Ідентифікатор статті : 00206908 / Останні зміни : 20.02.2019

Автоматичне оновлення Android™ 8.0 Oreo™ тимчасово призупинено – 14 лютого 2019 р.

Відповідні продукти й категорії в цій статті

Випускаючи оновлення вбудованого програмного забезпечення, Sony завжди пильно стежить за процесом встановлення, адже ми хочемо бути впевнені, що наші клієнти отримують виключно позитивні враження. 

Як виявилося, наше чергове оновлення Android 8.0 Oreo може іноді спричиняти таку проблему, як зникнення звуку на деяких аудіопанелях, аудіо/відеоресиверах і системах домашнього кінотеатру, коли телевізор вмикається після тривалого перебування в режимі очікування. На жаль, через цю проблему з підключенням, яка, ймовірно, створить незручності для деяких наших клієнтів, ми вирішили відкласти випуск автоматичного оновлення вбудованого програмного забезпечення до версії Android 8.0 Oreo (вер. 6.5830). 

Для користувачів, які завантажили оновлення й тепер не мають змоги слухати аудіоконтент на домашніх аудіопристроях, ми підготували статтю з рекомендаціями щодо подолання цієї проблеми.

А ті, хто не має аудіопанелі, аудіо/відеоресивера або домашнього кінотеатру, але хоче випробувати нові можливості й функції цього оновлення, можуть завантажити його вручну на нашому сайті технічної підтримки. 

Примітка. Якщо ви користуєтеся зазначеними вище домашніми аудіопристроями, рекомендуємо почекати на наступне оновлення, у якому цю проблему буде усунено.

Дослідження причин цього дефекту є першочерговою задачею наших інженерів, які незабаром підготують нову версію вбудованого ПЗ, де цю помилку буде виправлено. Щоб бути в курсі, регулярно заходьте на цю сторінку або додайте її до списку закладок.

Дякуємо за розуміння та просимо вибачення за можливі незручності у зв’язку з цим.

 


Оновлення Android™ 8.0 Oreo™ для моделей телевізорів Sony 2016–2018 років із ОС Android (серії XD70, XD75, XD80, SD80, XD83, ZD9, XE80, XE83, XE85, XE90, XE93, XE94, A1, XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 та AF8)– починаючи з 30 січня 2019 р.

Ми раді повідомити, що чергове оновлення вбудованого ПЗ (6.5830) Android™ 8.0 Oreo™ буде встановлено безпосередньо на ваш телевізор з 30 січня 2019 року; ми плануємо поступово розповсюджувати це оновлення.

У цьому вбудованому ПЗ впроваджено нові функції, що покращують швидкодію телевізора, водночас вдосконалюючи наявні функції.

 • Нове меню головного екрана
 • Google Tours (навчання)
 • Сповіщення про оновлення програмного забезпечення в меню головного екрана
 • Нова розкладка й функціональність клавіатури
 • Перероблено дизайн смуги вмісту й панелі меню телевізора
 • Швидкий доступ до спеціальних можливостей (увімкнення / вимкнення)
 • Удосконалено організацію інтерфейсу програм "Відео", "Музика" й "Фото"
 • Реалізовано підтримку нових форматів для USB- або домашніх мереж*

ПРИМІТКА. Переглянути повний список функцій і вдосконалень та завантажити це вбудоване ПЗ можна на сторінці вашої моделі телевізора.

Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

Ви також можете завантажити вбудоване програмне забезпечення з європейського сайту підтримки, а потім оновити операційну систему телевізора за допомогою USB-пристрою флеш-пам’яті.
Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.


[Сумісні серії моделей телевізорів]


Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

 • KD-65ZD9
 • KD-75XE9405
 • KD-43XF8096


* Якість відтворення залежить від технічних характеристик сервера домашньої мережі.

 • Зареєструйте свій товар

  Доступ до всієї необхідної інформації, оновлень та ексклюзивних пропозицій

 • Спільнота Sony

  Відвідайте нашу Спільноту та поділіться враженнями та порадами з іншими користувачами Sony

 • Підтримка

  Зв’яжіться з командою підтримки Sony

 • Ремонт і гарантія

  Замовляйте ремонт, слідкуйте за його ходом, чи навіть уникайте його