WF-1000XM4 

Твоя музика. Нічого зайвого.

Неповторні враження від прослуховування. Повністю бездротові навушники WF-1000XM4 забезпечують новий рівень шумопоглинання та якості звуку. Вони зручно прилягають і персоналізують звучання, що підлаштовується під оточення.

НАВУШНИКИ

Бездротові навушники WF-1000XM4 із системою шумопоглинання

WF-1000XM4
Зображення двох навушників WF-1000XM4 чорного кольору, вид спереду та збоку

silverblack

Підпишіться зараз, щоб отримувати наші останні новини та обмежені в часі пропозиції. Перейдіть за посиланням нижче, щоб не пропустити їх.

Огляньте навушники WF-1000XM4
Відкрийте для себе свободу

Дізнайтеся, як навушники WF-1000XM4 поєднують передове шумопоглинання з відмінною якістю звуку та персоналізованими інтелектуальними функціями, які налаштовують відтворення відповідно до вашого оточення.

Логотип цифрового шумопоглинання
Передова система шумопоглинання
Зображення навушника в розширеному вигляді
Відмінна якість звуку
Зображення двох людей, що розмовляють
Режим Speak-to-Chat
Піктограма телефона, що дзвонить
Неперевершена якість звуку під час розмов
Зображення навушника у вусі великим планом
Ідеальна посадка для вас
Піктограми акумулятора та захисту від води
Захист від води й робота від акумулятора
Передова система шумопоглинання – тепер іще краща

Усе в навушниках WF-1000XM4 було створено з нуля. Наприклад, новий інтегрований процесор V1, спеціально розроблений Sony, який знижує шум ефективніше, ніж будь-коли, новий потужніший динамік, мікрофони з функцією розпізнавання шумів та інноваційні шумоізоляційні вкладки з надійнішою фіксацією.

Відчуйте шумопоглинання
Жінка в навушниках WF-1000XM4, що біжить надворі
Мінімізація шуму вітру

Навіть у вітряну погоду вас ніщо не відволікатиме. Режим автоматичного зменшення шуму вітру розпізнає шум вітру й усуває його.

Не впустіть нічого важливого

У режимі навколишнього звуку навушники WF-1000XM4 вловлюють іще більше звуку навколо вас, роблячи його природнішим і забезпечуючи зв’язок з оточенням.

Чоловік у навушниках WF-1000XM4, що сидить на лавці на станції
Відмінна якість звуку

Навушники WF-1000XM4 підтримують бездротове аудіо високої точності. Завдяки спеціальним динамікам діаметром 6 мм і мембрані з високою піддатливістю вони відтворюють динамічний звук і насичені баси попри свої малі розміри. Інтегрований процесор V1 покращує звук, зменшує спотворення, забезпечує обробку кодека LDAC та роботу технології DSEE Extreme.

Логотип бездротової технології аудіо високої точності
Аудіо високої точності без дротів

Навушники WF-1000XM4 тепер підтримують бездротову технологію аудіо високої точності завдяки технології аудіокодування LDAC. Технологія LDAC передає приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю 990 Кбіт/с) порівняно з традиційним способом трансляції сигналу через Bluetooth®, забезпечуючи аудіо високої точності, як під час прослуховування з кабелем для навушників.

Логотип DSEE Extreme
Відновлення стиснених файлів у режимі реального часу

Технологія DSEE Extreme™ із засобами штучного інтелекту Edge-AI підвищує якість стиснених цифрових музичних файлів у реальному часі. Вона розпізнає інструменти, музичні жанри й окремі елементи, як-от вокал або інтерлюдія, і відновлює високі частоти, втрачені під час стиснення, забезпечуючи повніше звучання та кращі враження від прослуховування.

Ще інтелектуальніше відтворення

Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться. Режим Speak-to-Chat розпізнає ваш голос і реагує на нього. Він базується на технології точного розпізнавання голосу, що поєднує в собі чотири мікрофони й датчики з удосконаленою системою обробки аудіосигналу.

Адаптивне налаштування звуку в будь-якій ситуації

Адаптивне налаштування звуку – це інтелектуальна функція, що визначає, де ви й чим займаєтеся, і налаштовує шумопоглинання відповідним чином, щоб забезпечити бездоганні враження від прослуховування.

Супутникова карта вулиці, на якій зображено визначні місця
Навушники, які пізнають вас

Ви можете дозволити функції адаптивного налаштування звуку розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, як-от ваше місце роботи, спортзал або улюблене кафе, і налаштовувати звук відповідним чином. 

Неперевершена якість звуку під час розмов

Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що використовує мікрофони зі спрямованою обробкою звуку та датчик кісткової провідності, навушники WF-1000XM4 чітко й точно розпізнають ваш голос для розмов у режимі "hands-free" – удома, у кав’ярні чи деінде. Крім того, система шумопоглинання дає змогу чіткіше чути співрозмовника навіть у шумних місцях.

Зображення людини в навушниках WF-1000XM4, на якому показано, як працюють спрямовані мікрофони
Створені, щоб вловити кожне слово

Мікрофони зі спрямованою обробкою звуку відкалібровано, щоб вони вловлювали лише звук, що лунає з вашого рота. Завдяки покращеному співвідношенню "сигнал – шум" вони розпізнають кожне слово, навіть коли навколо вас дуже шумно.

Зображення людини в навушниках WF-1000XM4, на якому показано, як датчик кісткової провідності розпізнає вібрації мовлення
Розпізнавання вібрацій мовлення для чіткішого звучання

Датчик кісткової провідності вловлює лише вібрацію вашого голосу, не реєструючи навколишні шуми, що забезпечує ще чистіший звук під час телефонних розмов.

Здійснюйте керування за допомогою свого голосу

Отримуйте допомогу в режимі "hands-free". Щоб активувати голосовий помічник, промовте "Окей, Google" або "Alexa". Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо. І навіть керуйте навушниками, як-от шумопоглинанням, за допомогою голосу .

Чоловік у навушниках WF-1000XM4, що говорить по телефону в режимі "hands-free"
Логотип функції Fast Pair
Пошук навушників за допомогою функції Fast Pair

Навушники WF-1000XM4 підтримують нову зручну функцію Fast Pair від Google для простого підключення до пристроїв Android через Bluetooth® одним дотиком. З нею навушники легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні. Ви навіть отримуватимете сповіщення, коли акумулятор навушників розряджатиметься. Тож ви завжди знатимете, коли їх потрібно заряджати.

Зображення ноутбука, що поширює бездротові сигнали
Легке створення пари з комп’ютером

Функція Swift Pair дає змогу швидко й легко об’єднувати навушники WF-1000XM4 в пару з ноутбуком, настільним ПК або планшетом із Windows 10. Коли вибрано режим створення пари, на пристроях із Windows 10 поблизу з’являються спливаючі інструкції зі створення пари.

Ергономічний дизайн для повного комфорту

З 1982 року, коли ми представили перші у світі навушники внутрішнього типу (MDR-E252), ми дослідили величезні обсяги даних з усього світу стосовно форми вух. Результатом цих досліджень стали навушники WF-1000XM4, що поєднали в собі форму, яка відповідає формі вушної порожнини, і ергономічний дизайн поверхні для надійнішої фіксації.

Вибір ідеального розміру за допомогою додатка

Підберіть правильний розмір для своїх вух за допомогою Sony | Headphones Connect. Здійснивши кілька простих вимірювань, додаток визначить ідеальний розмір шумоізоляційних вкладок, щоб забезпечити найвищу якість звуку й знизити зовнішній шум.

Зображення інтерфейсу користувача додатка Sony | Headphones Connect
Жінка в навушниках WF-1000XM4, що дивиться контент на смартфоні
Ідеальні навушники для перегляду фільмів, телепередач тощо

Дивитеся відеоконтент на смартфоні чи планшеті? Навушники WF-1000XM4 обладнано вдосконаленою технологією бездротового з’єднання, яка точно синхронізує зображення зі звуком у навушниках, забезпечуючи чудові враження від перегляду.

Чіткіший і стабільніший сигнал Bluetooth®

Завдяки тому що інтегрований процесор V1 оптимізує алгоритм передавання, з’єднання стало стабільнішим, а переривання звуку трапляються рідше, навіть у місцях, де є перешкоди. Він дає змогу передавати звук одночасно в обидва вуха з дуже низькою затримкою, а сигнал став потужнішим, ніж будь-коли.

Порівняння передавання з лівого каналу на правий у WF-1000X і одночасного відтворення через Bluetooth® в обох навушниках WF-1000XM4

(A) Навушники WF-1000X: перенаправлення звуку через Bluetooth® із лівого каналу на правий.
(B) Навушники WF-1000XM4: одночасне відтворення через Bluetooth® в обох навушниках.

Захист від води для щоденного використання

Завдяки класу захисту IPX4 бризки й піт не зашкодять навушникам, тож ви можете без турбот слухати улюблену музику.

Прослуховування впродовж цілого дня та заряджання за хвилини

Ви можете слухати музику протягом 8 годин від акумулятора навушників, а футляр додає ще 16 годин. Разом це 24 години прослуховування. Поспішаєте? Усього 5 хвилин заряджання забезпечують до 60 хвилин відтворення, а додаток Sony | Headphones Connect навіть сповістить вас, коли у футлярі залишиться менше 30% заряду.

Зображення тривалості заряджання
Предмети на столі, зокрема футляр для заряджання навушників WF-1000XM4 на бездротовій зарядній станції.
Легке бездротове заряджання з технологією Qi

Кабелі не потрібні: WF-1000XM4 обладнано технологією бездротового заряджання Qi. Можна навіть заряджати навушники й футляр за допомогою смартфона з технологією Qi, як-от нової моделі Xperia з функцією спільного використання акумулятора.

Усе необхідне у вас під рукою

Керуйте WF-1000XM4 інтуїтивно. Наприклад, торкніться лівого навушника, щоб вимкнути шумопоглинання й увімкнути режим навколишнього звуку, утримуйте дотик, щоб увімкнути режим швидкої уваги, двічі торкніться правого навушника, щоб перейти до наступної композиції. Кожному навушнику можна призначити власні функції в Headphones Connect.

Миттєве призупинення. Миттєве відтворення.

Просто вийміть навушники з вух, і музика зупиниться – датчик наближення знає, коли ви користуєтесь одним чи обома навушниками. Вставте навушники у вуха, і відтворення продовжиться.

Жінка на дивані в навушниках WF-1000XM4, що дивиться на свій смартфон
Налаштування звуку під будь-яку ситуацію

Режим навколишнього звуку в додатку Sony | Headphones Connect дає змогу налаштувати рівень шумопоглинання, зокрема заблокувати всі навколишні звуки, крім голосів. А рівень звуку в композиціях можна регулювати за допомогою еквалайзера.

Оберіть свій колір

Навушники WF-1000XM4 доступні в чорному або сріблястому кольорі на ваш вибір.

Два навушники WF-1000XM4 та футляр для заряджання чорного кольору поруч із футляром для заряджання білого кольору
Рука, що тримає відкритий футляр для заряджання, у якому лежать навушники WF-1000XM4
Менші розміри без компромісів

Ми переробили внутрішню конструкцію, щоб зробити навушники WF-1000XM4 на 10% меншими за навушники попереднього покоління. При цьому в них збережено якість звуку й час роботи від акумулятора. Вони важать усього 7,3 г, тому їх легко використовувати впродовж цілого дня. Футляр для заряджання зменшився на 40%, а його заряду вистачає на 16 годин прослуховування.

Краще для довкілля

Упаковка навушників WF-1000XM4 не містить пластику: її розроблено на основі принципів дизайну з низькою токсичністю та філософії "Виготовлено для перероблення". 99% паперового пакування, окрім етикеток, виготовляється з перероблених і екологічних матеріалів, розроблених спеціально для Sony.

Зображення упаковки навушників WF-1000XM4 поруч з екологічними пакувальними матеріалами
Два навушники WF-1000XM4 з футляром для заряджання, шумоізоляційними вкладками трьох розмірів і кабелем USB-C для заряджання.
Що в комплекті?

До комплекту навушників WF-1000XM4 входять шумоізоляційні вкладки трьох розмірів і кабель USB-C для заряджання.

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Надіньте навушники й пориньте у звук, що лунає звідусіль, – неймовірно реалістичний, як на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними й живими.

Логотип додатка Artist Connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Повністю бездротові навушники WF-1000XM4 з передовою системою шумопоглинання забезпечують високу якість звуку. Завдяки інтелектуальним функціям, захисту від води, а також акумулятору, заряду якого вистачає на весь день, навушниками зручно користуватися тривалий час.
  • Удосконалена цифрова система шумопоглинання з інтегрованим процесором V1

  • Якість звуку з бездротовою технологією аудіо високої точності

  • Режим інтелектуального прослуховування й чистий звук під час телефонних розмов

  • Ергономічний дизайн поверхні для надійної фіксації

  • Водостійкість і тривалий час роботи від акумулятора для щоденного використання

Динамік
6 мм
DSEE Extreme
Так
Частотна характеристика (з’єднання Bluetooth®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц), 20–40 000 Гц (технологія LDAC, частота дискретизації 96 кГц, 990 Кбіт/с)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів