XD94/93

Чудовий дизайн для бездоганного зображення

Завдяки нашій інноваційній технології Slim Backlight Drive™ цей HDR-телевізор із підтримкою 4K забезпечить неперевершену якість зображення в надтонкому корпусі.

ТЕЛЕВІЗОРИ

XD94 | Світлодіодне підсвічування | 4K Ultra HD | HDR | Smart TV (Android TV)

XD9405 Series

Зображення XD94 4K HDR із Android TV

189 см (75 дюймов)

KD-75XD9405

Немає інформації про ціну

AЕнергетична етикетка та мікрофіша

Мікрофіша

Споживча потужність телевізора в режимі “очікування”
0,50 Вт
Роздільна здатність екрана телевізора у фактичних горизонтальних та вертикальних пікселях (Г x В, пікселів)
3840 x 2160
Завантажити енергетичну етикетку та мікрофішу

Найважливіші функції

Red Dot Awards 2016

Дизайн, відзначений Red Dot Award 2016

Жюрі з 41 судді (незалежних дизайнерів, викладачів та журналістів), відзначило серію XD94/XD93 за видатний дизайн виробу на церемонії нагородження Red Dot Awards 2016 р.

Наш найкращий телевізор 4K HDR

Перегляньте відео та дізнайтеся, як цей телевізор із привабливим дизайном та інноваційною технологією Slim Backlight Drive™ може забезпечити виняткову якість зображення в неймовірно тонкому корпусі.

Вікно в реальність

Телевізор XD93 задає нові стандарти вражень від перегляду, забезпечуючи неймовірний ефект присутності. Дізнайтеся, що надихало нас на створення нового покоління телевізорів Sony.

Розкрийте всі деталі з 4K HDR

Розширений динамічний діапазон 4K

Цей телевізор поєднує досконалу чіткість 4K та яскравість, колір і деталізацію розширеного динамічного діапазону (HDR), створюючи неперевершену якість зображення. Приховані раніше затемнені та засвітлені ділянки тепер набули повної чіткості й деталізації. 

ПРОЦЕСОР 4K X1™

Магія 4K у кожній сцені

Удосконалений механізм обробки зображень здійснює тисячі налаштувань кожної секунди, вдосконалюючи розподільчу здатність, кольори та яскравість, привносячи чіткість формату 4K, що перевершує очікування.  

Чистота формату 4K

Чистота формату 4K

Підсилення та очищення зображення в реальному часі, вдосконалена технологія шумопоглинання, підсилення деталізації та технологія покращення якості допомагають досягти неймовірної чіткості зображення.

Колір у форматі 4К

Колір у форматі 4К

Завдяки дисплею TRILUMINOS™ та технології покращеної обробки кольору зображення на екрані стали природними та насиченими.

Контраст формату 4K

Контраст формату 4K

Відчуйте більше життя, текстур та енергії в кожній сцені завдяки більш яскравому підсвічуванню, більш глибокому темному та більш природним градаціям відтінків.

Витвір дизайнерського мистецтва

Неперевершена якість зображення та надзвичайно тонка конструкція покращить Вашу вітальню та змусить захоплюватися собою. Продумана система розташування дротів дозволяє сховати їх, а витончена конструкція – повісити на стіну як картину.

 • Витончені та охайні
 • Ідеальні для настінного монтажу
 • Тонкі та стильні
 • Пасують саме Вашому стилю життя

Світ можливостей

Знаходьте бажані розваги швидко, як ніколи. Завдяки Android TV від Sony ви миттєво отримуєте доступ до фільмів, телепередач і тисяч програм.

Наші 4K-телевізори Android (2016 р.) рекомендовано Netflix

З Netflix ви знайдете телевізори з кращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і вдосконаленими функціями. Переглядайте фільми й телепередачі на рекомендованих Netflix телевізорах зі спеціальною кнопкою та функцією голосового керування.

Телевізори, рекомендовані Netflix
Навчальні відеоролики

Навчальні відеоролики щодо користування телевізором

Виникли запитання щодо налаштувань та використання телевізора або іншого обладнання? У наших навчальних відео крок за кроком будуть надані необхідні пояснення.

Технічні характеристики та функції
Завдяки нашій інноваційній технології Slim Backlight Drive™ телевізори 4K із технологією динамічного підсилення контрастності забезпечать неперевершену якість зображення в надтонкому корпусі.
 • Доступний розмір екрана 189 см (75 дюймов)

 • 4K HDR

 • X1_BMDIcons_ReadyForDelivery

  Процесор 4K X1™

 • 4K X-Reality™ PRO

 • Android TV

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

 • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

 • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

 • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Огляди та нагороди

Думка користувачів