Ідентифікатор статті : 00198094 / Останні зміни : 13.04.2018Друк

Повідомлення щодо безпеки використання портативного бездротового сервера WG-C10

  Шановні клієнти!

  Бездротовий портативний сервер WG-C10, випущений у квітні 2013 року, використовує ПЗ із відкритим вихідним кодом DNSmasq і стандарт шифрування бездротової мережі Wi-Fi Protected Access II (WPA2). Згідно з нещодавніми галузевими звітами, у цих двох технологіях було виявлено такі вразливості*.

  *База даних приміток щодо вразливостей CERT (англійською мовою)

  Щоб гарантувати безпеку й захистити свої пристрої від зловмисників, які можуть скористатися цими вразливостями, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

  1. Підключайте свої пристрої напряму
  Під’єднуючи WG-C10 до смартфона або планшета, користуйтеся прямим бездротовим підключенням без застосування точок доступу до бездротової мережі LAN.

  2. Установіть пароль для бездротової мережі LAN і пароль доступу

  Для безпечного користування WG-C10 переконайтеся, що ви налаштували параметри безпеки на своєму пристрої WG-C10, як описано в довіднику (дивіться наведені нижче посилання). Якщо ви повідомили пароль до бездротової мережі LAN або пароль доступу іншим користувачам із метою надання доступу до файлів, ми наполегливо рекомендуємо одразу після цього змінити пароль.

  3. Виберіть надійне місце для підключення до Інтернету

  Сервер WG-C10 дає змогу підключатися до Інтернету через роутер бездротової мережі LAN. Якщо вам необхідно скористатися цією функцією для підключення до Інтернету зі смартфона або планшета, виберіть надійне місце (наприклад, власний дім), в якому іншим особам буде складно отримати доступ до вашого інтернет-підключення.


  4. Уникайте використання публічних бездротових мереж LAN
  Деякі публічні мережі LAN недостатньо захищені, і до них може підключатися будь-яка кількість користувачів. Із метою забезпечення захисту ми наполегливо рекомендуємо уникати роботи із сервером WG-C10 у публічних бездротових мережах LAN.