Ідентифікатор статті : 00170540 / Останні зміни : 03.05.2023Друк

ОНОВЛЕННЯ: важливе повідомлення про акумуляторні батареї VGP-BPS26 у персональних комп’ютерах VAIO – 28 квітня 2023 р.

  28 квітня 2023 р.
  Sony Corporation

  Шановний клієнте Sony VAIO!

  Це оновлення щодо нашого повідомлення, наведеного нижче, має на меті інформувати вас, що після запуску програми безкоштовної заміни акумуляторних батарей VGP-BPS26, які використовуються в деяких моделях комп’ютерів VAIO протягом понад 7 років, програму завершено, тому компанія Sony більше не зможе надавати замінні батареї для відповідних пристроїв. Виробництво Sony VAIO завершено у 2014 році, і, на жаль, ми більше не можемо постачати замінні батареї для цих продуктів.

  У малоймовірному випадку, якщо ви досі використовуєте відповідну модель і не мали можливості перевірити працездатність свого акумулятора та/або подати запит на його заміну, ми наполегливо рекомендуємо припинити використання комп’ютера Sony VAIO на цьому етапі. Крім того, радимо не купувати й не використовувати неоригінальні акумулятори Sony, оскільки компанія Sony не може гарантувати ефективність і безпеку акумуляторів сторонніх виробників, які використовуються у вашому комп’ютері Sony VAIO.

  Ще раз дякуємо за розуміння.


  24 листопада 2016 р.
  Sony Corporation

  Шановний клієнте Sony VAIO!

  Це оновлення щодо нашого повідомлення від 2 березня 2016 р. має на меті інформувати вас про таке: нещодавно нам стало відомо, що додаткові батареї VGP-BPS26, які використовуються в деяких моделях комп’ютерів VAIO можуть бути чутливими до перегріву через брак виробництва. У зв’язку з цим ми подовжуємо програму безкоштовної заміни відповідних блоків.

  Якщо ви користуєтесь однією з моделей персональних комп’ютерів VAIO, клацніть тут, щоб перевірити, чи стосується вказана проблема вашої батареї.

  НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ВЖЕ ПЕРЕВІРИЛИ СВОЮ БАТАРЕЮ АБО ЗАМІНИЛИ ЇЇ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГОЛОШЕННЯ ВІД 2 БЕРЕЗНЯ, ВАМ ПОТРІБНО ПОВТОРНО ПЕРЕВІРИТИ, ЧИ СТОСУЄТЬСЯ ПРОБЛЕМА ВАШОЇ БАТАРЕЇ.

  Перевірте, чи стосується проблема вашої акумуляторної батареї

  Якщо проблема стосується вашої батареї, з міркувань безпеки вам слід вийняти акумуляторну батарею з комп’ютера та використовувати адаптер змінного струму, поки ви чекаєте на заміну.

  Просимо вибачення за можливі незручності.


  2 березня 2016 р.
  Sony Corporation

  Шановні власники Sony VAIO.

  Нам стало відомо, що деякі з акумуляторних батарей VGP-BPS26, які нам надала компанія Panasonic і які було використано в персональних комп’ютерах VAIO серії SVE, випущених у жовтні 2012 року, а також у зазначених нижче персональних комп’ютерах VAIO, що передавалися для ремонту, можуть бути чутливими до перегріву через виробничий брак. Унаслідок такого браку акумуляторна батарея може згоріти. Ми запроваджуємо програму безкоштовної заміни акумуляторних батарей, яких стосується ця проблема.

  Якщо ви користуєтесь однією з моделей персональних комп’ютерів VAIO, перелічених нижче, перевірте, чи стосується ця проблема вашої акумуляторної батареї. Якщо це так, негайно вийміть акумуляторну батарею з комп’ютера. Ви зможете безпечно працювати з комп’ютером без батареї, використовуючи адаптер змінного струму, поки чекаєте заміни.

  До початку квітня 2016 року ми плануємо опублікувати графік надання клієнтам нових акумуляторних батарей.

  Просимо вибачення за можливі незручності.

  Модель акумуляторної батареї, якої стосується ця проблема: VGP-BPS26*
  * Проблема стосується не всіх акумуляторних батарей цієї моделі. Щоб дізнатись, чи стосується ця проблема вашої акумуляторної батареї, перевірте її код продукту.

  Перевірте, чи стосується проблема вашої акумуляторної батареї

  УВАГА! Вам необхідно буде надати такі відомості.

  1. Код продукту батареї (1 на зображенні нижче). Якщо код продукту вашої батареї не 185323711 і не 185323721, виберіть Інше.
  2. Серійний номер батареї (2 на зображенні нижче)
  3. Номер продукту VAIO (3 на зображенні нижче) і серійний номер VAIO (4 на зображенні нижче), розділений дефісом

  Як знайти необхідні номери?

  1. Відкрийте відсік батареї вашого VAIO.
   Image
  2. Вийміть акумуляторну батарею.
   Image
  3. Знайдіть код продукту (1) і серійний номер батареї (2).
   Image
  4. Знайдіть номер продукту (3) і серійний номер (4) VAIO.
   Image

  Моделі персональних комп’ютерів VAIO, які можуть бути оснащені проблемними акумуляторними батареями

  Нижче наведено моделі персональних комп’ютерів VAIO, у яких можуть бути установлені проблемні акумуляторні батареї. Ці батареї могли постачатися з комп’ютером під час придбання або могли надаватися як змінні деталі під час ремонту.

  Моделі, які могли продаватися разом із проблемною акумуляторною батареєю:

  Серія SVE1413 Серія SVE1513 Серія SVE1713

  Моделі, які могли бути оснащені проблемною акумуляторною батареєю під час ремонту:

  Серія SVE1411 Серія SVE1412 Серія SVE1413 Серія SVE14A1 Серія SVE14A2 Серія SVE14A3
  Серія SVE1511 Серія SVE1512 Серія SVE1513 Серія SVE1711 Серія SVE1712 Серія SVE1713
  Серія VPCCA1 Серія VPCCA2 Серія VPCCA3 Серія VPCCA4 Серія VPCCB1 Серія VPCCB2
  Серія VPCCB3 Серія VPCCB4 Серія VPCEH1 Серія VPCEH2 Серія VPCEH3 Серія VPCEJ1
  Серія VPCEJ2 Серія VPCEJ3