Ліцензійна угода користувача

Завантаження програмного забезпечення та інтерактивні програми: обмеження й відмова від відповідальності

Будь-які драйвери, програмне забезпечення (в тому числі всі вдосконалені та оновлені версії), модулі розширення для браузера, периферія та інші прикладні програми, комп’ютерні сервіси та утиліти, будь-яке програмне забезпечення, що надається Користувачам цього сайту з метою забезпечити або полегшити доступ до нього, всі матеріали, що надаються за підпискою, пов’язаною з цим сайтом, будь-які файли та графічні зображення, що входять до складу або генеруються програмним забезпеченням, та інші матеріали, які можуть бути завантажені на комп’ютер користувача або використані як прикладна програма або сервіс віддаленого використання, що є частиною вмісту цього Сайту (Утиліти) надаються в рамках підтримки і послуг для Користувачів. Право на володіння Утилітами (незалежно від того, чи були вони завантажені на комп’ютер Користувача) не поширюються на Користувачів і належать (як і всі права на інтелектуальну власність, пов’язану з ними) компанії Sony, Філіям Sony та всім ліцензіарам, що мають до них відношення.

Використання Користувачем Утиліт також регламентується усіма документами, що стосуються їх, друкованими або розміщеними в Інтернеті, ліцензією кінцевого користувача та іншими відповідними угодами, постановами та умовами, установленими тим чи іншим продавцем або ліцензіаром (EULA) (які замінюють собою ці положення у випадку будь-яких розбіжностей). Якщо Утиліта не супроводжується ліцензійною угодою EULA, ви отримуєте ліцензію на користування Утилітою як єдиний користувач, без права передачі.

Утиліти можуть бути використані лише так, як це вказано в ліцензійній угоді EULA. Користувач не має права відтворювати, копіювати, брати або здавати в оренду, декомпілювати Утиліти або вносити в них зміни, продавати їх, за винятком тих рамок, що дозволяються ліцензійною угодою EULA або діючим законодавством. Несанкціоноване використання Утиліт є порушенням авторського права та інших прав на інтелектуальну власність. Компанія Sony або відповідний ліцензіар (у встановленому порядку) зберігає всі права.
Sony не дає гарантії стосовно точності або надійності результатів використання Утиліт. Sony не несе відповідальності за втрату даних або збитки, викликані інсталяцією або використанням будь-якої з інстальованих Утиліт, не дає ніяких інших гарантій і не несе будь-якої відповідальності у зв’язку з Утилітами. Sony рекомендує Користувачам (а Користувачі гарантують виконання цих рекомендацій) завжди зберігати копію будь-яких даних на апаратному забезпеченні (яке потрібне для інсталяції Утиліт), перш ніж інсталювати будь-яку Утиліту або користуватися нею.
Sony та Філії Sony (за винятком випадків, окремо визначених у відповідній ліцензійній угоді EULA, якщо такі є) не надають Користувачам підтримку або допомогу у вирішенні питань чи проблем, пов’язаних із використанням Утиліт.

Ви визнаєте, що на Утиліти та будь-яку супроводжуючу та/або технічну документацію може поширюватися дія законів і норм про експортний контроль. Ви погоджуєтеся не експортувати та не реекспортувати Утиліти (безпосередньо чи опосередковано) з порушенням будь-яких таких законів чи норм.
Якщо компанія Sony погоджується (в письмовій формі) здійснити технічну підтримку стосовно продукту Sony, вона надає підтримку лише по відношенню до відповідних продуктів Sony при використанні Користувачем операційних систем та іншого програмного забезпечення у формі та версії випуску компанією Sony або фабрикою Філії Sony та залишає за собою право відмовитися надавати підтримку продуктів Sony, до яких згодом були додані або на які згодом були завантажені Утиліти Sony.

Відповідна ліцензійна угода EULA може містити додаткові обмеження гарантій або відповідальності по відношенню до Утиліт.

Фактом завантаження будь-якої Утиліти ви підтверджуєте свою згоду з цими Умовами. Якщо ви не згодні з цими Умовами, не завантажуйте будь-яку Утиліту або документацію, що її супроводжує.