139 см (55 дюймів)

KD-55AG8

Немає інформації про ціну

164 см (65 дюймів)

KD-65AG8

Немає інформації про ціну

BЕнергетична етикетка та мікрофіша

2Моделі

Нагорода "Рекомендовані телевізори"
від avforums
Найважливіші функції
Реалістичний чорний колір і об’ємний звук

Відкрийте для себе надреалістичні розваги у форматі 4K з глибоким чорним кольором на найновішому OLED-екрані, потужним процесором X1™ Extreme і технологією Acoustic Surface Audio™

Цілковита гармонія зображення та звуку

Пориньте у вир подій із реалістичним деталізованим зображенням і якісним звуком, що лунає просто з екрана за технологією Sound-from-Picture Reality™. 

Більша потужність, покращені технічні характеристики та вишуканий дизайн

Шляхом застосування потужних алгоритмів обробки зображення в реальному часі процесор 4K HDR X1™ Extreme забезпечує високу деталізацію та підвищує якість зображення майже до 4K HDR.

Незрівнянна контрастність

Зображення на екрані OLED-телевізорів Sony ніби оживає з природними кольорами та глибоким чорним. Процесор зображення X1™ Extreme в OLED-телевізорах 4K від Sony обробляє окремо понад 8 млн автономних пікселів, забезпечуючи високу контрастність і точність відтворення.

Sound-from-Picture Reality™

На відміну від динаміків у більшості телевізорів, звук поширюється з усього екрана, гармонійно доповнюючи зображення й забезпечуючи ефект присутності. 

Dolby Vision™
Небачена раніше якість із Dolby Vision™

Завдяки виразному підсвічуванню, яскравим кольорам і глибокому чорному кожна сцена ніби оживає. Dolby Vision – це HDR-технологія, що забезпечує захоплююче відео з ефектом присутності у вас удома.

Media Object

Переглянути відеоролик

Яскраве зображення, що оживає на екрані

На дисплеї TRILUMINOS™ відтворюється яскраве й реалістичне зображення із ширшою колірною гамою, а всі тони й відтінки передаються точно.

Красива картинка під будь-яким кутом

Лаконічний мінімалістський дизайн зосереджує погляд на найважливішому – на зображенні

Перетягнути
Android TV
Вдосконалений голосовий пошук

Знаходьте улюблені розваги, просто промовляючи команди. Цей телевізор Sony на базі Android TV™ обладнано вдосконаленою функцією голосового керування, що дає змогу миттєво відтворювати фільми й телепередачі з програм або трансляцій 

Технічні характеристики та функції

Відкрийте для себе надреалістичні розваги у форматі 4K з глибоким чорним на найновішому OLED-екрані з технологією Acoustic Surface Audio™.
  • Доступний розмір екрана 139 см (55 дюймів), 164 см (65 дюймів)

  • Розширений динамічний діапазон 4K

  • 4K HDR Processor X1™ Extreme

  • Технологія Acoustic Surface Audio

  • Android TV™

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням допомагає економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів