2 Моделі
2 Моделі

Рік моделі

Рік моделі

189 см (75 дюймів)
XR-75Z9J
189 см (75 дюймів) 
XR-75Z9J

Рік моделі

  • Ø
215 cm (85 дюймів)
XR-85Z9J
215 cm (85 дюймів) 
XR-85Z9J

Рік моделі

  • Ø

Функції

Зображення павича з деталізацією 8K

XR Picture 

Зображення 8K глибоке, природне й реалістичне. Наш революційний процесор здійснює перехресний аналіз даних зображення подібно до ока людини, оптимізуючи сотні тисяч елементів за лічені секунди. Завдяки панелі Full Array LED із точним підсвічуванням відтворюються яскравіші світлі відтінки та глибший чорний.

Деталізоване зображення пелюсток квітів із природними відтінками

XR Colour

Усі кольори виглядають природно й реалістично. Технологія Cognitive Processor XR підтримує ширшу палітру кольорів, тому найменші деталі зображення відтворюються реалістично. Квіти виглядають дуже природно з насиченими відтінками та природними текстурами. Навіть бліді кольори виглядають реалістично.

Зображення з природними кольорами завдяки технології XR Triluminos PRO™

XR Triluminos Pro™

Цей телевізор обладнано процесором Cognitive Processor XR, завдяки якому кольори на екрані тішать око. Він відтворює ширшу палітру кольорів із багатим діапазоном відтінків і насиченості, і навіть у темних ділянках можна розрізнити найдрібніші деталі.

Зображення на екрані, що демонструє надзвичайну контрастність і реалістичну глибину

XR Contrast

Зображення на екрані контрастне, як у житті. Процесор Cognitive Processor XR здійснює перехресний аналіз даних зображення, відтворюючи кольори й глибину так само природно, як їх бачить людське око. Технологія XR Contrast Booster робить світлі ділянки яскравішими, а темні глибшими, зберігаючи відмінну деталізацію.

Логотип XR Contrast Booster 15

XR Contrast Booster 15

Технологія XR Contrast Booster точно розподіляє світло на екрані й регулює яскравість окремих ділянок, забезпечуючи контрастне зображення з насиченішими світлими й глибшими темними відтінками. Завдяки вдосконаленому відображенню темних і світлих ділянок зображення виглядає ще природніше та має надзвичайну глибину й деталізацію.

Зображення гірських квітів із надвисокою деталізацією завдяки технології оновлення XR HDR

XR HDR Remaster

Технологія оновлення XR HDR аналізує кольори та регулює контрастність кожного об’єкта на екрані, тому зображення виглядає природнішим. Об’єктозорієнтована обробка в BRAVIA XR™ відкриває новий рівень якості зображення завдяки кращому регулюванню відтінків, насиченості, яскравості, вектору руху, частотної смуги тощо. Додаткова глибина, деталізовані текстури й природні кольори роблять зображення винятково реалістичним.

Знімок орла великим планом у форматі 8K

Технологія чіткого зображення XR

Технологія підвищення якості до XR 8K наближує якість будь-якого контенту з будь-якого джерела майже до рівня 8K. Обробляючи великі обсяги даних, процесор Cognitive Processor XR застосовує інтелектуальні алгоритми для відтворення втрачених деталей і текстур. Побачте всі деталі, як-от чітко промальоване пір’я або кігті

Деталізоване зображення голови лева завдяки технології підвищення якості до XR 8K

Підвищення якості до XR 8K

Цей телевізор обладнано процесором Cognitive Processor XR, що наближує сигнал 2K або 4K майже до рівня 8K, забезпечуючи реалістичне зображення з ефектом присутності. Технологія підвищення якості до XR 8K обробляє великі обсяги даних, порівнюючи фрагменти зображення в кожній сцені й відтворюючи дрібні деталі.  

Деталізоване зображення листка великим планом завдяки технології 8K XR Super Resolution

Роздільна здатність 8K XR

Технологія XR Super Resolution розпізнає окремі об’єкти на зображенні й реалістично передає текстури. Процесор BRAVIA XR точно аналізує й обробляє дані, забезпечуючи роздільну здатність 8K (у чотири рази вищу за 4K) задля кращих текстур, глибини й деталізації

Зображення заходу сонця та моря з технологією 8K XR Smoothing

8K XR Smoothing

Технологія XR Smoothing забезпечує природне зображення 8K з плавним переходом кольорів без ефекту сегментації, що може виникати на інших телевізорах. Тисячі тонів, відтінків і градацій відтворюються надзвичайно реалістично.

Зображення серфінгіста й хвиль із найдрібнішими деталями

XR Motion

Спортивні події та динамічні фільми тепер виглядають іще краще. Процесор Cognitive Processor XR із технологією XR Motion Clarity™ аналізує рух, порівнюючи дані. У результаті відтворюється плавне, яскраве й чітке зображення. 

Зображення сноубордиста з відмінною чіткістю й деталізацією завдяки технології LED XR X-Motion Clarity™

XR Motion Clarity

На деяких екранах спортивні події та інші динамічні сцени можуть виглядати розмитими. З нашою найновішою технологією LED XR Motion Clarity™ зображення відтворюється плавно, яскраво й чітко. Шляхом індивідуальної обробки пікселів вибирається оптимальна тривалість і яскравість для кожної зміни в кадрі, тож ви не пропустите жодного руху.

Логотип X-Anti Reflection

X-Anti Reflection

Іноді буває незручно переглядати фільми з темними сценами у світлій кімнаті через відбиття на екрані. Функція X-Anti Reflection зменшує відбиття світла сонця чи лампи, забезпечуючи відтворення глибоких темних відтінків навіть у світлому приміщенні та чітке зображення. 

Порівняння екранів із технологією X-Wide Angle™ і без неї

X-Wide Angle™

Тепер зображення на екрані виглядає чудово з будь-якого місця в кімнаті. Кольори на дисплеї з технологією X-Wide Angle відтворюються реалістично під будь-яким кутом завдяки спеціальній оптичній конструкції для керування підсвічуванням від Sony.

Логотип формату 4K (120 кадр./с)

4K (120 кадр./с)

Здобувайте перемоги з BRAVIA. Інтерфейс HDMI 2.1 підтримує частоту 120 кадр./с для сумісних ігор. Тому шутери, спортивні симулятори й інші ресурсоємні ігри зі швидкою зміною зображень на екрані відтворюватимуться бездоганно. Вам сподобається надзвичайно плавний ігровий процес у форматі 4K (120 кадр./с) із мінімальною затримкою (до 6 мс) і спеціальним ігровим режимом.

Зображення співака на концерті

XR Sound Position

Технологія XR Sound Position забезпечує реалістичне відтворення звуку, що надходить із зображення, як у реальному світі. Завдяки вібруючому високочастотному динаміку в рамці телевізора BRAVIA XR 8K звук точно відповідає зображенню, сприяючи ефекту присутності. Фронтальні сабвуфери забезпечують потужні баси.

Зображення звукових хвиль від телевізора з технологією Acoustic Multi-Audio™

Acoustic Multi-Audio™

Наша технологія Acoustic Multi-Audio працює з високочастотними динаміками в рамці, що скеровують звук, відтворюючи його саме звідти, де відбувається дія. Фронтальні сабвуфери забезпечують потужні баси незалежно від розташування телевізора. 

Зображення виконавців під час концерту

Об’ємний звук XR

Телевізори BRAVIA XR додають об’ємний звук до будь-якого зображення. Технологія XR Surround поширює об’ємний звук із боків і у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок.

Зображення технології багатовимірного звуку з підвищенням якості до 3D

Функція підвищення якості до об’ємного 3D-звуку

Телевізори BRAVIA XR обладнано технологією обробки сигналу, що створює багатовимірний звук з ефектом присутності. Почуйте звук, що лунає не лише праворуч і ліворуч від вас, а й у вертикальній площині. Функція підвищення якості до об’ємного 3D-звуку наповнить вашу оселю звучанням передових кінематографічних форматів, як-от Dolby Atmos®. А для контенту, не сумісного з Dolby Atmos, звук відтворюється у вертикальній площині.

Логотип Google™ TV

Google TV

Переглядайте понад 700 000 фільмів і серіалів із ваших сервісів трансляції, зібраних разом і організованих за темами й жанрами відповідно до ваших інтересів   .  

Логотип функції голосового пошуку в режимі "hands-free"

Голосовий пошук у режимі "hands-free"

Знаходьте улюблений контент за лічені секунди, просто промовляючи команди. Відтепер вам не потрібно витрачати час і зусилля на введення тексту й пошук – просто запитайте.

Зображення кадру з фільму зі смартфоном

Сумісність з Apple AirPlay і Apple HomeKit

За допомогою Apple AirPlay можна транслювати відео й аудіо на телевізор з iPhone, iPad або комп’ютера Mac. Дивіться фільми й телепередачі з Apple TV та інших програм, навіть із браузера Safari. Переглядайте фотографії з усіма присутніми.

Логотип Chromecast built-in

Chromecast built-in

За допомогою Chromecast built-in ви можете транслювати з мобільного пристрою на телевізор відео, ігри та програми без втрати якості. Щоб насолоджуватися ними на великому екрані, достатньо один раз натиснути кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Транслюйте контент і водночас користуйтеся смартфоном або планшетом.

Зображення підключених пристроїв під керуванням інтелектуального пульта ДК

Інтелектуальний пульт ДК

Усіма підключеними домашніми пристроями можна керувати за допомогою одного інтелектуального пульта ДК. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди 

Зображення пульта ДК з підсвічуванням удень і вночі

Пульт ДК з підсвічуванням 

Пульт дистанційного керування преміум-класу, вкритий тонким шаром полірованого алюмінію, зручно лежить у руці й доповнює дизайн вашого інтер’єру. Завдяки інтегрованому підсвічуванню кнопки видно в темряві – ідеально для того, щоб відрегулювати гучність або налаштування під час перегляду фільмів уночі

Зображення 3-позиційної стійки для телевізора

3-позиційна стійка для телевізора

3-позиційна регульована стійка дає змогу розташувати телевізор у різних положеннях: стандартним способом із найкращим оглядом екрана, на вузькій полиці або поруч з аудіосистемою.

Зображення рівної поверхні великим планом

Ідеально рівна металева поверхня

Надвузька металева рамка має вишуканий вигляд і дає змогу повністю зосередитися на перегляді.

Зображення задньої панелі телевізора з відсіком для кабелів

Зручне розташування дротів

Завдяки спеціальним фіксаторам кабелі акуратно приховано, тож телевізор привабливо виглядає з усіх сторін

Зображення вітальні, що демонструє концепцію декору для життя

Природна краса 

Наша концепція декору для життя перетворює телевізор на центральний елемент інтер’єру. На його екрані можуть відображатися витвори мистецтва, заставки чи особисті фотографії, а також годинник.

Зображення екрана, яке демонструє переваги сенсора освітлення та кольорів

Датчик експозиції та кольорів

Коли колірна температура в приміщенні змінюється, наприклад із холодного відтінку на теплий, кольори телевізійного зображення також змінюються відповідним чином і можуть виглядати неприродно. Цей телевізор обладнано датчиком світла RGB, який оптимізує кольори та яскравість зображення залежно від джерела світла й умов приміщення. 

Логотип технології Acoustic Auto Calibration

Acoustic Auto Calibration

Телевізор визначає ваше розташування в приміщенні й оптимізує звучання, забезпечуючи таку саму якість, як ніби ви сидите перед телевізором. Залежно від умов приміщення, звук може відрізнятися. Наприклад, штори поглинають звук, а розташовані перед телевізором об’єкти заважають його проходженню. Цей телевізор виявляє об’єкти й відтворює звук, оптимізований відповідно до умов приміщення.

Логотип Netflix Calibrated Mode

Netflix Calibrated Mode

Режим Netflix Calibrated Mode розроблено спеціально для перегляду контенту від Netflix. Він забезпечує студійну якість зображення й точно втілює бачення та задуми режисерів. 

Логотип стандарту IMAX Enhanced

IMAX Enhanced

Цей інтелектуальний телевізор 4K від Sony відповідає стандарту IMAX Enhanced, а тому забезпечує високу точність зображення та звуку. Відкрийте новий рівень домашнього дозвілля з контентом IMAX Enhanced просто у вас удома.

Логотипи Dolby Vision® і Dolby Atmos®

Dolby Vision® і Dolby Atmos® 

Кінематографічна якість доступна вдома. Технологія Dolby Vision® відтворює яскраве й реалістичне зображення, а Dolby Atmos® наповнює приміщення об’ємним звуком