ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори з діагоналлю 165–178 см (65–70 дюймів)

Огляньте асортимент світлодіодних телевізорів із діагоналлю 165–178 см (65–70 дюймів), відкрийте вражаючі технології, що дарують відмінну якість зображення та звуку, в поєднанні з інтерактивними функціями.

Футуристичний дизайн світлодіодних телевізорів Sony з діагоналлю 165–178 см (65–70 дюймів)
Ідеальне рішення для домашнього кінотеатру.

Розпочніть користування домашніми кінотеатрами з 165-см (65-дюймових) телевізорів. Завдяки таким захоплюючим функціям, як сумісність із 3D, об'ємний звук і режим "Футбол наживо", вони забезпечать насолоду вмістом годинами, тож кличте друзів і родину.

Наступний крок у якості зображення

Завдяки нашим 165-см (65") світлодіодним телевізорам Ви бачитимете лише зображення прекрасної якості. Удосконалена технологія обробки зображення покращує навіть найдрібніші деталі, а текстури набувають нового рівня насиченості. М'яке освітлення за дисплеєм повністю усуває затемнені області екрана.

Деталізація 4K вчетверо вища за Full HD
Обмін екраном на 165-см (65-дюймовому) телевізорі від Sony
Під'єднуйтеся в кожному вимірі

Установлюйте зв'язок зі світом за допомогою інтелектуальних 165-см (65-дюймових) телевізорів і насолоджуйтеся всім від трансляції повідомлень із Twitter до обміну знімками із близькими. Прагнете нових вражень? Надягайте 3D-окуляри та занурюйтеся в новий вимір дозвілля із зображеннями, що оживають.

Кольори, що вражають

Відкрийте для себе дисплей TRILUMINOS™ на 165-см (65-дюймових) світлодіодних телевізорах. Кольори просто вибухають соковитими фарбами. Зображення покращуються технологією X-tended Dynamic Range™, а X-Reality PRO™ підвищує контрастність і вдосконалює текстури.

Чисте зображення на 165-см (65-дюймовому) світлодіодному телевізорі від Sony
Прекрасний звук із телевізорами Sony з діагоналлю 165–178 см (65–70 дюймів)
Інноваційний дизайн доповнюється потужним звуком

Користуйтеся пультом ДК із сервісом One-Flick Entertainment для огляду списків фільмів, серіалів і веб-сторінок. Унікальна клиноподібна форма наших 165-см (65-дюймових) телевізорів забезпечує стабільність, та удосконалює можливості динаміків.