Стало навіть краще, ніж раніше!
  Знайомство з Android™ 12

  Почалося щорічне оновлення системи Android до нової версії, Android 12, а це завжди важлива подія! Вам гарантовано сподобаються нові функції й удосконалення, представлені в Android 12!

  В Android 12 реалізовано зйомку екрана з прокручуванням. Оновлений режим керування однією рукою дає змогу керувати пристроєм Xperia™ без потреби використовувати обидві руки. Використовуйте функцію затемнення екрана, щоб зменшити навантаження на очі за слабкого освітлення. Використовуйте функцію спільного доступу поблизу для надання спільного доступу до мережі Wi-Fi. Що ще нового?

  Android 12 забезпечує безпрецедентний захист конфіденційності за допомогою нових функцій: індикація роботи мікрофона / камери та приблизне місцезнаходження.

  Дозвольте показати Вам, наскільки класні нові функції Android 12. Зробіть невеличку перерву та ознайомтеся зі статтями нижче.

  Знімок повного вмісту сторінки

  Одним із найкращих нововведень системи Android 12 безперечно є функція знімків екрана з прокручуванням. Ви довго чекали на це! Завдяки цій функції на пристрої Xperia™ можна робити знімки сторінок, що прокручуються. Коли після зйомки екрана з’являється повідомлення "Зняти більше", можна вибрати варіант зі зйомкою та збереженням усього вибраного Вами вмісту сторінки в одному зображенні.

  Чи пробували Ви колись зробити кілька знімків сторінки, яку можна гортати? По черзі знімали різні її частини? З виходом Android 12 про це можна забути!

  Керування однією рукою

  Уявімо, що Ви тримаєте в одній руці чашку кави, а в іншу хочете взяти пристрій Xperia™. Коли Ви й справді опинитеся в такій ситуації, режим керування однією рукою, реалізований у системі Android 12, стане Вам у пригоді!

  У цьому режимі Android 12 зсуває весь екран униз, тож Ви зможете дотягнутися до всіх його елементів, не вигинаючи руку. Режим дає змогу зручно користуватися пристроєм Xperia™ однією рукою, позбавляючи необхідності, наприклад, допивати каву, перш ніж користуватися пристроєм.

  Цей режим робить використання Вашого пристрою Xperia™ в повсякденному житті ще зручнішим!

  Затемнення для захисту очей

  Навіть коли пристрій Xperia™ налаштовано на мінімальний рівень яскравості, подеколи яскравість здається зависокою. В Android 12 реалізовано нову функцію додаткового затемнення, яка дає змогу вибрати рівень яскравості екрана, нижчий навіть за мінімальний рівень яскравості, доступний на пристрої.

  Якщо у Вас виникають ситуації, коли Ви лежите в ліжку й Вам кортить поспілкуватися з друзями в чаті, не вмикаючи світло, тоді ця функція пристрою Xperia™ точно стане Вам у пригоді.

  Крім того, можна додати ярлик цієї функції на екран або значок додаткового затемнення в меню швидких налаштувань.

  Що намагається отримати доступ до Ваших мікрофона й камери?

  Чи замислювалися Ви про те, програми яких типів отримують доступ до мікрофона чи камери Вашого пристрою Xperia™? Або про те, чи викрадають у Вас особисту інформацію? На жаль, у цифрову еру може статися геть усе. Однак погодьтеся, що є речі, яких ми воліли б уникнути.

  Цього разу в Android 12 представлено нову функцію індикації роботи мікрофона / камери, яка призначена для захисту Вашої конфіденційності. Ця функція відображає значок мікрофона або камери у верхньому правому куті екрана, коли програма отримує доступ до відповідного компонента. Ці індикатори завжди можна переглянути у вкладці сповіщень. Якщо Ви не плануєте надавати такій програмі дозвіл на доступ, його можна відкликати в будь-який час.

  Ця нова функція забезпечує навіть кращий захист Вашої особистої інформації, ніж раніше!

  Приблизне місцезнаходження

  Зазвичай люди не бажають повідомляти незнайомцям своє поточне місцезнаходження. Тож як бути тоді, коли програма запитує дозволу на доступ до даних про Ваше місцезнаходження? Такі ситуації справді можуть спричиняти дискомфорт.

  Для більш надійного захисту Вашої конфіденційності в системі Android 12 реалізовано функцію приблизного місцезнаходження. Вона забезпечує можливість вибору! Програмі, яка запитує Ваше місцезнаходження, можна повідомити як точне місцезнаходження, так і приблизне.

  Тепер немає жодних підстав турбуватися, користуючись програмою, яка запитує доступ до даних про Ваше місцезнаходження.

  Спільний доступ до мережі Wi-Fi за допомогою функції спільного доступу поблизу

  Ми завжди намагаємося реалізувати ще більше можливостей для пристроїв Xperia™. Це стосується й спільного доступу до мереж Wi-Fi.

  У системі Android 10 було додано використання QR-коду для надання спільного доступу до мережі Wi-Fi, а в системі Android 12 реалізовано додаткову можливість: надання спільного доступу до мережі за допомогою функції спільного доступу поблизу.

  Ваш пристрій Xperia™ почне шукати пристрої Ваших друзів поблизу. Щойно Ваші друзі приймуть запит на спільний доступ до даних, налаштування буде завершено.

  Можна забути про введення довгих паролів! Усе просто, чи не так?

  Візьміть до уваги: це стаття загального характеру. Тому описані тут функції можуть відрізнятися залежно від пристрою та/або версії програмного забезпечення.

  Android і Google Play є товарними знаками Google LLC.