Перейти до вмісту

RE35

Чіткіше зображення в якості Full HD

Найважливіші функції

ПОКРАЩЕННЯ РОЗДІЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ CLEAR RESOLUTION ENHANCER

Чудова деталізація й текстура

Насолоджуйтеся природною текстурою гірського краєвиду з виразнішими обрисами скель. Завдяки зниженню шуму та вищій контрастності досягається чітке реалістичне зображення з більшою глибиною та деталізацією.

Якість Full HD

Більше чіткості, більше деталей, більше захвату

Якість Full HD

Телевізор Full HD забезпечить високу якість деталізації та текстур. Покращення якості зображення для забезпечення мінімального рівня шумів і надзвичайних вражень від перегляду. Відчуйте різницю в деталізації будівель і морських пейзажів.

Чистіший, природніший звук 

Слухаючи саундтрек до фільму чи переглядаєте музичне відео, Ви почуєте збалансованіші середні, високі та низькі частоти завдяки технології ClearPhase. Вона налаштовує частотні характеристики динаміків, забезпечуючи точний і водночас природний звук.

Чиста фаза
X-Protection PRO

Створений, щоб працювати в найскладніших умовах

X-Protection PRO

Насолоджуйтеся розвагами, не відволікаючися на дрібниці. Цей телевізор із системою X-Protection PRO надзвичайно надійний і захищений від пилу, вологи, перепадів напруги та навіть блискавки.

Дивіться більше з додатковим рівнем захисту

Тонка вузька рамка з алюмінієвим оздобленням дає змогу повністю зосередитися на подіях на екрані. А технологія X-Protection PRO забезпечує захист від несподіваних перешкод під час перегляду.

Технічні характеристики та функції
Виберіть формат Full HD 1080p від Sony та оцініть більшу чіткість, контрастність і насиченість зображення з рівнем деталізації у 5 разів вищим, ніж у зображенні стандартної чіткості. Ваш телевізор захищено від пилу, блискавки та високої вологості завдяки системі X-Protection PRO. Крім того, у нього вбудовано FM-радіо і він здатен відтворювати різноманітні формати файлів через USB.
  • Доступний розмір екрана 102 см (40 дюймів)

  • Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080)

  • Покращення розподільчої здатності Clear Resolution Enhancer

  • Мультиформатне відтворення файлів через USB

  • X-Protection PRO

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне підсвічування дає змогу економити електроенергію: яскравість підсвічування змінюється залежно від зображення на екрані

  • У режимі енергозбереження регулюється яскравість підсвічування, а тому зменшується споживання електроенергії

  • У режимі вимкнення підсвічування вимикається РК-панель і підсвічування, а тому зменшується споживання електроенергії