Вона вже тут!
  Представляємо Android Oreo

  У системі Android 8.0 Oreo реалізовано чудові нові функції й удосконалення, з якими пристрій працює швидше та плавніше, а також краще економить заряд акумулятора. Тепер Ви захищені ще надійніше завдяки службі Google Play Protect™, яка регулярно перевіряє пристрій і програми на наявність ризиків для безпеки й повідомляє Вам, якщо виявлено будь-яку загрозу. Додатковий бонус від Sony – декодер LDAC™ для Bluetooth®-аудіо‎ високої чіткості, який тепер доступний на всіх пристроях з Android.

  Читайте далі, щоб дізнатися про нову чудову систему Android Oreo!

  Сповіщення, які того варті

  У версії Android Oreo є кілька нових функцій сповіщення. Наприклад, Ви можете побачити маленький кольоровий значок або точку поруч з однією чи кількома програмами. Це значок нового типу (без числа), що вказує на наявність повідомлень, які Ви ще не переглянули. Як і раніше, можна просто провести вниз згори екрана, щоб побачити й прочитати нові повідомлення. Ви також можете відкласти сповіщення, легко провівши ліворуч чи праворуч і торкнувшись піктограми таймера, щоб знову переглянути їх пізніше.

  Важливим удосконаленням є стандартні категорії, по яких тепер згруповані сповіщення від кожної програми. Це означає, що Ви можете вибрати типи сповіщень, які хочете або не хочете бачити для певної програми. Наприклад, якщо Ви їдете на роботу на автомобілі, Вам, ймовірно, стануть на користь повідомлення про дорожній рух від Google Maps™, але оскільки Ви не користуєтеся автобусом чи потягом, сповіщення про громадський транспорт від тієї ж програми Вам не потрібні. Пізніше Ви зможете ввімкнути або вимкнути потрібні категорії в установках цієї програми.

  Ярлики швидкого доступу

  Оновлення до версії Android Oreo включає найновішу версію програми "Головний екран Xperia", де довге натискання на піктограму програми дає змогу не лише вимкнути чи видалити її, а й відкриває меню з ярликами швидкого доступу. Наприклад, довгим натисканням на програму "Календар" можна створити нову подію або налаштувати нове нагадування. Ви також можете торкнутися маленької піктограми, щоб відкрити відомості про програму, де можна налаштувати сповіщення й дозволи, а також вимкнути чи видалити програму.

  Електронна пошта, телефон чи адреса?

  Коли Ви виділяєте текст або число, Android Oreo відразу розуміє, чи це адреса, номер телефону, ім’я або назва певного місця. З меню, що з’являється, можна відкрити Google Maps, програму "Телефон" або клієнт електронної пошти залежно від того, який саме текст або число виділені.

  Перегляд у режимі "Картинка в картинці"

  Уявіть, що під час відеодзвінка Google Duo™ Ви раптово вирішили додати примітку до Google Keep™ або подію до календаря. Жодних проблем. У програмах, що підтримуються, як-от Google Duo, Ви можете скористатися режимом "картинка в картинці", щоб продовжити дзвінок у маленькому вікні, яке можна переміщувати по екрану, виконуючи в цей час інші завдання на пристрої. Щоб дізнатися, які саме програми підтримують цю функцію, відкрийте установки й скористайтеся піктограмою збільшувального скла для пошуку за запитом "Картинка в картинці".

  А зараз посміхніться!

  До речі, про відео. Вам як користувачу Xperia™, напевно, подобається Ваша камера, а тепер вона подобатиметься Вам навіть більше. У ручному режимі ширші творчі можливості, отже Ви можете вручну змінювати автофокусування, витримку, чутливість до світла, значення експозиції й баланс білого. Це дуже корисна функція для умов слабкого освітлення або світла за спиною. Але як відновити початкові налаштування, якщо щось пішло не так? Дуже легко! Просто торкніться "Скинути", щоб розпочати із самого початку.

  Примітка. Програма "Камера" не є частиною системи Android: вона буде оновлена для певних пристроїв Xperia™ із версією Android Oreo.

  На старт, увага, руш!

  Ви швидко побачите, що меню "Установки" було суттєво перероблено. Різні типи установок тепер згруповані в зрозуміліший спосіб, а також з’явилося кілька нових розділів. Але хвилюватися не варто: Ви дуже скоро звикнете до цих покращень! Якщо Вам не вдається знайти певну установку, пам’ятайте, що Ви завжди можете натиснути на піктограму збільшувального скла вгорі меню "Установки".

  Тож насолоджуйтеся своїм телефоном Xperia™ й не забудьте познайомитися з усіма перевагами Вашої нової системи Android 8.0!

  Доступність оновлень програмного забезпечення залежить від Вашого пристрою, країни й/або оператора. Зверніть увагу, що незалежно від версії Android деякі функції й можливості також можуть різнитися на різних пристроях.