Ідентифікатор статті : 00278239 / Останні зміни : 20.06.2022

Як скинути налаштування телевізора Sony за допомогою пульта дистанційного керування або без нього (програмний перезапуск, скидання живлення або налаштування виробника)

  У цій статті ми обговоримо кілька варіантів усунення несправностей телевізора залежності від того, із чим Ви зіткнулися.

  1. Телевізор реагує на Ваші дії, і Ви можете отримати доступ до меню телевізора за допомогою пульта дистанційного керування. Однак у Вас виникають певні проблеми, наприклад програма вимикається або зависає, телевізор раптово вимикається та вмикається або відбувається спотворення зображення чи звуку.
   Можна спробувати виконати наведені нижче дії.
   1. Програмне скидання (Android TV та Google TV)
   2. Увімкнення / вимкнення живлення (усі телевізори)
   3. Скидання до налаштувань виробника в меню Settings (Налаштування) (усі телевізори) → перейти до цього розділу статті
    ​​​​​
  2. Телевізор не відповідає, і Ви не можете отримати доступ до меню телевізора за допомогою пульта дистанційного керування: наприклад телевізор зависає, не вмикається, нічого не показує або постійно перезавантажується. Телевізор не реагує на команди з пульта дистанційного керування й неможливо отримати доступ до меню налаштувань.
   Можна спробувати виконати наведені нижче дії.
   1. Увімкнення / вимкнення живлення (усі телевізори)
   2. Скидання до налаштувань виробника вручну за допомогою кнопок (Android TV і Google TV)

  Спробуйте виконати кожен крок, якщо це доречно, перш ніж переходити до наступного. Якщо Ви не впевнені щодо типу свого телевізора, перевірте, яку систему встановлено у Вашому телевізорі BRAVIA: Google TV, Android TV чи іншу [English].

  Програмне скидання за допомогою пульта дистанційного керування (ANDROID TV та GOOGLE TV)

  Програмне скидання не призводить до видалення жодних даних і є безпечним способом усунення незначних проблем. Пульт дистанційного керування можна використовувати для запуску програмного скидання або переходу до налаштувань меню телевізора.

  Варіант 1Примусово перезапустіть телевізор, використовуючи кнопку Power (Живлення) на пульті дистанційного керування. Залежно від моделі можна:

  1. натиснути та втримувати кнопку POWER (Живлення), доки телевізор не вимкнеться й знов увімкнеться
   або
  2. натиснути та втримувати кнопку POWER (Живлення), доки не з’явиться меню, і вибрати пункт Restart (Перезапустити)

  Варіант 2 Примусово перезапустіть телевізор у налаштуваннях телевізора.


  Увімкнення / вимкнення живлення (УСІ телевізори)

  Увімкнення / вимкнення живлення не призводить до видалення жодних даних і є безпечним способом усунення незначних проблем, коли неможливо скористатися пультом дистанційного керування. Від’єднання телевізора від електромережі без попереднього вимкнення не зашкодить йому.

   

  1. Від’єднайте шнур живлення телевізора від електричної розетки. Зачекайте 30 секунд.
  2. Знову під’єднайте шнур живлення телевізора до електричної розетки.
  3. Якщо телевізор не вмикається, увімкніть його за допомогою кнопки живлення на телевізорі.
   (Порада: якщо телевізор увімкнувся після виконання кроку 3, але все одно не реагує на команди, перевірте батареї пульта дистанційного керування.)

  Приклади розташування кнопки живлення


  Скидання до налаштувань виробника (УСІ телевізори)

  Якщо попередні кроки не допомогли, але можливо отримати доступ до налаштувань телевізора за допомогою пульта дистанційного керування, спробуйте виконати скидання до налаштувань виробника. Під час такого скидання телевізор повертається до вихідних налаштувань; цей спосіб дає змогу вирішувати більш складні проблеми.

  Якщо неможливо отримати доступ до меню налаштувань телевізора, перейдіть до скидання до налаштувань виробника вручну (застосовується до телевізорів із системами Android TV та Google TV).

  ПЕРШ НІЖ РОЗПОЧАТИПісля скидання доведеться знову виконати початкові налаштування, як під час першої активації телевізора. Під час скидання до налаштувань виробника видаляються всі налаштування телевізора, застосовані користувачем, зокрема налаштування облікового запису Google, програми, канали та налаштування бездротової мережі.

  1. Залежно від моделі телевізора або пульта дистанційного керування натисніть на пульті дистанційного керування кнопку Quick Settings (Швидкі налаштування) кнопка швидких налаштувань, кнопку HOME (Головне меню) або кнопку ACTION MENU (Меню дій).
  2. Виберіть значок налаштувань або значок стрілки
  3. Подальші дії залежатимуть від параметрів меню Вашого телевізора (A, B або C):
   1. Виберіть System (Система) →About (Відомості) →Reset (Скидання) →Factory data reset (Скидання до налаштувань виробника) →Erase everything (Стерти все) →Yes (Так).
   2. Виберіть Device Preferences (Параметри пристрою) →Reset (Скидання) →Factory data reset (Скидання до налаштувань виробника) →Erase everything (Стерти все) →Yes (Так).
   3. Виберіть Storage & reset (Пам’ять і скидання) →Factory data reset (Скидання до налаштувань виробника) →Erase everything (Стерти все) →Yes (Так).

  Скидання до налаштувань виробника може тривати декілька хвилин. Зачекайте, доки процес завершиться. Після завершення скидання до налаштувань виробника телевізор розпочне початкове налаштування.

  Інший варіант: скористайтеся кнопкою HELP (Довідка) на пульті дистанційного керування, щоб виконати скидання до налаштувань виробника


  Ручне (примусове) скидання до налаштувань виробника (ANDROID TV та GOOGLE TV)

  Якщо Ви не можете отримати доступ до меню налаштувань телевізора за допомогою пульта дистанційного керування, спробуйте виконати ручне (примусове) скидання до налаштувань виробника, використовуючи кнопки на телевізорі. Під час такого скидання телевізор повертається до вихідних налаштувань; цей спосіб дає змогу вирішувати більш складні проблеми (наприклад, самостійний перезапуск телевізора).

  ПЕРШ НІЖ РОЗПОЧАТИПісля скидання доведеться знову виконати початкові налаштування, як під час першої активації телевізора. Під час скидання до налаштувань виробника видаляються всі налаштування телевізора, застосовані користувачем, зокрема налаштування облікового запису Google, програми, канали та налаштування бездротової мережі.

  Скидання до налаштувань виробника вручну за допомогою кнопок телевізора

  Спосіб скидання вручну залежить від кількості кнопок на Вашому телевізорі.

  1. Лише одна кнопка на телевізорі Кнопка живлення розташована на телевізорі по центру знизу або ліворуч, якщо дивитися спереду.
  2. Три кнопки на телевізорі: кнопка живлення та кнопки гучності розташовані праворуч або ліворуч на задній панелі телевізора.
  3. Більше трьох кнопок на телевізорі.

  Якщо Ви не можете знайти кнопки на телевізорі, перегляньте посібник із запуску або довідковий посібник телевізора, доступні на сторінці Вашого продукту на цьому сайті підтримки.

  Залежно від кількості кнопок на телевізорі дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче.

  Тип A У Вашого телевізора одна кнопка

  Тип B У Вашого телевізора три кнопки (ліворуч, праворуч або на задній панелі телевізора)

  Тип C У Вашого телевізора більше трьох кнопок