Ідентифікатор статті : 00227044 / Останні зміни : 15.05.2019Друк

Для клієнтів, які оновлюють вбудоване програмне забезпечення фотоапарата ILCE-9 з версії 4.10 або ранішої

  Це масштабне оновлення програмного забезпечення поліпшує й без того чудові технічні характеристики автофокуса цієї моделі й додає низку нових функцій, що розширюють можливості зйомки, перегляду та налаштування фотоапарата.

  УВАГА! Перш ніж встановлювати оновлення, ознайомтеся з переліченими нижче перевагами та змінами.


   Основні примітки

  УВАГА! Зауважте, що після встановлення цього оновлення повернутися до попередньої версії буде неможливо.

  • Ініціалізація налаштувань камери

   Усі налаштування фотоапарата буде ініціалізовано, оскільки оновлення додає нові функції та вносить суттєві зміни до технічних характеристик. Навіть якщо налаштування фотоапарата, призначені для системного (вбудованого) програмного забезпечення версії 4.10 (чи ранішої версії), було збережено на карту пам’яті за допомогою меню Memory (Пам’ять) (Camera Settings1 (Налаштування фотоапарата 1) / Camera Settings2 (Налаштування фотоапарата 2)), ці налаштування буде неможливо відновити у фотоапараті з вбудованим (системним) програмним забезпеченням версії 5.00 (або наступних версій). Перш ніж застосовувати це оновлення, рекомендуємо занотувати найчастіше використовувані налаштування фотоапарата й іншу важливу інформацію.
  • Зміни в конфігурації меню

   У цьому оновленні було додано й вилучено деякі функції фотоапарата, тож конфігурація елементів налаштувань, що відображаються після натиснення кнопки MENU (Меню), зазнала відповідних змін. Перш ніж розпочати зйомку, рекомендуємо переглянути конфігурацію меню.
   Для перегляду докладної інформації про меню налаштувань натиснуть тут.
  • Додані функції та зміни технічних характеристик

   Додано функції, оптимізовані для умов зйомки. Відповідно, змінилися назви функцій і способи використання фотоапарата. Крім того, деякі функції було вилучено. Перш ніж установлювати це оновлення, ознайомтеся з докладною інформацією про внесені зміни.
   Для перегляду змін функцій, внесених цим оновленням, натисніть тут.