Ідентифікатор статті : 00198959 / Останні зміни : 24.05.2018

Оновлення вбудованого ПЗ для телевізорів Android TV 2018 року від Sony (серія XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 та AF8) – 24 травня 2018 року

Відповідні продукти й категорії в цій статті

Із задоволенням повідомляємо про те, що оновлення вбудованого програмного забезпечення (6.560) буде випущено безпосередньо на Ваш телевізор 23 травня 2018 року й поступово впроваджуватиметься протягом червня.

Це нове вбудоване ПЗ підвищить швидкодію телевізора й забезпечить наведені далі вдосконалення.

 • Додано підтримку стандарту Dolby Vision програмами / службами потокового відтворення, установленими на телевізорі (наприклад, Amazon Prime Video і Netflix)*
 • Упроваджено можливість додавання нових програм до списку "Мої програми" в рядку меню телевізора


Також випуск містить наступні важливі виправлення / удосконалення.

 • Удосконалено керування функцією X-Motion Clarity


Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

Оновлення вбудованого ПЗ також можна завантажити з європейського сайту підтримки, а потім оновити операційну систему телевізора за допомогою USB-пристрою флеш-пам’яті.

Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.
 

[Сумісні серії моделей телевізорів]

 • Телевізори Android TV 2018 року від Sony: серії XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 та AF8

 

Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

 • KD-43XF8096

 • KD-55XF9005

 • KD-65AF8
   

* Певні моделі телевізорів Sony (серія XF90 та AF8) підтримуватимуть Dolby Vision; оновлення програмного забезпечення впроваджуватиметься в Європі протягом червня 2018 р. Для відтворення вмісту у форматі Dolby Vision програма / служба трансляції відео має підтримувати Dolby Vision. Детальнішу інформацію можна отримати в постачальника програми / служби. Крім того, після оновлення програмного забезпечення на телевізорі Sony пристрої з підтримкою Dolby Vision (наприклад, мультимедійних програвачів для трансляції вмісту та програвачів Blu-ray із підтримкою формату UHD), підключені до телевізора Sony через HDMI, також потребуватимуть оновлення програмного забезпечення для підтримки відтворення вмісту такого формату. Детальнішу інформацію про дату оновлення певного програвача можна отримати в його виробника.

 • Зареєструйте свій товар

  Доступ до всієї необхідної інформації, оновлень та ексклюзивних пропозицій

 • Спільнота Sony

  Відвідайте нашу Спільноту та поділіться враженнями та порадами з іншими користувачами Sony

 • Підтримка

  Зв’яжіться з командою підтримки Sony

 • Ремонт і гарантія

  Замовляйте ремонт, слідкуйте за його ходом, чи навіть уникайте його