Ідентифікатор статті : 00235228 / Останні зміни : 13.12.2019Друк

Сповіщення про безкоштовний ремонт: Змінний об’єктив FE 16-35mm F2.8 GM “SEL1635GM” – 14 листопада 2019 р.

  Ми виявили, що в деяких випадках під’єднаний до фотоапарата об’єктив E-mount FE 16-35mm F2.8 GM “SEL1635GM” може впливати на коректність його роботи.

  Якщо у вас є один або декілька із зазначених нижче продуктів, і в них спостерігається це рідке явище (нижче його описано детально), ви маєте право на участь у програмі безкоштовної діагностики й ремонту &. Ми відремонтуємо несправний об’єктив безкоштовно до 31 березня 2023 року.*

  Докладніші відомості див. нижче.


  Просимо вибачення за можливі незручності та дякуємо за розуміння.

   

  * Дія програми безкоштовного ремонту розповсюджується лише на несправності електричної плати, що спричинили це явище. Якщо несправну роботу об’єктива спричинив інший компонент, за ремонт може стягуватися плата


  Проблема:

  • Фотоапарат може працювати неправильно з під’єднаним до нього об’єктивом FE 16-35mm F2.8 GM.
  • Відтворення зображення на основному моніторі фотоапарата може відбуватися неправильно, якщо до нього під’єднано об’єктивFE 16-35mm F2.8 GM.

  Що робити?

  • Ця проблема зустрічається лише в обмеженій кількості вироблених об’єктивів. Перевірте, чи знаходиться ваш виріб у групі ризику, за допомогою нашого інструмента перевірки серійного номера.
  • Якщо ви помітили ознаки такої проблеми й ваш серійний номер підтвердився, зверніться до найближчого авторизованого сервісного центру для отримання безкоштовного ремонту (вас буде спрямовано до інструмента пошуку авторизованих сервісних центрів, якщо ваш серійний номер підтвердиться).

  ПРИМІТКА. Обов’язково майте при собі доказ придбання (наприклад, товарний чек) під час візиту до авторизованого сервісного центру.

   

    Список інструментів перевірки серійного номера

   

  Як дізнатися серійний номер?

  Серійний номер виробу можна знайти на табличці, розташованій збоку на об’єктиві.

   

  Термін подачі заявок на участь у програмі безкоштовного ремонту

  • Пропозиція діє до 31 березня 2023 року.