139 см (55 дюймів)

KD-55A1

Немає інформації про ціну

164 см (65 дюймів)

KD-65A1

Немає інформації про ціну

BЕнергетична етикетка та мікрофіша

2Моделі

Найважливіші функції

Відкрийте для себе нові враження

Дізнайтеся більше про те, як ці телевізори додають нових барв у життя.

Незрівнянна контрастність

Зображення на екрані OLED-телевізорів Sony ніби оживає з природними кольорами та глибоким чорним. Процесор X1 Extreme™ в OLED-телевізорах Sony обробляє окремо понад 8 млн автономних пікселів, забезпечуючи неперевершену контрастність і точність відтворення.

Процесор 4K HDR X1™ Extreme

Зображення як у реальному житті

4K HDR Processor X1™ Extreme

Процесор X1 Extreme передає кольори й зображення природно, як у житті.

  • 4K HDR4K HDR
  • Ігри в якості HDRІгри в якості HDR

Вражаюча якість зображення

Dolby Vision™

Завдяки виразному підсвічуванню, яскравим кольорам і глибокому чорному кожна сцена ніби оживає. Dolby Vision – це HDR-технологія, що забезпечує захоплююче відео з ефектом присутності у вас удома.

Дисплей TRILUMINOS

Неповторність життя, відтворена з більшою кількістю кольорів

Дисплей TRILUMINOS™

Насолоджуйтеся яскравим і реалістичним зображенням із дисплеєм TRILUMINOS, що відтворює ширшу колірну гаму. Усі відтінки й нюанси буде збережено.

ТЕХНОЛОГІЯ ACOUSTIC SURFACE™

Найкраще звучання, що можна побачити

На відміну від динаміків у більшості телевізорів, звук поширюється з усього екрана, завдяки чому він гармонійно доповнює зображення, створюючи бездоганний ефект присутності для захоплюючих розваг. 

Конструкція з єдиної панелі: три нагороди

Володар трьох нагород у сфері дизайну

Концепція дизайну Sony "Мистецька естетика в основі дизайну єдиної панелі" отримала три провідні нагороди. Зокрема, судді відзначили надзвичайно лаконічну конструкцію, усі елементи якої містяться в єдиній панелі без кабелів. Вона гармонійно доповнює будь-який інтер’єр і дарує унікальні естетичні й акустичні враження завдяки технології поширення звуку безпосередньо з екрана. 

Довершений цілісний дизайн 

Цей OLED-телевізор перевершує уявлення про красивий дизайн. Підставка й динаміки настільки непомітні, що телевізор наче зливається з інтер’єром, а увага залишається прикутою до неймовірно якісного зображення.

Перетягнути

Відкрийте для себе безліч нового, просто говорячи

Знаходьте бажані розваги так швидко, наскільки ви можете говорити. Завдяки вдосконаленій функції голосового керування телевізор 4K Android TV™ миттєво відтворює фільми й телепередачі на основі програм або трансляцій.

Наші 4K-телевізори Android рекомендовано Netflix

З Netflix ви знайдете телевізори з кращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і вдосконаленими функціями. Переглядайте фільми й телепередачі на рекомендованих Netflix телевізорах зі спеціальною кнопкою та функцією голосового керування.

Телевізори, рекомендовані Netflix
Навчальні відеоролики

Навчальні відеоролики щодо користування телевізором

Виникли запитання щодо налаштувань і використання телевізора або підключення до іншого обладнання? У наших навчальних відео ви знайдете детальні пояснення.

Технічні характеристики та функції
Відкрийте для себе неперевершену контрастність зображення на OLED-телевізорі 4K HDR із 8 мільйонами автономних пікселів. Зображення є неймовірно реалістичним завдяки яскравим кольорам, глибокому чорному й чудовій деталізації темних ділянок. Інноваційна технологія Acoustic Surface™ забезпечує виразний звук, що відтворюється безпосередньо з екрана.
  • Доступний розмір екрана 139 см (55 дюймів), 164 см (65 дюймів)

  • Розширений динамічний діапазон 4K

  • 4K HDR Processor X1™ Extreme

  • OLED

  • Технологія Acoustic Surface™

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів