SD85

Зануртеся у вигнуту форму

Спостерігайте за тим, як Ваші улюблені розваги оживають навколо із вражаючим 4K HDR. Злегка вигнутий екран подарує Вам захоплюючі враження від перегляду незалежно від того, що Ви дивитеся.

ТЕЛЕВІЗОРИ

SD85 | Світлодіодне підсвічування | 4K Ultra HD | HDR | Smart TV (Android TV) | Вигнутий екран

SD8505 Series

Зображення SD85 4K HDR із вигнутим екраном і Android TV

139 см (55 дюймів)

KD-55SD8505

Немає інформації про ціну

AЕнергетична етикетка та мікрофіша

Мікрофіша

Споживча потужність телевізора в режимі “очікування”
0,50 Вт
Роздільна здатність екрана телевізора у фактичних горизонтальних та вертикальних пікселях (Г x В, пікселів)
3840 x 2160
Завантажити енергетичну етикетку та мікрофішу

Найважливіші функції

Розкрийте всі деталі з 4K HDR

Розширений динамічний діапазон 4K

Цей телевізор поєднує досконалу чіткість 4K та яскравість, колір і деталізацію розширеного динамічного діапазону (HDR), створюючи неперевершену якість зображення. Приховані раніше затемнені та засвітлені ділянки тепер набули повної чіткості й деталізації. 

ПРОЦЕСОР 4K X1™

Магія 4K у кожній сцені

Удосконалений механізм обробки зображень здійснює тисячі налаштувань кожної секунди, вдосконалюючи розподільчу здатність, кольори та яскравість, привносячи чіткість формату 4K, що перевершує очікування.  

Чистота формату 4K

Чистота формату 4K

Підсилення та очищення зображення в реальному часі, вдосконалена технологія шумопоглинання, підсилення деталізації та технологія покращення якості допомагають досягти неймовірної чіткості зображення.

Колір у форматі 4К

Колір у форматі 4К 

Завдяки дисплею TRILUMINOS™ та технології покращеної обробки кольору зображення на екрані стали природними та насиченими.

Контраст формату 4K

Контраст формату 4K

Відчуйте більше життя, текстур та енергії в кожній сцені завдяки більш яскравому підсвічуванню, більш глибокому темному та більш природним градаціям відтінків.

Знайомство з бездоганною вигнутою формою 

Над м’якою вигнутою формою нашого екрана працювали найкращі фахівці, подарувавши бездоганне поєднання занурення в події та комфорту від перегляду. 

 • Витончений стиль
 • Огляд стилю
 • Пасують саме Вашому стилю життя 

Світ можливостей

Знаходьте бажані розваги швидко, як ніколи. Завдяки Android TV від Sony ви миттєво отримуєте доступ до фільмів, телепередач і тисяч програм.

Наші 4K-телевізори Android (2016 р.) рекомендовано Netflix

З Netflix ви знайдете телевізори з кращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і вдосконаленими функціями. Переглядайте фільми й телепередачі на рекомендованих Netflix телевізорах зі спеціальною кнопкою та функцією голосового керування.

Телевізори, рекомендовані Netflix
Навчальні відеоролики

Навчальні відеоролики щодо користування телевізором

Виникли запитання щодо налаштувань та використання телевізора або іншого обладнання? У наших навчальних відео крок за кроком будуть надані необхідні пояснення.

Технічні характеристики та функції
Побачте, як Ваші улюблені розваги оживають навколо Вас у вражаючому 4К. Наш злегка вигнутий екран дарує Вам досвід вражаючого перегляду, що б Ви не переглядали.
 • Доступний розмір екрана 139 см (55 дюймів)

 • Розширений динамічний діапазон 4K

 • Процесор 4K X1™

 • Дисплей TRILUMINOS

 • Android TV

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

 • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

 • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

 • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.