Ідентифікатор статті : 00250439 / Останні зміни : 08.09.2020

Тимчасова затримка оновлення вбудованого програмного забезпечення версії v6.0152 для пристроїв серій XH90 і XH92, 4 вересня 2020 р.

  Випускаючи оновлення вбудованого програмного забезпечення, Sony завжди пильно стежить за процесом встановлення, адже ми хочемо бути впевнені, що наші клієнти отримують виключно позитивні враження.

  12 серпня 2020 р. компанія Sony випустила пакет вбудованого програмного забезпечення версії v6.0152 для пристроїв серій XH90 і XH92. На жаль, наші технічні спеціалісти виявили помилку з налаштуваннями супутниковою системи DVB-S, яка виникає в разі оновлення телевізора до версії v6.0152 і скидання до налаштувань виробника після серпневого оновлення.

  Якщо у Вас виникли складнощі з налаштуванням супутникової системи, ознайомтесь із нашим посібником із налаштування сателітного динаміка або перегляньте це відео:

  Якщо це не допомогло виконати налаштування, зверніться до нас.


  Ви оновили вбудоване програмне забезпечення до версії V6.0152 і не виконали скидання до налаштувань виробника?

  Компанія Sony радить не виконувати скидання до налаштувань виробника, доки не буде випущено оновлення з виправленням помилки. Це станеться зовсім скоро. Затримку буде скасовано одразу після виправлення помилки з оновленням вбудованого програмного забезпечення.

  Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне завантаження програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне завантаження програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення [ON] (Увімкнено). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

  Дякуємо за розуміння й просимо вибачення за можливі незручності.

  Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

  • KD-65ZD9
  • KD-75XE9405
  • KD-43XF8096