Моделі, яких це стосується

Цей драйвер призначений для таких моделей портативного цифро-аналогового перетворювача високої роздільної здатності/підсилювача для навушників і навушників MDR-1ADAC:

Портативний підсилювач:
 • PHA-2, PHA-2A, PHA-3, PHA-3AC
Стереонавушники:
 • MDR-1ADAC

Про це завантаження

 • Назва: драйвер для портативного цифро-аналогового перетворювача високої роздільної здатності/підсилювача для навушників
 • Дата випуску: 12/10/2016
 • Чи потрібно завантажувати драйвер? Завантаження є обов’язковим, якщо ви бажаєте підключити портативний цифро-аналоговий перетворювач високої роздільної здатності/підсилювач для навушників до ПК з операційною системою Windows
 • Переваги й удосконалення. Ви зможете використовувати портативний цифро-аналоговий перетворювач високої роздільної здатності/підсилювач для навушників із ПК з операційною системою Windows

Вимоги до системи

Драйвер для портативного цифро-аналогового перетворювача високої роздільної здатності/підсилювача для навушниківсумісний із найбільш поширеними версіями операційної системи Microsoft Windows. Він несумісний з операційною системою Mac або Linux.

 • Windows 11 Home / Pro
 • Windows 10 Home / Pro

Усі операційні системи мають бути попередньо встановлені виробником. Ми не гарантуємо роботу драйвера в операційних системах, які було якимось чином модернізовано, у власноруч зібраних системах, а також у системі, що існує як одна з багатьох систем (тобто в середовищах із багатоваріантним завантаженням).

Апаратне забезпечення
 • 100 МБ або більше вільного місця

Завантаження

Перш ніж установлювати драйвер для портативного цифро-аналогового перетворювача високої роздільної здатності/підсилювача для навушників, його потрібно завантажити. Це стосується всіх елементів, потрібних для встановлення драйвера.

Щоб завантажити файл драйвера, увійдіть у систему як адміністратор комп’ютера. Відомості про те, як увійти в систему як адміністратор, див. у посібнику до ПК з операційною системою Windows.

 1. Переконайтеся, що комп’ютер підключено до Інтернету.
 2. Почніть завантаження, клацнувши посилання нижче.
 3. Прочитайте ліцензійну угоду про завантаження програмного забезпечення та, якщо ви згодні, клацніть Прийняти умови угоди.
 4. Коли з’явиться діалогове вікно із запитом на збереження файлу, виберіть папку на жорсткому диску, до якої потрібно завантажити драйвер.
 5. До вибраної папки буде завантажено такий файл: Driver_X_v2.23.2_forWin10.exe.

Примітки. Не дозволяйте системі переходити до режиму очікування, сну або глибокого сну під час завантаження.

Установити

Після завантаження файлу можна встановлювати драйвер для портативного цифро-аналогового перетворювача високої роздільної здатності/підсилювача для навушників.

Щоб установити це програмне забезпечення, просто виконайте наведені нижче вказівки для своєї операційної системи.

Під час установлення цього файлу переконайтеся, що ви ввійшли в систему як адміністратор. Відомості про те, як увійти в систему як адміністратор, див. у посібнику до ПК з операційною системою Windows.

 1. Не підключайте портативний цифро-аналоговий перетворювач високої роздільної здатності/підсилювач для навушників до встановлення драйвера.
 2. Збережіть усю роботу й закрийте всі інші програми.
 3. Двічі клацніть попередньо завантажений файл Driver_X_v2.23.2_forWin10.exe
  .
 4. Виконуйте інструкції Майстра установлення для інсталювання файлу
 5. Портативний цифро-аналоговий перетворювач високої роздільної здатності/підсилювач для навушників буде розпізнано після встановлення.