Ідентифікатор статті : 00242607 / Останні зміни : 16.03.2020Друк

Не вдалося розблокувати екран

  Якщо Ви забули PIN-код, пароль або шаблон розблокування екрана, можна скинути установки пристрою за допомогою програми Find my device від компанії Google або програми Xperia Companion для ПК. Ознайомтеся з наведеними нижче вимогами та результатами кожного з цих варіантів і виберіть оптимальний метод.

  • Скиньте установки пристрою за допомогою програми Find my device.
   • Вимоги. Пристрій потрібно ввімкнути, під’єднати до Інтернету й увімкнути на ньому програму Find my device. На пристрої має бути зареєстрований обліковий запис Google, ім’я користувача та пароль якого мають бути Вам відомі. Також потрібен доступ до комп’ютера або мобільного пристрою з підключенням до Інтернету.
   • Результати. Буде видалено всі збережені у вбудованій пам’яті пристрою дані користувача, зокрема завантажені програми, фотографії та установки пристрою. Якщо перед скиданням установок Ви не вийняли з пристрою картку SD, збережені на ній дані користувача здебільшого буде видалено.

   Скидання установок пристрою за допомогою програми Find my device 

  • Скиньте установки свого пристрою за допомогою функції відновлення програмного забезпечення в програмі Xperia Companion для ПК.
   • Вимоги. Цей метод скидання передбачає наявність доступу до комп’ютера та активне підключення до Інтернету. Потрібно мати кабель USB, щоб підключити пристрій до комп’ютера. Пристрій має бути заряджено принаймні на 80%.
   • Результати. Буде видалено всі збережені у вбудованій пам’яті пристрою дані користувача, зокрема завантажені програми, фотографії та установки пристрою. Вміст картки SD видалено не буде.

   Відновлення програмного забезпечення пристрою за допомогою Xperia Companion