Ідентифікатор статті : 00226253 / Останні зміни : 27.03.2019

Оновлення вбудованого програмного забезпечення телевізорів Sony з Android TV 2018 модельного року (серії AF9 і ZF9 Series) – розпочнеться 27 березня 2019 року

  Ми раді повідомити, що чергове оновлення вбудованого програмного забезпечення (6.0744) вашого телевізора буде випущено 27 березня 2019 року та протягом наступних тижнів поступово встановлено на всі телевізори, підключені до Інтернету.

  Це нове вбудоване ПЗ підвищить швидкодію телевізора й забезпечить наведені далі вдосконалення.

  • Тепер ви можете встановити програму Kodi й користуватися її вражаючими можливостями
  • HDR-вміст із YouTube тепер автоматично розпізнається й відтворюється у форматі HDR

  ПРИМІТКА. Переглянути повний список функцій і вдосконалень та завантажити це вбудоване ПЗ можна на сторінці вашої моделі телевізора.

  Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

  Оновлення вбудованого ПЗ також можна завантажити з європейського сайту підтримки, а потім оновити операційну систему телевізора за допомогою USB-пристрою флеш-пам’яті.

  Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.

  [Сумісні серії моделей телевізорів]


  Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

  • KD-55AF9 
  • KD-65AF9
  • KD-75ZF9