Перейти до вмісту
ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори BRAVIA® з діагоналлю від 127 см (50 дюймів)

Підсилюйте приємні враження завдяки нашим 127-см (50") телевізорам. Від кришталево чистої якості зображення до зручного під'єднання, вони мають усе необхідне для забезпечення максимуму вражень від перегляду.

Пориньте в деталі

Наші 127-см (50") телевізори розкривають усі деталі будь-якого вмісту. Дисплей Full HD відтворює вражаючі чисті, чіткі зображення, чи вміст з Blu-ray™, чи відео зі смартфона. Переглядайте улюблені знімки на великому екрані в їхньому цілком новому, свіжому вигляді з яскравими кольорами, насиченими текстурами та чіткими лініями.

Сповнені деталей зображення на найкращих 127-см (50-дюймових) телевізорах від Sony
Бойовик на 127-см (50-дюймових) світлодіодних телевізорах Sony

Відкрийте вікно у світ дозвілля

Перетворюйте вітальню на розважальний центр завдяки нашим 127-см (50") світлодіодним телевізорам. Приємні враження будуть незабутніми завдяки розмаїттю функцій, від дисплея Full HD до режиму "Футбол наживо". Пульт ДК із сервісом One-Flick полегшує керування, дозволяючи в мить переходити від огляду знімків до перегляду відео.

Вболівайте в режимі "Футбол наживо"

Насолода для футбольних фанатів: 127-см (50") інтелектуальні телевізори з режимом "Футбол наживо" переносять в епіцентр гри. Звук налаштовується автоматично, наповнюючи всю вітальню ревінням натовпу, а зручний інтерфейс транслює новини та ключові моменти з найкращих онлайн-ресурсів.

Чудові функції на 127-см (50-дюймовому) інтелектуальному телевізорі від Sony
Пара, що насолоджується ClearAudio на 127-см (50-дюймовому) телевізорі Sony

Звук, що надихає

Додайте гучності й пориньте у світ приголомшливого аудіо завдяки нашим 127-см (50") телевізорам. ClearAudio+ покращує всі звуки, а функція наближення голосу підсилює діалоги, тож Ви ніколи не пропустите важливого моменту. S-Force Front Surround довершує систему, наповнюючи кімнату потужним звучанням.

Чіткіше й чистіше зображення

Низька якість зображення в минулому завдяки технології X-Reality Pro™. Процесор, яким оснащено 127-см (50") телевізори, покращує зображення та знижує рівень шумів. Він також працює з розмаїттям вмісту, і крім покращення зображення дисків Blu-ray™ і телепередач він робить те саме з відео та контентом під час трансляції зі смартфона.

127-см (50-дюймовий) світлодіодний телевізор від Sony, що відтворює чітке зображення
Пульт ДК для 127-см (50-дюймових) інтелектуальних телевізорів Sony

Одне просте натиснення

Пульт ДК із сервісом One-Flick Entertainment, що входить до комплекту наших 127-см (50") інтелектуальних телевізорів, дозволяє Вам брати все під повний контроль. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс BRAVIA® значно спрощує користування, а функція швидкого запуску дозволить за мить увімкнути улюблений серіал.