Перш ніж установлювати оновлення, зверніть увагу та перевірте наведені нижче аспекти.

 • Застереження щодо оновлення з версії 2.00 та 2.01
  Під час оновлення до версії 2.02 у фотоапараті буде видалено налаштування параметра LUT (Таблиця перетворення). Після завершення оновлення знову зареєструйте налаштування параметра LUT (Таблиця перетворення).

 • Застереження щодо оновлення з версії 1.01 або ранішої

  • Після оновлення до версії 2.00 або новішої у фотоапараті буде відновлено налаштування за замовчуванням.
   Примітка. Оскільки це оновлення додає функції та вносить значні зміни до технічних характеристик, налаштування фотоапарата буде ініціалізовано під час процесу оновлення. Перш ніж продовжити, радимо занотувати всі налаштування фотоапарата. Навіть у разі збереження налаштувань за допомогою різних доступних функцій (як-от Save/Load Settings (Зберегти / Завантажити налаштування) і Save/Load FTP Settings (Зберегти / Завантажити налаштування FTP)), фотоапарат не зможе розпізнати налаштування, зроблені в програмному забезпеченні до версії 1.01 після його оновлення до версії 2.00 або пізнішої.
  • Через додавання режиму зйомки з використанням логарифмічних профілів профілі зображення було переглянуто і налаштування гами S-Log2 більше не застосовується. Після оновлення потрібно буде використовувати налаштування гами S-Log3.
  • Вам буде легше підключатися до програми Imaging Edge Mobile. Після сполучення програми з фотоапаратом можна передавати зображення та проводити зйомку віддалено, просто використовуючи цю програму. Докладніше дивіться в розділі Pairing the camera with a smartphone (Smartphone Regist.) (Сполучення фотоапарата зі смартфоном (Реєстрація смартфона)) у Help Guide (Довідковому посібнику). Крім того, функція підключення одним дотиком NFC, яка використовувалась у фотоапаратах із ПЗ до версії 1.01, більше не буде доступна.
   Примітка. Також потрібно буде оновити програму Imaging Edge Mobile до версії 7.7 або пізнішої, а після оновлення зареєструвати фотоапарат як новий пристрій.

Після підтвердження наведених вище пунктів перейдіть до оновлення, використовуючи кнопку нижче.

Windows

Mac®