Показати 3 моделі та ціни

Приховати 3 моделі та ціни

139 см (55 дюймів)

KD-55A1

Немає інформації про ціну

164 см (65 дюймів)

KD-65A1

Немає інформації про ціну

195 см (77 дюймів)

KD-77A1

Немає інформації про ціну

BЕнергетична етикетка та мікрофіша

3Моделі

Найважливіші функції
Незрівнянна контрастність

Зображення на екрані OLED-телевізорів Sony ніби оживає з природними кольорами та глибоким чорним. Процесор X1 Extreme™ в OLED-телевізорах Sony обробляє окремо понад 8 млн автономних пікселів, забезпечуючи неперевершену контрастність і точність відтворення.

Процесор 4K HDR X1™ Extreme
Зображення як у реальному житті

4K HDR Processor X1™ Extreme

Процесор X1 Extreme передає кольори й зображення природно, як у житті.

 • 4K HDR4K HDR
 • Ігри в якості HDRІгри в якості HDR
Вражаюча якість зображення

Dolby Vision™

Завдяки виразному підсвічуванню, яскравим кольорам і глибокому чорному кожна сцена ніби оживає. Dolby Vision – це HDR-технологія, що забезпечує захоплююче відео з ефектом присутності у вас удома.

Дисплей TRILUMINOS
Неповторність життя, відтворена з більшою кількістю кольорів

Дисплей TRILUMINOS™

Насолоджуйтеся яскравим і реалістичним зображенням із дисплеєм TRILUMINOS, що відтворює ширшу кольорову гаму з чіткою передачею всіх тонів та відтінків.

ТЕХНОЛОГІЯ ACOUSTIC SURFACE™

Найкраще звучання, що можна побачити

На відміну від динаміків у більшості телевізорів, звук поширюється з усього екрана, завдяки чому він гармонійно доповнює зображення, створюючи бездоганний ефект присутності для захоплюючих розваг. 

Конструкція з єдиної панелі: три нагороди
Володар трьох нагород у сфері дизайну

Концепція дизайну Sony "Мистецька естетика в основі дизайну єдиної панелі" отримала три провідні нагороди. Зокрема, судді відзначили надзвичайно лаконічну конструкцію, усі елементи якої містяться в єдиній панелі без кабелів. Вона гармонійно доповнює будь-який інтер’єр і дарує унікальні естетичні й акустичні враження завдяки технології поширення звуку безпосередньо з екрана. 

Довершений цілісний дизайн 

Цей OLED-телевізор перевершує уявлення про красивий дизайн. Підставка й динаміки настільки непомітні, що телевізор наче зливається з інтер’єром, а увага залишається прикутою до неймовірно якісного зображення.

Перетягнути
Відкрийте для себе безліч нового, просто говорячи

Знаходити улюблені розваги стало як ніколи зручно та швидко – просто скажіть, а Android TV все знайде для вас. Завдяки вдосконаленій функції голосового керування телевізор миттєво відтворює фільми й телепередачі з програм або трансляцій .

 • Рекомендовано Netflix
 • Netflix на телевізорах 4K HDR
 • Кнопка Netflix
Netflix рекомендує наші телевізори 4K з Android TV

Якщо вам потрібен телевізор з високими технічними характеристиками, зручним доступом до додатків та новими функціями Smart TV, шукайте логотип Netflix Recommended TV. Такі телевізори мають спеціальну кнопку для запуску перегляду та підтримують голосове керування.

Телевізори, рекомендовані Netflix
Навчальні відеоролики
Корисні відеоуроки

Маєте питання про те, як встановити телевізор чи підключити до нього інше обладнання? Наші відеоуроки допоможуть вам розібратися.

Технічні характеристики та функції
Відкрийте для себе неперевершену контрастність зображення на OLED-телевізорі 4K HDR із 8 мільйонами автономних пікселів. Зображення є неймовірно реалістичним завдяки яскравим кольорам, глибокому чорному й чудовій деталізації темних ділянок. Інноваційна технологія Acoustic Surface™ забезпечує виразний звук, що відтворюється безпосередньо з екрана.
 • Доступний розмір екрана 139 см (55 дюймів), 164 см (65 дюймів), 195 см (77 дюймів)

 • Розширений динамічний діапазон 4K

 • 4K HDR Processor X1™ Extreme

 • OLED

 • Технологія Acoustic Surface™

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

 • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

 • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

 • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів