Ідентифікатор статті : 00206908 / Останні зміни : 23.01.2020

Оновлення вбудованого програмного забезпечення для телевізорів Sony під керуванням Android TV 2016–2019 модельних років – розпочнеться 27 листопада 2019 року

  Сумісні серії моделей телевізорів 

  Ми раді повідомити про випуск оновлення вбудованого програмного забезпечення версії 6.6545, яке Ви зможете завантажити на веб-сайті підтримки з 27 листопада 2019 року. Оновлення буде поступово встановлено на всіх телевізорах, підключених до Інтернету. Залежно від моделі телевізора та країни, термін, у який оновлення буде автоматично встановлено на Ваш телевізор, може становити від кількох тижнів до пари місяців. 

  Після встановлення цього оновлення на базі Android™ 8.0 Oreo™ буде покращено стабільність роботи телевізорів і їх сумісність із наявними стандартами, водночас буде вдосконалено наявні функції:

  • Поліпшено підключення до мережі на деяких моделях маршрутизаторів
  • Поліпшено стабільність і швидкодію всього інтерфейсу користувача
  • Поліпшено сумісність із деякими модулями умовного доступу й вирішено проблеми зберігання списку каналів (лише для Росії)

  ПРИМІТКА. Щоб переглянути повний список функцій і переваг або завантажити це вбудоване програмне забезпечення вручну, завітайте на веб-сторінку продукту або скористайтеся посиланнями в розділі "Сумісні серії моделей телевізорів". 

  Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів або місяців.

  Оновлення вбудованого ПЗ також можна завантажити з європейського сайту підтримки, а потім оновити операційну систему телевізора за допомогою USB-пристрою флеш-пам’яті.

  Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.

  [Моделі телевізорів, що отримають оновлення]


  Не знаєте модель свого телевізора? Погляньте на приклади:

  • KD-65ZD9
  • KD-75XE9405
  • KD-43XF8096

   


  Автоматичне оновлення до Android™ 8.0 Oreo™ продовжено – 22 травня 2019 р.

  Ми раді повідомити, що автоматичне оновлення до Android™ 8.0 Oreo™ продовжено. Оновлення буде встановлено на телевізори, що відповідають критеріям, протягом наступних тижнів.

  Користувачі, які вже завантажили вбудоване програмне забезпечення версії 6.5830 (Android 8.0 Oreo), отримають із цим оновленням подальші вдосконалення й усунення проблем, зазначених у нашому попередньому оголошенні.

  • Оптимізовано процес попереднього налаштування списку каналів
  • Усунено проблеми зі звуком – через порт ARC, під’єднаний до аудіопанелі, аудіо/відеоресивера або системи домашнього кінотеатру – під час виводу телевізора з режиму очікування
  • Усунено проблеми зі звуком під час відтворення певних форматів файлів через вбудовану програму відеопрогравача
  • У телегіді знов доступна функція пошуку за назвою

  Користувачі, які вперше оновлюватимуться до Oreo, отримають із цим оновленням усі зазначені вище переваги, а також удосконалення, представлені в попередньому (вихідному) пакеті оновлення до Oreo. 

  Серед ключових удосконалень:

  • нове меню головного екрана;
  • Google Tours (навчальний матеріал);
  • сповіщення про оновлення програмного забезпечення в меню головного екрана;
  • нова розкладка й нові можливості клавіатури;
  • перероблений дизайн панелі вмісту та панелі меню телевізора;
  • комбінація клавіш для ввімкнення або вимкнення спеціальних можливостей;
  • перероблений інтерфейс програм "Відео", "Музика" та "Фото";
  • підтримка нових форматів для порту USB або домашніх мереж*.

  ПРИМІТКА. Про всі переваги цього оновлення Ви можете дізнатися на сторінці свого телевізора.

  Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

  Альтернативний спосіб: завантажте вбудоване програмне забезпечення зі сторінки, присвяченої Вашій моделі телевізора, на європейському сайті підтримки й оновіть свій телевізор за допомогою пристрою флеш-пам’яті USB.

  Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.

  Дякуємо Вам за терпеливість і сподіваємося, що Вам сподобається Android™ 8.0 Oreo™

  [Моделі телевізорів, що отримають оновлення]


  Не знаєте модель свого телевізора? Погляньте на приклади:

  • KD-65ZD9
  • KD-75XE9405
  • KD-43XF8096


  * Можливість відтворення залежить від характеристик сервера домашньої мережі.

   


  Автоматичне оновлення Android™ 8.0 Oreo™ тимчасово призупинено – 14 лютого 2019 р.

  Випускаючи оновлення вбудованого програмного забезпечення, Sony завжди пильно стежить за процесом встановлення, адже ми хочемо бути впевнені, що наші клієнти отримують виключно позитивні враження. 

  Як виявилося, наше чергове оновлення Android 8.0 Oreo може іноді спричиняти таку проблему, як зникнення звуку на деяких аудіопанелях, аудіо/відеоресиверах і системах домашнього кінотеатру, коли телевізор вмикається після тривалого перебування в режимі очікування. На жаль, через цю проблему з підключенням, яка, ймовірно, створить незручності для деяких наших клієнтів, ми вирішили відкласти випуск автоматичного оновлення вбудованого програмного забезпечення до версії Android 8.0 Oreo (вер. 6.5830). 

  Для користувачів, які завантажили оновлення й тепер не мають змоги слухати аудіоконтент на домашніх аудіопристроях, ми підготували статтю з рекомендаціями щодо подолання цієї проблеми.

  А ті, хто не має аудіопанелі, аудіо/відеоресивера або домашнього кінотеатру, але хоче випробувати нові можливості й функції цього оновлення, можуть завантажити його вручну на нашому сайті технічної підтримки. 

  Примітка. Якщо ви користуєтеся зазначеними вище домашніми аудіопристроями, рекомендуємо почекати на наступне оновлення, у якому цю проблему буде усунено.

  Дослідження причин цього дефекту є першочерговою задачею наших інженерів, які незабаром підготують нову версію вбудованого ПЗ, де цю помилку буде виправлено. Щоб бути в курсі, регулярно заходьте на цю сторінку або додайте її до списку закладок.

  Дякуємо за розуміння та просимо вибачення за можливі незручності у зв’язку з цим.

   


  Оновлення Android™ 8.0 Oreo™ для моделей телевізорів Sony 2016–2018 років із ОС Android (серії XD70, XD75, XD80, SD80, XD83, ZD9, XE80, XE83, XE85, XE90, XE93, XE94, A1, XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 та AF8)– починаючи з 30 січня 2019 р.

  Ми раді повідомити, що чергове оновлення вбудованого ПЗ (6.5830) Android™ 8.0 Oreo™ буде встановлено безпосередньо на ваш телевізор з 30 січня 2019 року; ми плануємо поступово розповсюджувати це оновлення.

  У цьому вбудованому ПЗ впроваджено нові функції, що покращують швидкодію телевізора, водночас вдосконалюючи наявні функції.

  • Нове меню головного екрана
  • Google Tours (навчання)
  • Сповіщення про оновлення програмного забезпечення в меню головного екрана
  • Нова розкладка й функціональність клавіатури
  • Перероблено дизайн смуги вмісту й панелі меню телевізора
  • Швидкий доступ до спеціальних можливостей (увімкнення / вимкнення)
  • Удосконалено організацію інтерфейсу програм "Відео", "Музика" й "Фото"
  • Реалізовано підтримку нових форматів для USB- або домашніх мереж*

  ПРИМІТКА. Переглянути повний список функцій і вдосконалень та завантажити це вбудоване ПЗ можна на сторінці вашої моделі телевізора.

  Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

  Ви також можете завантажити вбудоване програмне забезпечення з європейського сайту підтримки, а потім оновити операційну систему телевізора за допомогою USB-пристрою флеш-пам’яті.
  Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.


  [Сумісні серії моделей телевізорів]


  Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

  • KD-65ZD9
  • KD-75XE9405
  • KD-43XF8096


  * Якість відтворення залежить від технічних характеристик сервера домашньої мережі.