Ідентифікатор статті : 00250439 / Останні зміни : 07.12.2020Друк

Проблема з налаштуванням супутникової системи для серій XH90 і XH92

  Випускаючи оновлення вбудованого програмного забезпечення, Sony завжди пильно стежить за процесом встановлення, адже ми хочемо бути впевнені, що наші клієнти отримують виключно позитивні враження.

  Компанією Sony 12 серпня 2020 р. було випущено пакет вбудованого програмного забезпечення для серій XH90 і XH92. На жаль, наші технічні спеціалісти виявили помилку з налаштуваннями супутникової системи DVB-S, яка виникає в разі оновлення телевізора до версії v6.0152 і скидання до налаштувань виробника після серпневого оновлення. З того часу компанія Sony випустила наступний пакет вбудованого програмного забезпечення.

  Якщо у Вас виникли складнощі з налаштуванням супутникової системи, ознайомтесь із нашим посібником із налаштування сателітного динаміка або перегляньте це відео:

  Якщо це не допомогло виконати налаштування, зверніться до нас.


  Ви оновили вбудоване програмне забезпечення до версії v6.0384 і не виконали скидання до налаштувань виробника?

  Компанія Sony рекомендує не виконувати скидання до налаштувань виробника, доки Ви не виконаєте оновлення до останньої версії вбудованого програмного забезпечення, яку було випущено 26 листопада 2020 р.

  Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне завантаження програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне завантаження програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення [ON] (Увімкнено). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

  Дякуємо за розуміння й просимо вибачення за можливі незручності.

  Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

  • KD-65ZD9
  • KD-75XE9405
  • KD-43XF8096