Ідентифікатор статті : 00232948 / Останні зміни : 18.03.2021Друк

Сповіщення про припинення підтримки виробів із операційною системою Windows 7

  Опубліковано: 16.10.2019 р.

  Шановні клієнти!

  Корпорація Microsoft® оголосила, що 14 січня 2020 року вона припинить підтримку операційної системи Windows® 7, після чого Microsoft більше не надаватиме оновлень безпеки, виправлень помилок і технічної підтримки.

  З огляду на це компанія Sony більше не зможе надавати допомогу у вирішенні нових проблем, пов’язаних із технічними питаннями, якістю або безпекою своїх виробів, якщо ці проблеми стосуються Windows 7, і ми більше не зможемо надавати оновлення безпеки або здійснювати зміни та перевірки наших виробів, які працюють на Windows 7. Майте на увазі, що такі вироби можуть не працювати належним або безпечним чином, якщо ви продовжите користуватися ними з ОС Windows 7.

  Окремі вироби сумісні з новішими версіями операційної системи Windows. Перейдіть на сторінку підтримки моделі вашого виробу, щоб дізнатися про її сумісність із операційною системою Windows і доступними оновленнями.

  Примітка. Компанія Sony не може надавати для своїх виробів допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних із технічними питаннями, якістю або безпекою своїх виробів, якщо ці проблеми спричинені використанням старих версій операційної системи Windows, наприклад, Windows® 95, Windows® 98, Windows® Me, Windows® 2000, Windows® XP, Windows® Vista тощо, підтримку яких компанія Microsoft вже припинила.