WE66

Захоплюючі розваги з надзвичайною чіткістю
ТЕЛЕВІЗОРИ

WE66 | Світлодіодне підсвічування | Full HD | HDR | Smart TV

WE663 / WE665 Series
Зображення Телевізор WE66 з підтримкою Full HD, HDR і кнопкою доступу до YouTube

102 см (40 дюймів)

KDL-40WE663

Немає інформації про ціну

123 см (49 дюймів)

KDL-49WE665

Немає інформації про ціну

A+Енергетична етикетка та мікрофіша

2Моделі

Найважливіші функції
Доступ до YouTube™ одним клацанням

Переглядайте улюблені відео з YouTube. На цьому телевізорі з інтернет-з’єднанням служба YouTube працює неймовірно швидко. Крім того, на пульті дистанційного керування передбачено кнопку YouTube для зручного пошуку контенту.

Розширений динамічний діапазон
Неперевершені підсвічування та текстури

Розширений динамічний діапазон

Завдяки підтримці розширеного динамічного діапазону (HDR) відтворюється кожна деталь найтемніших і найсвітліших ділянок. Ви побачите навіть сяючу текстуру металевого крила літака та відблиски сонячного проміння на фюзеляжі.

Більше чіткості, більше деталей, більше захвату

Якість Full HD

Телевізор Full HD забезпечить високу якість деталізації та текстур. Покращення якості зображення для забезпечення мінімального рівня шумів і надзвичайних вражень від перегляду. Відчуйте різницю в деталізації будівель і морських пейзажів.

Якість Full HD
X-Reality™ PRO
Відкривайте для себе кожну деталь заново

X-Reality™ PRO

Технологія X-Reality PRO підвищує якість кожного пікселя для виняткової чіткості. Під час аналізу кадрів кожна сцена порівнюється з базою даних для очищення зображення та зменшення шумів. Поверхні будівель і човнів тепер деталізованіші.

Створено для прослуховування

ClearAudio+

Звук, не гірший за якість зображення. Технологія ClearAudio+ налаштовує параметри та створює чудовий об’ємний звук із різними відтінками емоцій. Насолоджуйтеся музикою й діалогами з технологією підвищення чіткості та покращення розділення звуку.

ClearAudio+
Більше високоякісних зображень, менше дротів

Не відволікайтеся на дрібниці. Завдяки тонкій вузькій рамці з алюмінієвим покриттям уся ваша увага буде зосереджена лише на екрані. Кабелі сховано спереду та позаду підставки, що надає всій конструкції лаконічний вигляд.

Технічні характеристики та функції

Насолоджуйтеся неймовірно деталізованим зображенням Full HD, покращеним за допомогою технології X-Reality™ PRO. Усі розваги з YouTube доступні одним натисканням кнопки. Повні технічні характеристики з’являться найближчим часом.
  • Доступний розмір екрана 102 см (40 дюймів), 123 см (49 дюймів)

  • Розширений динамічний діапазон

  • Роздільна здатність Full HD (1920 x 1080)

  • X-Reality™ PRO

  • YouTube™ та інші сервіси

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів