RD35

Відкрийте якість Full HD будь-де

Оберіть Sony Full HD 1080p та переглядайте чіткі та насичені кольорами зображення, у п’ять разів детальніші за стандартну розподільчу здатність. Із широким вибором варіантів живлення Ви будь-де матимете доступ до улюблених розваг. 

102 см (40 дюймів)

KDL-40RD353.17

Немає інформації про ціну

Найважливіші функції

Більше чіткості, більше деталей, більше захвату

Висока чіткість Full HD

Відкрийте для себе бездоганні деталі, контраст та текстуру високої якості Full HD 1080p. Усе, що Ви переглядаєте, очищається та вдосконалюється, щоб забезпечити мінімальний шум та максимальну якість.

Покращення розподільчої здатності Clear Resolution Enhancer

Чисте, чітке та деталізоване зображення

Переглядайте на телевізорі сповнені деталей зображення з покращеною текстурою. Шум зображення знижено, а контрастність удосконалено заради чіткіших та більш природних зображень із більшою глибиною та реалістичністю.

Чистіший, природніший звук 

Слухаючи саундтрек до фільму чи переглядаєте музичне відео, Ви почуєте збалансованіші середні, високі та низькі частоти завдяки технології ClearPhase. Вона налаштовує частотні характеристики динаміків, забезпечуючи точний і водночас природний звук.

Природний звук

Нові способи насолоди телевізором

Візьміть від свого телевізора більше. Відтворюйте мультимедійні файли через USB та слухайте всі свої улюблені FM-радіостанції.

Відтворення багатьох форматів із USB-пристрою

Відтворення через USB

Відтворюйте музику, відеоролики та переглядайте фото з USB-накопичувача на великому екрані.

FM-радіо

FM-радіо

Насолоджуйтеся чітким та чистим прийомом FM-радіо на своєму телевізорі. 

Запис на жорсткий диск через USB

Зберігайте улюблені передачі

Перетворіть телевізор на цифровий відеомагнітофон. Завдяки функції запису на жорсткий диск за допомогою USB Ви можете зберігати улюблені телепередачі на зовнішньому жорсткому диску та насолоджуватися ними коли завгодно

Технічні характеристики та функції
Виберіть формат Full HD 1080p від Sony та оцініть більш чіткість і насиченість зображень із рівнем деталізації, вп’ятеро вищим за деталізацію телебачення стандартної чіткості. А завдяки широкому вибору варіантів живлення розваги стануть доступними Вам будь-де.
  • Доступний розмір екрана 102 см (40 дюймів)

  • Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080)

  • Покращення розподільчої здатності Clear Resolution Enhancer

  • Відтворення багатьох форматів із USB-пристрою

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів