Ідентифікатор статті : 00204982 / Останні зміни : 27.06.2019

Сповіщення про оновлення програмного забезпечення фотоапаратів α7RIII (ILCE-7RM3) і α7III (ILCE-7M3) – 7 грудня 2018 року

Відповідні продукти й категорії в цій статті

7 грудня 2018 року

Sony Corporation
Sony Imaging Products & Solutions Inc.

 

Сповіщення про оновлення програмного забезпечення системи для клієнтів, що користуються цифровими фотоапаратами зі змінними об’єктивами α7R III (ILCE-7RM3) і α7 III (ILCE-7M3)

 

Дякуємо за використання виробів Sony.

 

Нам стало відомо про описані нижче проблеми, що можуть виникати під час використання цифрових фотоапаратів зі змінними об’єктивами α7R III і α7 III.

 1. У поодиноких випадках фотоапарат моделі α7R III або α7 III може припинити функціонувати під час запису даних у форматі RAW на SD-карту, що вже неодноразово використовувалася.

  Примітки.
  • Ця помилка також може спричиняти збої в роботі файлів, що керують зображеннями, запобігаючи їх відображенню на екрані фотоапарата.
  • Дані зображень на карті пам’яті не пошкоджуються й не видаляються, за винятком даних, що записуються під час збою.
  • Якщо зображення не відображаються на екрані фотоапарата, виконайте описані нижче дії, щоб скористатися функцією "Recover Image DB" (Відновити базу даних зображень).
   • Виберіть MENU (Меню) → (Setup) (Налаштування) → [Recover Image DB] (Відновити базу даних зображень) → виберіть гніздо для карти пам’яті → [Enter] (Ввід).
    Потім зробіть фото, збережіть резервну копію своїх даних на ПК або інший пристрій і відформатуйте карту пам’яті у фотоапараті.

     
 2. У моделі α7R III зйомка фото під час використання функції "Auto Review" (Автоматичний перегляд) іноді може спричинити "зависання" фотоапарата.

 

У середині грудня ми представимо оновлення програмного забезпечення системи, у якому ці проблеми буде усунено. До того часу вживайте зазначених нижче застережних заходів.
Примітка: поки ми готуємо оновлене системне програмне забезпечення, оновлення системного програмного забезпечення до поточної версії буде недоступним.

 1. Перш ніж знімати нові фото, збережіть резервну копію своїх даних і відформатуйте карти пам’яті в обох гніздах фотоапарата або використовуйте нову карту пам’яті.
 2. Під час зйомки фото не використовуйте функцію "Auto Review" (Автоматичний перегляд).

 

Просимо вибачення за незручності в роботі із зазначеними виробами й дякуємо Вам за розуміння.

 • Зареєструйте свій товар

  Доступ до всієї необхідної інформації, оновлень та ексклюзивних пропозицій

 • Спільнота Sony

  Відвідайте нашу Спільноту та поділіться враженнями та порадами з іншими користувачами Sony

 • Підтримка

  Зв’яжіться з командою підтримки Sony

 • Ремонт і гарантія

  Замовляйте ремонт, слідкуйте за його ходом, чи навіть уникайте його