Ідентифікатор статті : 00254044 / Останні зміни : 02.12.2022Друк

Повідомлення про безкоштовне обслуговування гарнітур WI-SP510 із певними серійними номерами – 19 листопада 2021 р.

  ВАЖЛИВО: надання послуг безкоштовного ремонту навушників WI-SP510, описаних в оголошенні нижче, припиняється 30 листопада 2022 року. Sony продовжить підтримку продукту згідно з нашими правилами та нормами щодо послуг ремонту (додано 1 грудня 2022 року).


  Шановний клієнте Sony!

  Дякуємо за Ваш незмінний інтерес до продукції Sony.

  Нам стало відомо, що в деяких пристроях WI-SP510 може виникнути проблема з неможливістю ввімкнення гарнітури, спричинена корозією під дією води.

  Для вирішення цієї проблеми компанія Sony прийняла рішення подовжити дію гарантії на пристрої WI-SP510, у яких може виникнути ця проблема, до 30 листопада 2022 року. Якщо пошук за серійним номером підтвердить, що Ваша гарнітура входить до числа бракованих, і Ви зіткнетесь із цією проблемою, ви можете безкоштовно обслужить пристрій WI-SP510. Перевірте, чи відповідає Ваш пристрій наведеним нижче критеріям.

  Просимо вибачення за можливі незручності й дякуємо за розуміння.

  Критерії для обслуговування

  Назва моделі, якої стосується пропозиція

  WI-SP510 

  Серійні номери пристроїв, яких стосується пропозиція 

  Ця проблема може виникнути лише в деяких гарнітурах WI-SP510, відповідно дане обслуговування поширюється не на будь-який пристрій цієї моделі. Якщо у Вас виникла ця проблема, введіть серійний номер свого пристрою в наведеному нижче засобі перевірки серійних номерів, щоб дізнатися, чи відповідає ваша гарнітура вимогам для обслуговування. 

  Якщо Ваш пристрій WI-SP510 належить до числа моделей, яких стосується це повідомлення, після перевірки серійного номера по посиланнях нижче вам буде запропоновано вибрати зручний найближчий до вас Авторизований Сервісний Центр Sony для обслуговування пристрою.  

  Як перевірити назву моделі та серійний номер Вашої гарнітури

  Назву моделі зазначено на вбудованій акумуляторній батареї.

  Серійний номер пристрою надрукований на правому (позначеному літерою R) навушнику гарнітури; його можна побачити, якщо зняти з навушника амбушур і дугу-фіксатор.

   

  Термін дії програми безкоштовного обслуговування

  Програма безкоштовного обслуговування діє до 30 листопада 2022 р.