Про це завантаження

Про це оновлення

Ця утиліта оновлює мікропрограму BDV-IT1000 до версії 010 і надає такі переваги:

Удосконалення версії мікропрограми 006:

 • Покращена сумісність BD-Java для кращої взаємодії з деякими дисководами BD-ROM.
 • Краща ефективність BD-Live, що покращує взаємодію.

Увага!

 • Ця утиліта призначена лише для програвача BDV-IT1000, проданого в Європі. Не всі моделі продаються у всіх країнах.
 • Ретельно дотримуйтеся інструкцій з оновлення файлу UPDATE_ BDV1000_VER010.EXE. У разі недотримання інструкцій процес оновлення UPDATE_BDV1000_VER010.EXE може бути перервано, а система домашнього кінотеатру може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.
 • Не вимикайте систему домашнього кінотеатру та не відключайте її від розетки змінного струму. Через втрату живлення під час встановлення мікропрограми UPDATE_BDV1000_VER010.EXE система домашнього кінотеатру може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.

Інформація про файл

Ім’я файлу

 • UPDATE_BDV1000_VER010.EXE

Розмір файлу

 • -

Підготовка

Існує два способи оновлення мікропрограми BDV-IT1000:

 • Оновлення через мережу.
  • Програма оновлюється через мережу напряму, тому рекомендовано використовувати саме цей спосіб.
  • Необхідно підключити пристрій BDV-IT1000 до джерела Інтернету за допомогою кабелю Ethernet.
 • Створення диска оновлення, який вставляється у BDV-IT1000.
  • Для записування оновлення мікропрограми використовуйте новий записуваний компакт-диск CD-R. Система домашнього кінотеатру не зможе належним чином прочитати брудний диск або диск із подряпинами.
  • Комп'ютер має бути обладнаний пристроєм записування компакт-дисків та програмним забезпеченням для записування.
  • Для завантаженого файлу буде створено образ ISO. Образ ISO (.iso) - образ диска файлової системи ISO 9660.
  • Більшість утиліт, призначених для записування компакт-дисків, можуть записувати файли з розширенням ISO на диск. Додаткову інформацію див. у довідці до вашої програми записування компакт-дисків.
   НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДИСКИ CD-RW. Рекомендовано використовувати диск CD-R.

Перевірте версію мікропрограми системи домашнього кінотеатру:

 • Увімкніть телевізор і переконайтеся, що він налаштований для використання входів, до яких підключено систему домашнього кінотеатру BDV-IT1000.
 • Увімкніть систему домашнього кінотеатру BDV-IT1000.
 • Якщо розпочнеться відтворення диска на системі домашнього кінотеатру, натисніть кнопку "STOP" [ЗУПИНИТИ] і зачекайте, доки на телевізорі з'явиться екран Sony Blu-ray Disc™, тоді можете продовжити.
 • В XMB™ використовуйте кнопки зі стрілками на пульті дистанційного керування, щоб виділити пункт "Setup" [Настроювання] > "System Settings" [Параметри системи], й натисніть кнопку "ENTER" [ВВІД].
 • Використовуйте кнопки зі стрілками на пульті дистанційного керування, щоб виділити "System Information" [Відомості про систему], тоді натисніть кнопку "ENTER" [ВВІД].
 • Використовуйте кнопки зі стрілками на пульті дистанційного керування, щоб вибрати "System Information" [Відомості про систему], тоді натисніть кнопку "ENTER" [ВВІД].
 • Версію мікропрограми, яка наразі встановлена в системі домашнього кінотеатру BDV-IT1000, буде відображено на екрані телевізора таким чином:

  SOFTWARE VERSION XX.X.006 [ВЕРСІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ XX.X.006]

  Якщо номер версії 010 або вище, оновлювати таку мікропрограму не потрібно.

Процедура оновлення через мережу досить проста, тому настійно рекомендовано використовувати саме цей метод оновлення мікропрограми BDV-IT1000.

Якщо у вас немає можливості підключити систему домашнього кінотеатру BDV-IT1000 до джерела Інтернету, використовуйте "Update Disc" [Диск оновлення], як описано нижче.

 • Уважно ознайомтесь із наведеною інформацією перед тим як завантажувати та встановлювати будь-який файл. У разі недотримання інструкцій система домашнього кінотеатру BD/DVD може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.
 • Щоб скористатися цим способом, необхідно, щоб систему домашнього кінотеатру було правильно підключено до активного джерела Інтернету.
 • Щоб виконати оновлення мікропрограми, необхідно, щоб систему домашнього кінотеатру було правильно підключено до сумісного телевізора.

Процес оновлення мікропрограми зазвичай триває від 15 до 30 хвилин, залежно від конфігурації системи та від підключення до мережі, що використовується.

 1. Увімкніть телевізор і переконайтеся, що він налаштований для використання входів, до яких підключено систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 2. За допомогою кабелю Ethernet підключіть роз'єм локальної мережі на системі домашнього кінотеатру до джерела Інтернету.
 3. Увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 4. Якщо в систему вставлено диск, вийміть його.
 5. Використовуйте кнопки зі стрілками на графічному інтерфейсі користувача "xross media bar®" (XMB®) пульта дистанційного керування, щоб вибрати Setup - Network Update [Настроювання - Оновлення через мережу], тоді натисніть кнопку "ENTER" [ВВІД].
 6. З'явиться повідомлення Perform version update? [Оновити версію?]. 7. Виберіть ОК і натисніть кнопку ENTER [ВВІД].
 8. Розпочнеться процес завантаження і з'явиться екран завантаження.
  На екрані телевізора та дисплеї передньої панелі системи відображатиметься повідомлення DOWNLOAD */9 [ЗАВАНТАЖЕННЯ */9] (значення "*" змінюватиметься від "0" до "9", вказуючи на перебіг). 9. Після завершення завантаження розпочнеться оновлення і на дисплеї передньої панелі системи домашнього кінотеатру з'явиться повідомлення UPDATE [ОНОВЛЕННЯ].
 10. Під час оновлення:
  На дисплеї передньої панелі програвача відобразиться індикатор UPDATE */9 [Оновлення версії */9] ("*" змінюється від "0" до "9", відображаючи хід виконання).
 11. Оновлення мікропрограми завершено, коли на дисплеї передньої панелі системи домашнього кінотеатру з'явиться повідомлення COMPLETE! [ЗАВЕРШЕНО!].
  Не використовуйте систему та не вимикайте її, доки відображається це повідомлення. Інакше система домашнього кінотеатру BD/DVD може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.
 12. Система домашнього кінотеатру BD/DVD вимкнеться автоматично.
 13. Увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 14. Перевірте версію мікропрограми:Можливі проблеми в ході оновлення через мережу

На дисплеї передньої панелі системи домашнього кінотеатру відображається повідомлення "SYSTEM ERR" [ПОМИЛКА СИСТЕМИ] або "UPDATE NG" [ОНОВЛЕННЯ НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ].

 1. Відключіть і тоді знову підключіть шнур живлення.
 2. Увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 3. Виконайте процедуру оновлення через мережу знову.
 4. Якщо після повторної спроби оновлення проблема не зникає, зверніться до корпорації Sony.

Під час виконання оновлення через мережу на екрані телевізора відображається повідомлення "Connection status cannot be confirmed" [Неможливо підтвердити стан підключення], і мікропрограму не вдається оновити.

Можливо, виникла проблема з підключенням до мережі. Перевірте, чи правильні настройки мережі системи домашнього кінотеатру.

 1. Переконайтеся, що кабель локальної мережі підключено до роз'єму.
 2. Перевірте настройки мережі та переконайтеся, що системі домашнього кінотеатру BD/DVD присвоєно власну ІР-адресу. Якщо ви використовуєте проксі-сервер, введіть його ІР-адресу замість імені хоста в текстовому полі "Proxy Server" [Проксі-сервер].
 3. Тоді виконайте процедуру оновлення через мережу знову.

Під час оновлення сталося відключення живлення.

Знову увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD. Тоді виконайте процедуру оновлення через мережу знову.

Процес оновлення через мережу складається з двох частин - завантаження та оновлення. Якщо після завершення завантаження процес оновлення мікропрограми не завершується навіть після виконання протягом понад 30 хвилин,
Зверніться до корпорації Sony.

Якщо у вас немає можливості підключити систему домашнього кінотеатру BDV-IT1000 до джерела Інтернету, використовуйте спосіб оновлення за допомогою диска.
Якщо вам вдалося оновити систему домашнього кінотеатру BDV-IT1000 за допомогою "Network update" [Оновлення через мережу], як описано вище, цю процедуру виконувати не потрібно.

 • Ретельно дотримуйтесь інструкцій з оновлення. У разі недотримання інструкцій процес оновлення може бути перервано, а система домашнього кінотеатру може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.
 • Не вимикайте систему домашнього кінотеатру та не відключайте її від розетки змінного струму. Через втрату живлення під час встановлення мікропрограми система домашнього кінотеатру може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.
 • Для записування оновлення мікропрограми використовуйте новий записуваний компакт-диск CD-R. Система домашнього кінотеатру не зможе належним чином прочитати брудний диск або диск із подряпинами.
 • Рекомендовані операційні системи для комп'ютера, що використовується для завантаження оновлення мікропрограми:
  • необхідна Microsoft® Windows® 98SE або пізнішої версії.
  • рекомендовано використовувати Windows® Vista®, Windows® XP або Windows® 2000 (з пакетом оновлень 4 (SP4)).
 • Комп'ютер має бути обладнаний пристроєм записування компакт-дисків та програмним забезпеченням для записування.
 • Більшість утиліт, призначених для записування компакт-дисків, можуть записувати файли з розширенням ISO на диск. Додаткову інформацію див. у довідці до вашої програми записування компакт-дисків.

Процедура завантаження

 1. Завантажте файл UPDATE_BDV1000_VER010.EXE у тимчасовий каталог або каталог завантаження (запам'ятайте цей каталог).
 2. Перейдіть у каталог із завантаженим файлом і перевірте, чи розмір файлу UPDATE_BDV1000_VER010.EXE становить 51 284 992 байти.
 3. Клацніть файл UPDATE_BDV1000_VER020.EXE правою кнопкою миші й виберіть пункт "Properties" [Властивості].
 4. На екрані "UPDATE_BDV1000_VER010.EXE Properties" [Властивості UPDATE_BDV1000_VER020.EXE] переконайтеся, що розмір файлу становить "49,4 Мб (51 284 992 байти)". 5. Двічі клацніть файл UPDATE_BDV1000_VER010.EXE, щоб розпочати видобування оновлення мікропрограми.
 6. У діалоговому вікні UPDATE_BDV1000_VER010.EXE введіть каталог або натисніть кнопку "Browse..." [Огляд...] і виберіть каталог для розархівованого оновлення, а потім натисніть кнопку "ОК". Файл UPDATE_BDV1000_VER010.ISO буде видобуто в зазначене місце.
 7. У програмі записування компакт-дисків виберіть команду "Burn Image" [Записати образ на диск], щоб створити диск оновлення з файлу UPDATE_BDV1000_VER010.ISO.

  Важливі примітки
  • Переконайтеся, що сесію запису диска закрито.
  • Переконайтеся, що диск створено належним чином і без жодних помилок. Якщо маєте сумніви, створіть новий диск оновлення.
  • Записування диска оновлення за допомогою програмного забезпечення для пакетного записування не підтримується. (Пакетне записування - це технологія записування оптичних дисків, завдяки якій записувані компакт-диски можна використовувати практично так само, як і дискети).
  • Створюйте диски оновлення тільки описаним вище способом.

Процедура оновлення мікропрограми

 • Не вимикайте систему домашнього кінотеатру та не від'єднуйте її від джерела живлення під час виконання оновлення. Унаслідок таких дій систему домашнього кінотеатру може бути пошкоджено, вона може стати непридатною до використання та потребуватиме ремонту.
 • Не натискайте будь-які інші кнопки, окрім тих, які вказані в інструкціях, поки не завершиться оновлення. Унаслідок таких дій систему домашнього кінотеатру може бути пошкоджено, вона може стати непридатною до використання та потребуватиме ремонту.
 1. Увімкніть телевізор і переконайтеся, що він налаштований для використання входів, до яких підключено систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 2. Увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 3. Вставте диск оновлення у систему та закрийте лоток.
 4. Після завантаження диска з'явиться повідомлення Perform version update? [Оновити версію?]. 5. Виберіть ОК і натисніть кнопку ENTER [ВВІД].
 6. Розпочнеться оновлення і на дисплеї передньої панелі системи з'явиться повідомлення "UPDATE" [ОНОВЛЕННЯ].
 7. Під час оновлення:
  На дисплеї передньої панелі програвача відобразиться індикатор UPDATE */9 [Оновлення версії */9] ("*" змінюється від "0" до "9", відображаючи хід виконання). 8. Оновлення мікропрограми завершено, коли на дисплеї передньої панелі системи домашнього кінотеатру з'явиться повідомлення COMPLETE! [ЗАВЕРШЕНО!].
  Не використовуйте систему та не вимикайте її, доки відображається це повідомлення. Інакше система домашнього кінотеатру BD/DVD може перестати відповідати або потребуватиме ремонту.
 9. Вийміть диск оновлення із системи.
 10. Увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 11. Перевірте версію мікропрограми:Можливі проблеми в ході оновлення з диска

На дисплеї передньої панелі системи домашнього кінотеатру відображається повідомлення "SYS ERR" [ПОМИЛКА СИСТЕМИ] або "UPDATE NG" [ОНОВЛЕННЯ НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ].

 1. Відключіть і тоді знову підключіть шнур живлення.
 2. Увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD.
 3. Знову дотримуйтесь інструкцій з використання диска оновлень.
 4. Якщо проблема залишається, зверніться до корпорації Sony.

Після того, як вставлено диск оновлення, на дисплеї передньої панелі системи домашнього кінотеатру не відображається повідомлення "UPDATE" [ОНОВЛЕННЯ].

Вийміть диск оновлення із системи домашнього кінотеатру та видаліть файли оновлення з комп'ютера. Завантажте оновлення знову та ще раз виконайте описану вище процедуру, щоб створити новий диск оновлення і оновити мікропрограму.

Як переконатися, що диск оновлення записано
Після створення диска оновлення, перевірте, чи диск на комп'ютері має назву "BV10-00010".

Під час оновлення було вимкнено кнопку "POWER" [ЖИВЛЕННЯ].
Знову увімкніть систему домашнього кінотеатру BD/DVD і дотримуйтесь інструкцій з використання диска оновлення.

Коли я двічі клацаю файл UPDATE_BDV1000_VER010.EXE, завантажений з веб-сайту оновлення, файл UPDATE_BDV1000_VER010.ISO не створюється, а з'являється таке повідомлення про помилку: "Win32 Cabinet Self-Extraction" [Саморозгортання файлу-кабінету Win32].
Можливо, відбувся збій завантаження. Видаліть завантажений файл і повторно завантажте файл оновлення.

Оновлення мікропрограми не завершується після виконання протягом понад 30 хвилин.
Зверніться до корпорації Sony.