WD60

Розваги для кожного

Отримуйте насолоду від перегляду, поринувши в реалістичний світ фільмів, телепередач і програм із кристально чистим зображенням і багатим, динамічним звучанням.

ТЕЛЕВІЗОРИ

WD60 | Світлодіодне підсвічування | HD Ready/Full HD | Smart TV

WD600 Series
Зображення WD60 | Світлодіодне підсвічування | HD Ready/Full HD | Smart TV

80 см (32 дюйми)

KDL-32WD603

Немає інформації про ціну

AЕнергетична етикетка та мікрофіша
Найважливіші функції
Удосконалене зображення

Насолоджуйтеся зображенням, наближеним до якості HD, хоч би що ви дивилися. Унікальний механізм обробки X-Reality™ PRO від Sony аналізує, очищує й вдосконалює зображення, забезпечуючи прекрасну деталізацію. Навіть вміст із низькою розподільчою здатністю обробляється технологією X-Reality PRO та перетворюється на живе зображення від Sony.

X-Reality PRO
Відкривайте для себе кожну деталь заново

Обробка зображення з X-Reality PRO підвищує якість кожного пікселя, створюючи чітке зображення. Під час аналізу кадрів кожна сцена порівнюється з нашою базою даних, очищаючи зображення та зменшуючи шуми, що створює неймовірно реалістичне зображення. 

Тонкий та обтічний

Тонка конструкція цього телевізора стане ідеальним доповненням до будь-якої оселі. Він ідеально підходить для настінного монтажу, а стримана вузька рамка дозволить зосередитися саме на зображенні.

Знайдіть ще більше улюблених розваг

Хочете передивитися улюблений фільм, переглянути веб-сторінки або просто подивитися відео на YouTube? Із телевізорами Sony можливості просто безмежні.

Photo Sharing Plus
Обмінюйтеся знімками без зусиль

Функція Photo Sharing Plus – це найпростіший спосіб ділитися із друзями фотографіями та відео на великому екрані. Зберігайте улюблені спогади про друзів просто з телевізора, використовуючи до 10 різних пристроїв.

Дублювання екрана
Вміст Вашого смартфона на великому екрані

Функція відображення екрана дозволяє насолоджуватися вмістом та програмами з Вашого смартфона на телевізорі Sony. Розділіть свої спогади із друзями та рідними і насолоджуйтеся ними на великому екрані.

Відтворення через USB
Зберігайте улюблені передачі

Перетворіть телевізор на цифровий відеомагнітофон. Завдяки функції запису на жорсткий диск за допомогою USB ви можете зберігати улюблені телепередачі на зовнішньому жорсткому диску та насолоджуватися ними коли завгодно. 

Технічні характеристики та функції

Отримуйте насолоду від перегляду, поринувши в реалістичний світ фільмів, телепередач і програм із кристально чистим зображенням і багатим, динамічним звучанням.
  • Доступний розмір екрана: 80 см (32 дюйми)

  • Роздільна здатність WXGA

  • X-Reality PRO

  • YouTube™ та інші сервіси

  • Вбудоване під'єднання Wi-Fi®

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів