Перейти до вмісту
ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори з діагоналлю 107–117 см (42–46 дюймів)

Налаштовуйтеся на світ захоплюючих функцій з нашими 107-см (42-дюймовими) телевізорами. Покращена якість звуку та зображення дарує всю красу вмісту, який Ви переглядаєте, який слухаєте та яким ділитесь. 

Усе, що Ви хотіли

Шукаєте компактний телевізор, що економить місце та водночас має найновіші функції? Наші 107-см (42") інтелектуальні телевізори оснащено низкою функцій, що забезпечують процес перегляду найкращими перевагами. Серед них є все – від якості Full HD до об'ємного звуку та можливості трансляції відео.

Прекрасні функції на 107-см (42-дюймовому) інтелектуальному телевізорі від Sony
Зображення Full HD на 107-см (42-дюймовому) світлодіодному телевізорі від Sony

Ідеальний вибір із малим екраном

Оснастіть можливостями вражаючого дозвілля улюблене приміщення, дитячу кімнату чи місце в гуртожитку з 107-см (42") телевізором. Ви насолоджуватиметесь якістю Full HD, потужним звуком та можливістю трансляції відео за помірного розміру екрана.

Нехай буде світло!

Зробіть життя яскравішим завдяки 107-см (42") світлодіодним телевізорам. Біле підсвічування екрана робить яскравішим зображення, підвищуючи контрастність. Фільми, серіали та фотографії виглядають насиченіше, а деталізація переходять на новий рівень.

107-см (42-дюймові) інтелектуальні телевізори від Sony забезпечують чисте зображення
3D-фільм на 107-см (42-дюймовому) телевізорі від Sony

Сучасний спосіб перегляду

Надягайте 3D-окуляри та спостерігайте, як зображення відокремлюються від екрана нашого 107-см (42-дюймового) інтелектуального телевізора. Приголомшливі деталі доповнять враження. Дивіться матчі, новини та ключові моменти в режимі "Футбол наживо" або користуйтеся функцією фотообміну для демонстрації знімків своїм друзям і родині.

Краще зображення, ширший вибір

Усе, що Ви бачите на нашому 107-см (42") інтелектуальному телевізорі, від вмісту дисків Blu-ray™ до трансляції відео, обробляється технологією X-Reality PRO™. Керувати мультимедійним вмістом легко завдяки пульту ДК з функцією One-Flick Entertainment, що спрощує пошук улюблених програм, фільмів та веб-сторінок. 

Прекрасна графіка ігор на 107-см (42-дюймовому) світлодіодному телевізорі
Пара насолоджується звуком на 107-см (42-дюймовому) світлодіодному інтелектуальному телевізорі

Сила звуку

Відчуйте силу вдосконалених аудіотехнологій на 107-см (42-дюймових) світлодіодних телевізорах. Усе від потужних вибухів до дзвінких гітарних соло покращується технологією ClearAudio+. Функція наближення голосу підкреслює діалоги, а S-Force Front Surround огортає Вас реалістичним звучанням.