Ідентифікатор статті : 00225235 / Останні зміни : 17.03.2019

Чи впливають продукти, у конструкцію яких входять магніти, на роботу медичних пристроїв на кшталт кардіостимуляторів?

Я користуюся медичним пристроєм на кшталт кардіостимулятора, дефібрилятора або шунтувальної системи для лікування гідроцефалії. Про ще мені слід пам’ятати?

Відповідні продукти й категорії в цій статті

Залежно від сили магнітного поля магніт, що входить до конструкції продукту, може впливати на роботу медичних пристроїв на кшталт кардіостимуляторів, дефібриляторів або шунтувальних систем для лікування гідроцефалії.

Якщо ви користуєтеся одним із таких медичних пристроїв, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж використовувати продукт Sony, у конструкцію якого входить магніт, оскільки деякі з таких продуктів можуть впливати на роботу медичних пристроїв.
Пам’ятайте, що магніт у продукті може впливати на роботу медичних пристроїв, навіть якщо продукт вимкнено. Не наближайте продукт до медичних пристроїв або людей, які користуються ними.

ПРИМІТКА. Що стосується продуктів Sony, магніти можуть бути в деталях на кшталт динаміків, навушників і футлярів, а також у клапанах упаковки. Динаміки можуть бути вбудовані в телевізори, фотоапарати або смартфони.

 • Зареєструйте свій товар

  Доступ до всієї необхідної інформації, оновлень та ексклюзивних пропозицій

 • Спільнота Sony

  Відвідайте нашу Спільноту та поділіться враженнями та порадами з іншими користувачами Sony

 • Підтримка

  Зв’яжіться з командою підтримки Sony

 • Ремонт і гарантія

  Замовляйте ремонт, слідкуйте за його ходом, чи навіть уникайте його