WD75

Чудові зображення, чудовий стиль

Якість зображення, що виходить за межі Full HD. Зручний доступ до цілого світу фільмів, телесеріалів та програм. А також тонкий та вишуканий дизайн. Дивіться телевізор зі стилем.

ТЕЛЕВІЗОРИ

WD75 | Світлодіодне підсвічування | Full HD | Smart TV

WD752 / WD756 Series
Зображення WD75 телевізор Full HD

80 см (32 дюйми)

KDL-32WD752

Немає інформації про ціну

80 см (32 дюйми)

KDL-32WD756

Немає інформації про ціну

AЕнергетична етикетка та мікрофіша

2Моделі

Найважливіші функції
Висока чіткість із ще більшою яскравістю

Якість Full HD

Отримуйте вражаючу якість зображення Full HD під час перегляду будь-якого вмісту. Унікальний механізм обробки зображень X-Reality PRO™ від Sony аналізує, очищує та вдосконалює зображення, забезпечуючи прекрасну деталізацію. Навіть вміст із низькою розподільчою здатністю оживає після обробки механізмом X-Reality PRO™ від Sony. 

X-Reality PRO
Відкривайте для себе кожну деталь заново

Обробка зображення з X-Reality PRO підвищує якість кожного пікселя у зображенні. Під час аналізу кадрів кожна сцена порівнюється з нашою базою даних для очищення зображення та для зменшення шумів, що створює неймовірно реалістичне зображення.

Чудовий вигляд будь-де

Цей телевізор не домінуватиме у Вашій оселі – він доповнюватиме її. Спеціально розроблений для кріплення на стіні, він збереже вільний простір і прикрасить будь-який інтер’єр.

Знайдіть ще більше улюблених розваг

Передивляйтеся улюблені фільми, переглядайте веб-сторінки або просто дивіться відео на YouTube, адже з телевізорами Sony можливості просто безмежні.

Wi-Fi-сертифікат
Дроти не потрібні

Відтепер можна забути про мережеві кабелі. Транслюйте улюблені розваги – від фільмів до музики – через Wi-Fi, і залиште плутанину із дротів у минулому.

Дублювання екрана
Вміст Вашого смартфона на великому екрані

Функція відображення екрана дозволяє насолоджуватися вмістом та програмами з Вашого смартфона на телевізорі Sony. Розділіть свої спогади із друзями та рідними і насолоджуйтеся ними на великому екрані.

Photo Sharing Plus
Обмінюйтеся фото з легкістю

Функція Photo Sharing Plus – це найпростіший спосіб ділитися із друзями фотографіями та відео на великому екрані. Зберігайте улюблені спогади про друзів просто з телевізора, використовуючи до 10 різних пристроїв.

Технічні характеристики та функції

Якість зображення, що виходить за межі Full HD. Зручний доступ до цілого світу фільмів, телепередач та програм. А також тонкий та вишуканий дизайн. Дивіться телевізор зі стилем.
  • Доступний розмір екрана 80 см (32 дюйми)

  • Розподільча здатність Full HD (1920 x 1080)

  • X-Reality PRO™

  • YouTube™ та інші сервіси

  • Тонкий дизайн

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів