Просто з печі!
  Представляємо Android 9 Pie

  Android 9 Pie – це система спеціально для Вас. Ми хочемо зробити так, щоб Ваш смартфон ідеально відповідав Вашим потребам, щоб зробити Ваше життя легшим і допомогти приділяти більше уваги найважливішому. У новій версій операційної системи Android для цього використовуються машинне навчання й штучний інтелект. Вона аналізує Ваші звички, а потім пристосовує установки смартфона таким чином, щоб він робив за Вас деякі прості й корисні речі. У системі Android 9 Pie дуже багато покращень, які роблять Ваш пристрій ще інтуїтивнішим.

  Читайте далі, щоб дізнатися про переваги Вашого нового телефона!

  Пристосування до Ваших потреб

  Ключовим елементом нової системи Android 9 Pie є машинне навчання. Наприклад, візьмемо адаптивний акумулятор. Ця функція використовує машинне навчання для визначення програм, якими Ви не дуже часто користуєтеся, щоб не витрачати на них заряд акумулятора у фоновому режимі. У поєднанні з режимом STAMINA в смартфонах Xperia™ це дасть Вашому акумулятору змогу пропрацювати довше, ніж будь-коли раніше!

  Іншою корисною функцією машинного навчання є адаптивна яскравість. Вона аналізує, як Ви вручну змінюєте яскравість екрана за різних умов освітлення, і автоматично налаштовує яскравість на основі Ваших установок. Ключові функції, адаптовані до Ваших потреб!

  Приємні бонуси

  Окрім усього цього, у функціях і установках, якими Ви користуєтеся найчастіше, тепер ще більше вдосконалень. Коли Ви натискаєте клавішу гучності, на екрані з’являється повзунок гучності відтворення мультимедійних файлів і кнопка для сигналу дзвінка, даючи Вам змогу налаштувати звук під час прослуховування музики або перегляду відеозаписів.

  А зробивши знімок екрана, можна відразу виділити на ньому потрібні деталі за допомогою меню редагування, що з’являється, а потім надіслати зображення друзям.

  Ще одним невеликим, але корисним покращенням є повертання екрана. Якщо Вам набридло відкривати установки лише для того, щоб змінити орієнтацію екрана, просто поверніть пристрій. На екрані буде відображено кнопку, за допомогою якої можна миттєво змінити орієнтацію. Саме такі маленькі вдосконалення (а їх купа!) усе змінюють!

  Ваша улюблена камера також стала кращою!

  Вам обов’язково сподобається її новий простий і оптимізований інтерфейс. Його було ретельно перероблено, щоб надати миттєвий доступ до всіх найважливіших функцій зйомки. Просто відкрийте програму "Камера", проведіть по екрану ліворуч або праворуч, щоб вибрати фото- або відеорежим, і починайте знімати. Ось і все!

  Щоб скористатися такими функціями Xperia™, як суперсповільнена зйомка, ефект боке або ручний режим, просто торкніться кнопки MODE (Режим). Камера запам’ятає функцію, якою Ви недавно користувалися, і додасть на екран піктограму для миттєвого доступу до неї. Крім того, установки яскравості, розподільчої здатності й камери, якими користуються найчастіше, тепер легко доступні просто з екрана. Цей новий інтерфейс з’явиться на всіх пристроях Xperia на базі операційної системи Android 9 Pie.

  Налаштування для абсолютного спокою

  Забагато сповіщень можуть відволікати від найважливішого. Із системою Android 9 Pie керувати сповіщеннями стало простіше, ніж будь-коли. Якщо Ви отримали повідомлення, яке Вам насправді не потрібне, просто натисніть і втримуйте його, щоб відкрити установки сповіщень для цієї програми й вимкнути їх. Ви також можете вказати, які сповіщення хочете отримувати, у меню "Установки". Крім того, пристрій використовує алгоритми машинного навчання, вибираючи для Вас сповіщення. Якщо Ви постійно змахуєте з екрана сповіщення від певної програми, пристрій запропонує Вам узагалі вимкнути їх.

  Ще одне вдосконалення – функція "Не турбувати", яка стала набагато простішою: тепер Ви фактично просто вмикаєте або вимикаєте її. Натисніть і втримуйте піктограму "Не турбувати" у швидких установках, щоб відкрити меню установок і вказати, коли й що саме слід (або не слід) блокувати.

  Бажаєте продовжити налаштування? Жодних проблем.

  Коли Ви вперше налаштовуєте новий пристрій Xperia, Ви можете побачити щось незрозуміле або Вам може бути запропоновано налаштувати якісь установки, значення яких Вам невідоме. Ви не хочете витрачати час і просто пропускаєте цей етап, щоб залишити його на потім. Звучить знайомо? З новим майстром налаштування Ви тепер можете легко повернутися й продовжити налаштування. Якщо у Вас з’явився вільний час, відкрийте "Установки" або просто проведіть униз і торкніться сповіщення, щоб продовжити процес. Зручність використання на ходу

  Що вміє цей телефон?

  Ви, імовірно, уже пробували користуватися голосовими командами Google Assistant™, щоб відтворити на пристрої улюблену музику або знайти в Інтернеті місце, де можна пообідати чи скуштувати десерт. Тепер Google Assistant™ знає все й про Ваш пристрій Xperia! Просто скажіть "Окей, Google" і спитайте "What can this phone do?" (Що вміє цей телефон?), щоб отримати перелік ексклюзивних функцій і можливостей Xperia. Якщо Ви хочете зробити чудове відео у форматі 4K HDR, просто скажіть "Record 4K HDR movie" (Записати відео 4K HDR). Програма камери відкриється з готовими установками відеозапису у форматі 4K HDR.

  Станом на вересень 2018 р. ці функції доступні англійською, французькою, німецькою, японською й іспанською мовами.

  Доступність оновлень програмного забезпечення залежить від Вашого пристрою, країни й/або оператора. Зверніть увагу, що незалежно від версії Android деякі функції й можливості також можуть різнитися на різних пристроях.