Ідентифікатор статті : 00206158 / Останні зміни : 27.06.2019Друк

Збої в роботі навушників WH-1000XM3 в умовах холоду – 27-12-2018

  Нещодавно нам стало відомо, що внаслідок раптових перепадів температури навушники WH-1000XM3 іноді можуть працювати неналежним чином. У результаті цього може несподівано відбуватися змінення гучності або пропускання композицій.

  Наші навушники WH-1000XM3 відповідають усім застосовним стандартам якості, однак ми розуміємо що така поведінка продукту може спричиняти незручності. Ми продовжуємо ретельно вивчати ситуацію. Водночас ми бажаємо щоб Ви, любий клієнте, мали змогу уникнути таких незручностей, тому нагадуємо технічні характеристики продукту.
   

  Дизайн і технічні характеристики

  Модель WH-1000XM3 розрахована на безперебійну роботу за температури від 0 °C до 40 °C. Хоча ці навушники можуть працювати поза межами цього температурного діапазону, це може негативно позначитися на стабільності їхньої роботи. Зокрема, у роботі навушників можуть виникати збої за раптових перепадів температури, наприклад, якщо їх винести з тепла (теплої кімнати) на сильний холод (за температури нижче 0 °C). 
   

  Чи означає це, що використовувати навушники WH-1000XM3 надворі за морозної погоди не можна? 

  Якщо внаслідок перепаду температури, типового для зим у Європі, у роботі Ваших навушників станеться описаний вище збій, просто виконайте такі дії: вимкніть і знову ввімкніть навушники. Просте перезавантаження скидає певні параметри пристрою й дає змогу усунути збій.

  Дякуємо за розуміння. Радимо додати цю сторінку до списку закладок або встановити нашу програму Support by Sony для мобільних пристроїв, щоб бути в курсі можливих оновлень.