Ідентифікатор статті : 00190164 / Останні зміни : 11.12.2017Друк

"Сірі" імпортні вироби з-поза меж ЄЕЗ і Швейцарії

  Компанії Sony стало відомо, що чимало роздрібних продавців імпортують оригінальні вироби Sony з-поза меж Європейської економічної зони (ЄЕЗ) і Швейцарії для продажу споживачам у Швейцарії та країнах ЄЕЗ.  Часто ці вироби призначені для продажу на ринках США або Азії, де можуть діяти інші стандарти.

  Якщо Ви мешкаєте у Швейцарії або в межах зони ЄЕЗ і купуєте виріб в одного з цих продавців (або купуєте виріб поза межами Швейцарії та ЄЕЗ), Вам варто усвідомлювати ризики, пов’язані з придбанням так званого "сірого імпорту". "Сірий" (або паралельний) імпорт можна охарактеризувати як ввезення оригінальних виробів з-поза меж Швейцарії та країн ЄЕЗ.

  Споживачі зі Швейцарії та країн ЄЕЗ можуть виявити, що "сірі" імпортні вироби не відповідають їхнім очікуванням, оскільки ці вироби не було адаптовано до їхнього місцевого ринку. Наприклад,

  • на таких виробах може бути відсутня позначка CE, наявність якої вимагає європейське законодавство, і яка свідчить про те, що виріб відповідає європейським вимогам щодо безпеки й може продаватися на ринку Європи.
  • На "сірі" імпортні товари не розповсюджується політика ремонту Sony, що діє у Швейцарії й країнах ЄЕЗ, отже компанія Sony не надаватиме технічну підтримку в рамках гарантії виробника*. Це також означає, що гарантія не розповсюджуватиметься навіть на вироби, що були доставлені в несправному стані, і вони не будуть обслуговуватися в центрах ремонту у Швейцарії та країнах ЄЕЗ. Щоб дізнатися більше про політику надання гарантії, перейдіть за посиланням:     
   http://services.sony.ua/support/uk/warranty/general.
  • З огляду на те, що Sony не має наміру ввозити "сірі" імпортні вироби на ринок Швейцарії та країн ЄЕЗ, на такі вироби не беруть участь у європейських рекламних кампаніях.
  • У комплекті поставки може бути відсутній блок живлення (адаптер або кабель), адаптований до стандартів Швейцарії або країн ЄЕЗ. У комплекті поставки може бути блок живлення, наданий стороннім постачальником, і який не проходив відповідні перевірки якості, організовані компанією Sony.
  • Вироби й аксесуари, призначені для ринків різних країн або регіонів, можуть бути несумісними один з одним.

  Щоб знайти офіційного дилера Sony у Вашому регіоні, перейдіть за посиланням:
  https://www.sony.ua/dealerlocator/search

  * На моделі Tourist, що мають гарантійний лист Tourist Limited Warranty Card, може розповсюджуватися гарантія виробника, навіть якщо їх було придбано поза межами Швейцарії або країн ЄЕЗ.