Ідентифікатор статті : 00190841 / Останні зміни : 28.03.2018

Доступні версії вбудованого ПЗ для телевізорів Android TV від Sony 2016 і 2017 року (серії XD70, XD75, XD80, SD80, XD83, ZD9, XE80, XE83, XE85, XE90, XE93, XE94 і A1) – 28 березня 2018 р.

Відповідні продукти й категорії в цій статті

Ми раді повідомити, що випуск наступного оновлення вбудованого ПЗ (6.285) та його встановлення безпосередньо на ваш телевізор почнеться 28 березня 2018 року й поступово стане доступним протягом квітня.

У цьому ПЗ впроваджено нові функції, що покращують швидкодію телевізора, водночас вдосконалюючи наявні функції.

 • Підтримується відтворення вмісту Dolby Vision програмами/ службами, установленими на телевізорі, на кшталт Amazon Prime Video і Netflix. (Тільки ZD9, XE94, XE93 і A1)*
 • Вирішено проблему, через яку з’являється наступне повідомлення: "Samba Services Manager has stopped" (Припинено роботу диспетчера служб Samba)
 • Вирішено проблему з відтворенням вмісту з Amazon Prime Video, через яку відео завмирає та відбувається розсинхронізація звуку й зображення
 • Вирішено проблему, через яку підсилювач домашнього аудіо автоматично не перемикається на вхід телевізора за використання функції "BRAVIA Sync Control" (Керування BRAVIA Sync)
 • І багато іншого...

Переглянути повний список функцій і вдосконалень та завантажити це вбудоване ПЗ можна на сторінці вашої моделі телевізора.

Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). У такому разі телевізор автоматично завантажить оновлення протягом найближчих тижнів.

Оновлення вбудованого ПЗ також можна завантажити з європейського сайту підтримки, а потім оновити операційну систему телевізора за допомогою USB-пристрою флеш-пам’яті. 

Sony завжди враховує відгуки користувачів, прагнучи підвищувати якість своїх виробів і вдосконалювати їх.

[Сумісні серії моделей телевізорів]


Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

 • KD-55A1
 • KD-65ZD9
 • KD-55XE8096

* Деякі телевізори Sony (серії ZD9, XE94, XE93 й A1) підтримуватимуть Dolby Vision після запуску оновлення програмного забезпечення в Європі протягом квітня 2018року. Для відтворення вмісту у форматі Dolby Vision програма/ служба трансляції відео має підтримувати Dolby Vision. Детальнішу інформацію можна отримати в постачальника програми/ служби. Крім того, після оновлення програмного забезпечення на телевізорі Sony пристрої з підтримкою Dolby Vision (наприклад, мультимедійних програвачів для трансляції вмісту та програвачів Blu-ray із підтримкою формату UHD), підключені до телевізора Sony через HDMI, також потребуватимуть оновлення програмного забезпечення для підтримки відтворення вмісту такого формату. Детальнішу інформацію про дату оновлення певного програвача можна отримати в його виробника.


Оновлення вбудованого ПЗ: Незабаром телевізори Android TV від Sony підтримуватимуть Dolby Vision. Оновлення вийде для моделей 2016 та 2017 років (серії ZD9, XE93, XE94 й A1) – 31 січня 2018 р.

Повідомляємо, що випуск анонсованого оновлення вбудованого ПЗ відкладається. Наші інженери працюють над остаточним налаштуванням вбудованого ПЗ для забезпечення його оптимальної роботи на момент випуску.

Ми якомога швидше опублікуємо актуальний графік випуску оновлення в цій статті. Рекомендуємо створити закладку для цієї сторінки, щоб слідкувати за подальшими новинами щодо даної проблеми. Ви також можете додати модель вашого пристрою до мобільної програми підтримки Sony, щоб миттєво отримувати сповіщення стосовно вказаного пристрою.

Дякуємо за розуміння та терпіння.


 Оновлення вбудованого ПЗ: Незабаром телевізори Android TV від Sony підтримуватимуть Dolby Vision. Оновлення вийде для моделей 2016 та 2017 років (серії ZD9, XE93, XE94 й A1) – 18 грудня 2017 р.

Ми раді повідомити, що випуск наступного оновлення вбудованого ПЗ та початок його встановлення безпосередньо на ваш телевізор заплановано на кінець січня 2018 року.

Це оновлення буде підтримувати функції Dolby Vision і поступово стане доступним на території Європи в лютому.

Рекомендований спосіб отримати це оновлення – увімкнути автоматичне оновлення програмного забезпечення. Для цього для параметра Automatic software download (Автоматичне оновлення програмного забезпечення) на телевізорі потрібно вибрати значення ON (УВІМКНЕНО). Ваш телевізор автоматично завантажить оновлення впродовж зазначеного вище періоду.

Сподіваємося, ви будете задоволені цією новою функцією.


Вітання зі святами від служби підтримки Sony!


Моделі, яких це стосується:

 Телевізори Android TV 2017 року Серії XE94, XE93 та A1
 Телевізори Android TV 2016 року Серія ZD9

 

Не знаєте серію свого телевізора? Погляньте на приклади:

 • KD-55A1
 • KD-65ZD9
 • KD-75XE9405
 • Зареєструйте свій товар

  Доступ до всієї необхідної інформації, оновлень та ексклюзивних пропозицій

 • Спільнота Sony

  Відвідайте нашу Спільноту та поділіться враженнями та порадами з іншими користувачами Sony

 • Підтримка

  Зв’яжіться з командою підтримки Sony

 • Ремонт і гарантія

  Замовляйте ремонт, слідкуйте за його ходом, чи навіть уникайте його