ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори BRAVIA® з діагоналлю від 140 см (55 дюймів)

Завітайте до нової ери дозвілля з нашими найкращими 140-см (55-дюймовими) телевізорами, у яких бездоганно поєднуються форма і функціональність для вдосконалення атмосфери перегляду домашнього кінотеатру.

Найкращий 140-см (55-дюймовий) телевізор Sony із приголомшливим зображенням
Телевізор ще ніколи не виглядав так гарно

Фільми, передачі та ігри виглядають і звучать краще на наших 140-см (55") інтелектуальних телевізорах. 4K та Full HD забезпечують приголомшливе зображення, а динаміки з магнітної рідини дарують звук, від якого захоплює подих. Режим "Футбол наживо" переносить звук стадіону до Вашої оселі та транслює новини та ключові моменти.

Додавайте яскравості найтоншим деталям

4K-технологія з розподільчою здатністю понад 8 мільйонів пікселів у 140-см (55") телевізорах покращує вигляд будь-якого вмісту. Зображення чисте, чітке природне, тож сідайте ближче і насолоджуйтесь атмосферою справжнього кінотеатру. Світлодіоди за екраном забезпечують підсвічування та відкривають нові рівні деталізації. 

Чіткі зображення на 140-см (55-дюймових) телевізорах від Sony
Чітке, сповнене кольорів зображення

Змініть ставлення до перегляду завдяки 140-см (55") світлодіодним моделям. Дисплей TRILUMINOS™ удосконалює передачу кольорів, що прекрасно доповнюються потужним підсвічуванням X-Extended Dynamic Range™. Механізм обробки зображенняX-Reality PRO™ наближає якість до рівня 4K і дарує насичену деталізацію.

Жваві кольори на 140-см (55-дюймовому) інтелектуальному телевізорі Sony