Mobile World Congress 2016

Занурюйтесь у враження від Світового конгресу мобільних технологій MWC 2016. Огляньте наші останні вироби й побачте, як ми розширюємо межі інновацій і технологій, щоб подарувати Вам незабутнє дозвілля.

Інновації завтрашнього дня сьогодні

Смартфони майбутнього

Інновації – це захоплююча річ. Тому ми вирішили довести власні технології до межі можливостей. На Світовому конгресі мобільних технологій MWC 2016 ми представляємо найновішу серію смартфонів Xperia™, кожний з яких створено, щоб подарувати Вам незабутні враження. Перегляньте їх і знайдіть модель, призначену саме для Вас.

Зйомка без розмиття

Камера смартфону з передовими можливостями зйомки руху та кольору. Тому завдяки новому смартфону Xperia™ XZ ви зможете зберегти моменти життя в усій красі.

Шедевр

Камера смартфона, що може передбачити Ваш наступний рух

Представляємо Xperia™ X Performance з надзвичайною швидкодією й камерою, що передбачає рухи для створення чіткіших фото. Цей смартфон зроблено саме для Вас, і він бездоганно доповнить Ваше життя.

Гармонійне поєднання

Пристосований до Вашої долоні. Призначений закарбовувати Ваше життя.

Xperia™ Xperia XA – це незамінний помічник. Він поєднує в собі вражаючий широкоформатний дисплей, гладку вигнуту форму й ідеальний – не занадто великий і не занадто малий – розмір. Обирайте серед палітри актуальних кольорів.

Нехай навколишній світ надихає Вас

З’єднання з навколишнім світом має бути не лише зручним, але й відкритим для нових можливостей; воно має надихати нас на підкорення нових творчих вершин і збагачувати наші життя. Тому ми створюємо ще більш особисті й розумні вироби, що дозволять Вам проводити більше часу, досліджуючи світ і ділячись враженнями з людьми навколо Вас.

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).