WE75

Відкрийте світ природних кольорів
ТЕЛЕВІЗОРИ

WE75 | Світлодіодне підсвічування | Full HD | HDR | Smart TV

WE754 / WE755 Series
Зображення Телевізор WE75 Full HD HDR із дисплеєм TRILUMINOS

108 см (43 дюйми)

KDL-43WE754

Немає інформації про ціну

108 см (43 дюйми)

KDL-43WE755

Немає інформації про ціну

123 см (49 дюймів)

KDL-49WE754

Немає інформації про ціну

123 см (49 дюймів)

KDL-49WE755

Немає інформації про ціну

A+Енергетична етикетка та мікрофіша

4Моделі

Найважливіші функції

ДИСПЛЕЙ TRILUMINOS™

Неповторність життя, відтворена з більшою кількістю кольорів

Насолоджуйтеся яскравим і реалістичним зображенням із дисплеєм TRILUMINOS, що відтворює ширшу колірну гаму: ви бачитимете кожен відтінок і всі переливи на пелюстках квіток.

Розширений динамічний діапазон
Неперевершені підсвічування та текстури

Розширений динамічний діапазон

Завдяки підтримці розширеного динамічного діапазону (HDR) відтворюється кожна деталь найтемніших і найсвітліших ділянок. Ви побачите навіть сяючу текстуру металевого крила літака та відблиски сонячного проміння на фюзеляжі.

Відкривайте для себе кожну деталь заново

X-Reality™ PRO

Технологія X-Reality PRO підвищує якість кожного пікселя для виняткової чіткості. Під час аналізу кадрів кожна сцена порівнюється з базою даних для очищення зображення та зменшення шумів. Поверхні будівель і човнів тепер деталізованіші.

X-Reality™ PRO
Якість Full HD
Більше чіткості, більше деталей, більше захвату

Якість Full HD

Телевізор Full HD забезпечить високу якість деталізації та текстур. Покращення якості зображення для забезпечення мінімального рівня шумів і надзвичайних вражень від перегляду. Відчуйте різницю в деталізації будівель і морських пейзажів.

Створено для прослуховування

ClearAudio+

Звук, не гірший за якість зображення. Технологія ClearAudio+ налаштовує параметри та створює чудовий об’ємний звук із різними відтінками емоцій. Насолоджуйтеся музикою й діалогами з технологією підвищення чіткості та покращення розділення звуку.

ClearAudio+
Більше високоякісних зображень, менше дротів

Ніщо не відволікатиме вас від перегляду. Завдяки тонкій вузькій рамці з алюмінієвим покриттям уся ваша увага буде зосереджена лише на екрані. Кабелі сховано в передній і задній частинах підставки, тож телевізор виглядатиме охайно.

Доступ до YouTube™ одним клацанням

Переглядайте улюблені відео з YouTube. На цьому телевізорі з інтернет-з’єднанням служба YouTube працює неймовірно швидко. Крім того, на пульті дистанційного керування передбачено кнопку YouTube для зручного пошуку контенту.

Навчальні відеоролики
Корисні відеоуроки

Маєте питання про те, як встановити телевізор чи підключити до нього інше обладнання? Наші відеоуроки допоможуть вам розібратися.

Технічні характеристики та функції

Відкрийте для себе зображення Full HD з високою деталізацією та реалістичними кольорами на дисплеї TRILUMINOS™, покращене за допомогою технології X-Reality PRO™. Усі розваги з YouTube доступні одним натисканням кнопки. Повні технічні характеристики з’являться найближчим часом.
  • Доступний розмір екрана 108 см (43 дюйми), 123 см (49 дюймів)

  • Розширений динамічний діапазон

  • Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080)

  • Дисплей TRILUMINOS™

  • X-Reality™ PRO

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів