єднання Bluetooth®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц)
Водостійкість
Так (IPX4)
DSEE
Так

Батарея

Спосіб заряджання акумулятора
Заряджання через порт USB (у футлярі)
Час роботи від акумулятора (коли безперервно відтворюється музика)
Макс. 5,5 год
ЧАС РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА (БЕЗПЕРЕРВНЕ СПІЛКУВАННЯ)
Макс. 2,5 год
Час роботи від акумулятора (у режимі очікування)
Макс. 11 год

Специфікація Bluetooth®

Версія Bluetooth®
Специфікація Bluetooth® версії 5.2
Ефективний діапазон
10 м
Діапазон частот
Діапазон 2,4 ГГц (2,4000–2,4835 ГГц)
Профіль
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Підтримувані аудіоформати
SBC, AAC
Захист підтримуваного контенту
SCMS-T

Футляр для заряджання

Вага
Приблизно 34 г
Розміри
Приблизно 41,4 × 48,5 × 30,9 мм

Кольорові оформлення

whitegray

Що в комплекті

  • Кабель USB: USB Type-C®
Placeholder

Функції

Чоловік у білих навушниках LinkBuds, вид збоку

Поєднайте відтворення зі звуками оточення

Навушники LinkBuds ідеально поєднують повсякденність і розваги завдяки дизайну з відкритим кільцевим динаміком, який дає змогу говорити по телефону, слухати музику або інший контент онлайн і водночас чути навколишні звуки. При цьому навушники майже не відчуваються. Малий розмір і вага, а також зручне кріплення дають змогу використовувати LinkBuds годинами, не втрачаючи зв’язку з повсякденністю й не пропускаючи жодної дрібниці.

Футляр LinkBuds білого кольору з одним навушником усередині

Дуже компактні й легкі

Надзвичайно малі навушники LinkBuds вагою приблизно 4 грами – справжнє втілення ідеї компактності. На відміну від звичайних навушників захисну поверхню, що вкриває мембрану динаміка, інтегровано в корпус, тому заощаджено ще більше простору.

Ілюстрація сірих навушників LinkBuds у вусі

Зручність і надійне кріплення

Навушники LinkBuds поєднують у собі ідеальну для вух форму й ергономічний дизайн для надійнішого кріплення. Дизайн LinkBuds розроблено за результатами досліджень величезних обсягів даних стосовно форми вух, що збиралися починаючи з 1982 року, коли ми представили перші у світі навушники внутрішнього типу. Перегляньте відео з інструкціями щодо правильного використання навушників.

Переглянути відео з інструкціями

Чоловік надворі в білих навушниках LinkBuds

Бездротове з’єднання й турбота про довкілля

Новий кільцевий динамік із відкритим центром мембрани дає змогу чітко чути навколишні звуки. Говорячи по телефону, ви почуєте, якщо хтось звернеться до вас, а також можете не припиняти слухати музику, спілкуючись із друзями.

Два сірих навушники LinkBuds поряд із телефоном Sony Xperia на вихрастому кремовому фоні

Максимально чіткий звук без сторонніх шумів під час телефонних розмов

Завдяки технології точного розпізнавання голосу з досконалою обробкою аудіосигналів людина, з якою ви розмовляєте, чітко чутиме ваш голос навіть за наявності сторонніх шумів. Наш алгоритм зниження рівня шуму розроблено завдяки машинному навчанню ШІ з використанням понад 500 мільйонів зразків голосу, щоб зменшувати оточуючий шум і чітко передавати ваш голос за різних умов.

Жінка в сірих навушниках LinkBuds, вид збоку

Природне автентичне звучання

Насолоджуйтеся збалансованим високоякісним звуком із чіткими середніми й високими частотами. Інтегрований процесор V1 від Sony відтворює найменші деталі музики з мінімальними спотвореннями, забезпечуючи автентичне звучання. Спеціальний кільцевий динамік (12 мм) завдяки мембрані з високою піддатливістю передає насичений, збалансований звук.

Логотип DSEE

Додайте потужності улюбленій музиці

Під час стиснення оригінального музичного файлу втрачаються високочастотні фрагменти, завдяки яким композиції звучать так насичено й природно. Наша функція DSEE точно відновлює ці фрагменти й повертає високу якість звучання, наближену до оригінального запису.

Чоловік, що підносить палець до білого навушника LinkBuds у вусі

Просто доторкніться біля вуха

LinkBuds малі й водночас зручні у використанні. Функція Wide Area Tap дає змогу керувати відтворенням музики за допомогою подвійного або потрійного дотику перед вухом – торкатися самих навушників LinkBuds більше не потрібно .

Зображення людини надворі, що демонструє різну гучність навколо голови

Автоматична адаптація гучності до умов оточення

Адаптивне регулювання гучності автоматично оптимізує гучність залежно від того, де ви перебуваєте. У тихих місцях гучність зменшується, а в шумних – збільшується.

Дві людини, що розмовляють. Один зі співрозмовників у навушниках LinkBuds.

Чуйте навколишні звуки під час розмов

Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться. Цей режим працює на основі технології точного розпізнавання голосу з досконалою обробкою аудіосигналів.

Логотипи вбудованих помічників Google Assistant і Alexa

Здійснюйте керування за допомогою свого голосу

Отримуйте допомогу в режимі "hands-free". Щоб активувати голосовий помічник, промовте "Окей, Google" або "Alexa". Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику й сповіщення, установлюйте нагадування тощо. Тепер можна навіть керувати функціями навушників, як-от перевірити рівень заряду, за допомогою голосу. Прослуховуйте й взаємодійте з електронними листами в Microsoft Outlook і беріть участь у зустрічах Microsoft Teams за допомогою Google Assistant або Siri.

Логотип Google Fast Pair

Пошук навушників за допомогою функції Fast Pair

Навушники LinkBuds підтримують нову корисну функцію Fast Pair від Google. З нею можна швидко й легко підключатися до пристроїв Android через Bluetooth® – одним дотиком у спливаючому вікні з інструкціями. З нею навушники легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні. Ви навіть отримуватимете сповіщення, коли потрібно зарядити навушники.

Логотип Swift Pair

Легке створення пари з комп’ютером

Функція Swift Pair дає змогу швидко й легко об’єднувати LinkBuds у пару з ноутбуком, настільним комп’ютером або планшетом із Windows 11 або Windows 10. Коли вибрано режим створення пари, на пристроях із Windows 11 або Windows 10 поблизу з’являються відповідні спливаючі інструкції.

Логотип Spotify Tap

Швидкий доступ до улюбленої музики

Налаштуйте функцію швидкого доступу з LinkBuds, щоб можна було відновлювати відтворення музики зі Spotify лише кількома дотиками – більше не потрібно торкатися смартфона.

Сірий футляр LinkBuds із навушниками та шматочками сірого пластику довкола

Перероблений пластик

Для виробництва LinkBuds використовується перероблений пластик з автозапчастин.

Футляр LinkBuds

Упаковка не містить пластику

Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів на довкілля. Саме тому в пакувальному матеріалі навушників LinkBuds немає пластику .

Білі LinkBuds на рожевому фоні з краплями води

Захист від води для щоденного використання

Завдяки класу захисту IPX4 бризки й піт не зашкодять навушникам, тож ви можете без турбот слухати улюблену музику.

Зображення двох людей, що слухають музику через LinkBuds, на якому показано різницю між звичайним передаванням Bluetooth® і одночасним відтворенням через Bluetooth® у LinkBuds

Чіткіший і стабільніший сигнал Bluetooth®

Щоб забезпечити низьку затримку та якісне звучання навіть за наявності перешкод, сигнал Bluetooth® передається в обидва вуха одночасно. А завдяки потужному інтегрованому процесору V1 бездротовий звук відтворюється стабільно й без переривань. (A) Передавання звуку через Bluetooth® із лівого каналу на правий у звичайних навушниках. (B) Одночасне передавання звуку через Bluetooth® в обидва навушники LinkBuds.

Піктограми ресурсу акумулятора, швидкого заряджання та часу відтворення

Прослуховування впродовж цілого дня та заряджання за хвилини

Ви можете слухати музику від акумулятора навушників протягом 5,5 години, а після заряджання у футлярі – ще 12 годин. Разом це 17,5 години. Поспішаєте? Усього 10 хвилин заряджання забезпечують до 90 хвилин відтворення, а додаток Sony | Headphones Connect навіть сповістить вас, коли у футлярі залишиться менше 30% заряду.

Сірий відкритий фуляр LinkBuds

Компактний зарядний футляр ідеальної форми

Надкомпактний круглий зарядний футляр зручно тримати в руці й носити в кишені. Відкривайте одним натисканням кнопки.

Зображення футляра LinkBuds сірого кольору з навушниками, дужок для фіксації п’яти розмірів і зарядного кабелю USB-C

Що в комплекті?

До комплекту навушників LinkBuds входять дуги для фіксації 5 розмірів, що підійдуть до різних вух, і кабель USB-C для заряджання.

Логотип 360 Reality Audio

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Пориньте у звук, що лунає звідусіль. Неймовірно реалістичний звук, як на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними й живими. І ці навушники її підтримують.

Зображення LinkBuds

Багатоточкове з’єднання

Для найбільшої зручності ці навушники можна об’єднати в пару з двома пристроями Bluetooth® одночасно. Навушники визначають, на який із пристроїв надходить виклик, і підключаються до нього автоматично. Крім того, ви можете швидко перемикати навушники на будь-який із двох пристроїв одним натисканням кнопки .