XH85

Реалістичне зображення та звук у надтонкому корпусі

Чудові кольори та контрастність стандарту 4K, які супроводжуються об’ємним звуком на основі технології Dolby Atmos™. І все це об’єднано в компактній алюмінієвій конструкції.

ТЕЛЕВІЗОРИ

XH85 | 4K Ultra HD | HDR | Smart TV (Android TV)

XH8596 Series

Зображення XH85 | 4K Ultra HD | HDR | Smart TV (Android TV)

123 см (49 дюймів)

KD-49XH8596

Немає інформації про ціну

Найважливіші функції

Більше кольорів, контрастності й чіткості

Ще яскравіше, контрастніше та чіткіше

Наш потужний процесор використовує вдосконалені алгоритми для зменшення шуму та збільшення деталізації. Завдяки покращеній обробці сигналу 4K будь-який контент виглядає природно й контрастно, а його відтворення наближає зображення до роздільної здатності 4K.

Динаміки, що обволікають вас звуком

Пориньте в об’ємний звук

Багатовимірний звук на основі технології Dolby Atmos® буквально огортає вас, завдяки чому ви ніби опиняєтеся в самому центрі подій.

Преміальний дизайн, який пасуватиме вашій оселі

Витончений дизайн

Алюмінієва рамка надає телевізору вишуканого вигляду, який пасує до будь-якого сучасного інтер’єру.

Улюблені розваги відтепер іще доступніші

Ще яскравіше, контрастніше та чіткіше

Наш потужний процесор використовує вдосконалені алгоритми для зменшення шуму та збільшення деталізації. Завдяки покращеній обробці сигналу 4K будь-який контент виглядає природно й контрастно, а його відтворення наближає зображення до роздільної здатності 4K.

Висока роздільна здатність усього, що ви дивитеся

Наш ексклюзивний процесор 4K HDR X1™ забезпечує зображення 4K з реалістичними деталями й текстурами. Матеріали, відзняті у форматі 2K й навіть Full HD, покращуються майже до 4K за допомогою технології 4K X-Reality™ PRO, яка використовує унікальну базу даних 4K.  

Зображення повітряних куль, на якому показано спектр кольорів дисплея TRILUMINOS

Більша й точніша колірна гама

Завдяки збільшенню спектра кольорів і процесору X1 дисплей TRILUMINOS відтворює більше відтінків, ніж звичайний телевізор. Він аналізує й обробляє дані кожного зображення, щоб передавати кольори ще точніше й реалістичніше.

Менше розмиття навіть у динамічних сценах

На деяких екранах спортивні події та інші динамічні сцени можуть виглядати розмитими. Наша технологія Motionflow забезпечує чіткість і плавність рухів, створюючи додаткові зображення між кадрами й чорні сегменти між сценами. Результат – менше розмиття й залишкових зображень, плавне відтворення. 

Motionflow – ще менше розмиття навіть у динамічних сценах
Родина за переглядом фільмів

Небачена раніше якість із Dolby Vision™

Завдяки виразному підсвічуванню, яскравим кольорам і глибокому чорному кожна сцена ніби оживає. Dolby Vision™ – це рішення стандарту HDR, що забезпечує захоплююче відео з ефектом присутності у вас удома.

Наші ключові функції

Пориньте в об’ємний звук

Багатовимірний звук на основі технології Dolby Atmos® буквально огортає вас, завдяки чому ви ніби опиняєтеся в самому центрі подій.

Звук на основі технології Dolby Atmos™, який обволікає

Звук на основі технології Dolby Atmos®, що огортає

Відчуйте себе в центрі подій із технологією Dolby Atmos. Вона спрямовує звук зверху та з боків, тож він максимально відповідає руху об’єктів на екрані, сприяючи ще більшій реалістичності й об’єму.

Наші ключові функції

Витончений дизайн

Завдяки алюмінієвій рамці телевізор дуже елегантно виглядає та гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер’єр.

Зображення телевізора під кутом, на якому видно металеве оздоблення

Вражаючий колір металік

Завдяки привабливому металевому оздобленню телевізор виглядає настільки витончено, що з легкістю стане прикрасою в інтер’єрі будь-якої вітальні.

Наші ключові функції

Простота та зручність

Наші телевізори 4K на базі Android TV спрощують життя. Вони забезпечують легкий та зручний доступ до ваших улюблених фільмів та серіалів, сервісів та пристроїв.

Доступ до вашого улюбленого контенту та сервісів за лічені секунди

Родина, яка шукає розваги на Android TV

Вдосконалений голосовий пошук

Знаходьте улюблені розваги, просто промовляючи команди. Завдяки вдосконаленій функції голосового керування цей інтелектуальний телевізор на базі Android TV миттєво відтворює фільми й телепередачі з програм або в режимі трансляції .

Програм більше, ніж на будь-якому іншому інтелектуальному телевізорі

Понад 5000 програм – більше ніж на інших інтелектуальних телевізорах

Телевізор 4K на базі Android TV від Sony має рекордну кількість програм. Вибирайте для себе найцікавіші

Забудьте про очікування з потужним комплектом мікросхем

Досить чекати

Всі додатки запускаються дуже швидко, і більше не треба очікувати під час переключення між ними. Наприклад, Netflix запускається втричі швидше, ніж раніше.

  • Кнопка Netflix

Легке підключення до сумісних пристроїв

Сумісність з Apple AirPlay і Apple HomeKit

З Apple AirPlay можна транслювати відео та аудіо на телевізор безпосередньо з iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми й телепередачі з iTunes та інших програм, навіть із браузера Safari. Переглядайте фотографії з усіма, хто перебуває в кімнаті.

Телевізор Bravia з підтримкою Apple AirPlay і Apple HomeKit

Нове життя з розумними технологіями

Передавайте контент на більший і кращий екран із Chromecast 

За допомогою технології Chromecast можна передавати з мобільного пристрою на телевізор улюблені відео, ігри та програми без втрати якості. Щоб насолоджуватися ними на великому екрані, достатньо один раз натиснути кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Транслюйте контент і водночас користуйтеся смартфоном або планшетом.

Логотип Chromecast built-in

Зручний пульт дистанційного керування

Зручне керування різними пристроями за допомогою інтелектуального пульта ДК

Зручне керування з інтелектуальним пультом

Підключайте приставку й інші пристрої до телевізора через HDMI і керуйте ними за допомогою одного інтелектуального пульта, обладнаного мікрофоном для голосових команд. Він тонший, має заокруглені краї та зручніше розташування кнопок

Наші ключові функції

Технічні характеристики та функції

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.